Finišavo Lietuvos veteranų (35+) futsal Žemaitijos regiono pirmenybės

Savaitgalį pasibaigė 2023-ųjų Lietuvos veteranų (35+) futsal Žemaitijos regiono pirmenybės.

Nugalėtojais tapo Šiaulių „Maseros“ salės futbolininkai, kurie per sužaistas 12 rungtynių iškovojo 7 pergales, 4 kartus sužaidė lygiosiomis bei patyrė vieną nesėkmę.

Žemaitijos regione iš viso varžėsi keturios ekipos, kurios tarpusavyje sužaidė po keturis kartus. Be šiauliečių šiame regione taip pat žaidė Tauragės „Tauras“, Telšių „Telšė“ bei Gargždų AMK „Veteranas“.

Šiaulių ekipa triumfavo surinkusi 25 taškus, antri liko tauragiškiai (21 taškas), trečia pozicija tenkinosi telšiškiai, o ketvirta vieta atiteko Gargždų veteranams.

Pirmas dvi vietas užėmusios komandos („Masera“ ir „Tauras“) pateko į finalinį ketvertą, kuriame jų lauks kovos su kito regiono atstovais.

Finalo ketvertas balandžio 1–2 dienomis bus žaidžiamas Molėtuose.