Dėl Lietuvos futsalo čempionių titulo kovos „Šiauliai“ ir staigmeną pateikę „Jakai“

Vasario 6-ąją sužaistos pusfinalio rungtynės Šiauliuose ir Širvintose, po kurių paaiškėjo, jog šiemet šalies čempionių titulą pelnys nauja ekipa.

Turnyro debiutančių iš Klaipėdos rajono žygis pažėrė sensaciją. FK „Jakai“ ekipa išvykoje susitiko su šalies čempionių titulą gynusia Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda. Viešnios pirmos pelnė įvartį, kurio autore tapo Monika Grikšaitė. Žalgirietės persvėrė rezultatą dėka Karilės Liužinaitės dublio. Karolina Curukova 31 minutę išlygino rezultatą – 2:2.

Dvikovai pasibaigus lygiosioms, komandos stojo mušti baudinių. Dramatišką smūgių seriją nuo 6 metrų atžymos vainikavo FK „Jakai“ pergalė 5:4.

Kitame pusfinalyje FA „Šiauliai“ pateisino favoričių statusą ir namų salėje užtikrintai 8:1 nugalėjo FA-FK „Panevėžys“-PRSSG ekipą. Pirmajame kėlinyje šiaulietės pirmavo po Gabijos Toropovaitės įvarčio ir Livijos Toropovaitės dublio.

Po pertraukos Aušra Klevečkaitė pelnė panevėžiečių įvartį, tačiau paskiau taikliais smūgiais džiaugėsi tik Šiaulių miesto ekipos atstovės: Rusnė Šešplaukytė, Meida Proscevičiūtė, Jorūnė Lipkinaitė, G. Toropovaitė ir Tereza Romanovskaja.

Rungtynėse dėl 5–8 vietų užfiksuota tikra įvarčių fejerija. Kazlų Rūdos SC salėje Vilniaus „JL Stars“ ir Vilkaviškio FK „Šešupė“-„M CITY“ per pagrindinį laiką apsikeitė po 6 įvarčius, o „pokerį“ atliko Dovilė Dockaitė. Galiausiai, baudinių seriją 4:3 laimėjo vilnietės. Kitos rungtynės tarp FK „Vilkija“ ir FK „Saned“-Joniškio SC ekipų bus surengtos vasario 11-ąją Garliavoje.

Vasario 12 dieną Širvintų SC salėje vyks finalinio ketverto renginys. Dėl bronzos medalių rungsis FA-FK „Panevėžys“-PRSSG ir MFA „Žalgiris“-MRU, o dėl pagrindinio trofėjaus – FA „Šiauliai“ ir FK „Jakai“.