Europos lygos atrankoje – minimalus Lietuvos čempionų pralaimėjimas

Futbolo klubas „Panevėžys“ garbingai pradėjo kovas Europos lygos atrankos varžybose. Panevėžiečiai LFF stadione 1:2 nusileido Tel Avivo „Maccabi“ futbolininkams.

Dvikovos pradžia panevėžiečiams susiklostė labai nesėkmingai. 3-iąją minutę puikiu smūgiu, pasiuntęs kamuolį nuo skersinio, pasižymėjo Doras Peretzas. Maža to, po perdavimo iš dešiniojo krašto 10-ąją antrą įvartį pelnė Doras Turgemanas.

Vytautui Černiauskui teko atremti du varžovų smūgius, savo ruožtu, Ernestas Veliulis atsidūrė geroje padėtyje ir pasiuntė kamuolį virš vartų. Deja, saugui pirmame kėlinyje buvo atliktas priverstinis keitimas.

Po pertraukos situacija pasikeitė. „Panevėžys“ ilgiau kontroliavo kamuolį ir 70-ąją minutę pasinaudojo varžovų klaida savo aikštės pusėje – pabėgęs į priekį efektingai pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Sivertas Gussias.

Po kelių minučių komandą nuo varžovo prasiveržimo išgelbėjo V. Černiauskas. Paskutinėmis minutėmis „Panevėžys“ buvo prispaudęs varžovus ir turėjo gerą progą, bet Federico Palacioso smūgį atrėmė „Maccabi“ vartininkas.