Lietuvos futbolo federacija

Savanoriauk

Savanoriauk

Neturi galimybės sužaisti? Treniravimas ne tau? Teisėjauti nesinori? Tačiau vis tiek nori būti futbolo bendruomonės dalimi? Nenuleisk galvos! Dabar prie futbolo gali prisijungti savanoriaudamas! 


Kodėl savanoriauti?

Būti savanoriu - nuostabi galimybė ne tik pažinti futbolą iš visiškai kitokio kampo ir išbandyti save renginių organizavime, bet ir turiningai praleisti laiką, susirasti bendraminčių draugų, praplėsti ryšių tinklą bei patirti daug teigiamų emocijų!

Ką siūlome?

1. Dalyvavimą tarptautinėse futbolo varžybose arba socialinėse akcijose.
2. Įdomią patirtį, naujas pažintis ir geras emocijas.
3. Prizus aktyviausiems savanoriams!

Kaip prisijungti?

1. Užpildyk savanorio anketą čia
2. Sulauk mūsų žinutės
3. Pasiimk į renginį gerą nuotaiką!


Turi klausimų? Rašyk ir klausk:
i.marcinkevicius@lff.lt


Dar abejoji? Štai ką kalba jau savanoriavę:

Brigita iš Marijampolės: "Savanorystė man leido suvokti kiekvieno, net ir menkiausio darbo vertę, privertė iš savęs bandyti išspausti tik maksimumą. Nors kiekvienas esame tik lašas jūroje, Europos U-19 futbolo čempionato Lietuvoje metu buvo galima pasijusti didžiu. Didžiu savanoryste, darbais, pagalba. Tai patirtis, apie kurią, tikriausiai, pasakosiu ir savo anūkams, kaip neužmirštamą, nuotykių kupiną išbandymą."

Ričardas iš Kauno: "Futbolo renginiai puikiai atitiko aktyvaus laisvalaikio, kūrybos ir komandiškumo lūkesčius. Ši patirtis suteikia naujumo, žavesio plėtojant futbolą, stebinant ir džiuginant kitus prizais ir smagiai praleistu laiku. Tai momentai, kurie išlieka ilgam atmintyje."

Praėjusios rungtynės

2021 UEFA Nations League - League phase - GrpC4

Kazachstanas vs Lietuva 1:2

Almaty Ortalyk Stadion, Almata, Kazachstanas

2020-11-18