Finiše „Banga“ iškovojo bronzos medalius

Spalio 30-ąją buvo sužaistas čempionato finalinis 20 turas, kuriame žiūrovus prikaustė intriga dėl bronzos medalių likimo. Debiutantė Gargždų  „Banga“ turėjo 2 taškų persvarą prieš Vilniaus MFA „Žalgirį“ ir namie susirungė su Lietuvos vicečempionėmis „LSU-Žara“.

Pirmasis įvartis Gargžduose krito jau 5 minutę, kai Lijana Gedminaitė nuginklavo „LSU-Žaros“ vartininkę. 18 minutę Evelina Petrauskaitė padvigubino „tigrių“ persvarą, tačiau prieš pertrauką pasižymėjusi Ieva Lidikauskaitė sugrąžino intrigą – 2:1.

Antrajame kėlinyje „Banga“ išsaugojo pergalingą pranašumą, tad padovanojo Gargždų futbolo bendruomenei šventę bei užsitikrino trečią vietą Moterų A lygoje.

Ketvirtoje pozicijoje likęs „Žalgiris“ permainingoje dvikovoje 3:2 nugalėjo Šiaulių SG-FA-Akmenės SC futbolininkes, o hetriką atliko Ana Cheminava. Šiaulių krašto rinktinėje pasižymėjo Tatjana Veržbickaja ir Anika Kyžaitė.

Lygos čempionės „Gintra-Universitetas“ sezoną pabaigė pergale 15:1 prieš Jonavos „EOS-Aušros“ ekipą, kuri čempionate finišavo paskutinėje vietoje. Šiose rungtynėse po 4 įvarčius pelnė rezultatyviausia šio sezono žaidėja Tatjana Kozyrenko ir Simona Veličkaitė, o jonaviečių garbės įvartį pelnė Karolina Sarkanaitė.

Turnyro lentelė

Klubas Rung. Perg. Lyg. Pral. Įm. įv. Pral. įv. Įv. sant. Tašk.

1. Tatjana Kozyrenko („Gintra-Universitetas“) – 50 įvarčių

2. Zenatha Goeiemen Coleman („Gintra-Universitetas“) – 49 įv.

3. Simona Veličkaitė („Gintra-Universitetas“) – 30 įv.

4. Sonata Vanagaitė („Gintra-Universitetas“) – 25 įv.

5. Agnė Žėglevičiūtė („LSU-Žara“) – 20 įv.

6-7. Lijana Gedminaitė („Banga“) ir Rasa Imanalijeva („Gintra-Universitetas“) – po 16 įv.

8. Ugnė Adamavičiūtė („Žalgiris“) – 12 įv.

9. Dovilė Gailevičiūtė („Gintra-Universitetas“) – 11 įv.