Charakterį pademonstravusios airės išplėšė tašką prieš vienas čempionato favoričių

Pirmadienį toliau tęsėsi Lietuvoje rengiamas Europos merginų U19 čempionatas.

Pirmame B grupės susitikime Ispanijos rinktinė Marijampolėje 0:0 (0:0) sužaidė su Airijos futbolininkėmis.

Antrame grupės mače Jonavoje 18 valandą žais Vokietijos ir Nyderlandų vienuolikės.

Pirmadienio rungtynėse Ispanijos rinktinė nuo pradžių ėmė dominuoti su kamuoliu, tačiau kurti atakas joms sekėsi sunkiai – Airijos ekipa pasiaukojamai gynėsi ir neleido varžovėms artėti prie savų vartų. Kelis sykius ir pačios airės bandė priartėti prie varžovių vartų, bet rimtesnio pavojaus susikurti joms nepavyko.

Pirmasis kėlinys be įvarčių ir baigėsi – komandos ilsėti išėjo rezultatui esant 0:0.

Po pertraukos ispanės aikštėje ir toliau dominavo bei buvo su kamuoliu, tačiau pramušti varžovių gynybinių barjerų niekaip nesugebėjo. Arčiausiai tikslo ispanės buvo sužaidus valandą, kai stiprus smūgis sudrebino airių vartų virpstą.

Ispanių atakų šturmas nenutrūko – jos toliau žaidimą kūrė varžovių aikštės pusėje, tačiau pasižymėti ir toliau nesisekė.

Airės atsilaikė iki pat rungtynių pabaigos ir taip iškovojo pirmąjį tašką.