„Gintra“ pralaimėjimu užbaigė BWFL turnyro grupių etapą

Baltijos moterų futbolo lygos (BWFL) reguliarųjį sezoną pralaimėjimu Taline baigė čempionių titulą ginanti Šiaulių „Gintros“ komanda.

Ollipekkos Ojalos auklėtinės po tragiškos susitikimo pradžios 0:4 (0:3) nusileido FC „Flora“ futbolininkėms. Galutinės komandos pozicija po reguliaraus sezono paaiškės sulaukus rezultatų iš kitų stadionų.

Primename, kad pagal Baltijos moterų futbolo lygos formatą pirmas 4 vietas po reguliaraus sezono užėmusios ekipos tęs kovą rungtyniaudamos pusfinaliuose.

Šiose rungtynėse komandai negalėjo padėti traumą besigydanti kapitonė Algimantė Mikutaitė, tuo tarpu geltonai juodų gretose debiutavo keturios naujokės. Rashida Beal ir Anni Rusanen mačą pradėjo startinėje sudėtyje, o Silja Jaatinen bei Monica Hagstrom aikštėje pasirodė po pertraukos.

Gintrietės rungtynes pradėjo itin neužtikrintai. Sužaidus vos porą minučių po tarpusavio nesusikalbėjimo aikštės šeimininkių puolėja Getter Saar pasiuntė kamuolį į tinklą – 0:1. Po praleisto įvarčio sutrikusios „Gintros“ žaidėjos ir toliau klydo, o tuo pasinaudojusios estės jau 6-ąją minutę padvigubino skirtumą – 0:2.

Nors po tragiškos rungtynių pradžios geltonai juodoms pavyko pradėti ilgiau palaikyti kamuolį, bet net ir tai nepadėjo atsitiesti. Susitikimo 19-ąją minutę po idealiai tikslaus tolimo varžovių kapitonės Lisettės Tammik smūgio rezultatas tapo 0:3. Iki pertraukos gintrietėms nieko apčiuopiamo nuveikti nepavyko.

Per pertrauką buvo atliktos korekcijos šiauliečių sudėtyje. Nuo antro kėlinio pradžios į aikštę žengė keturios naujos futbolininkės. Debiutavo suomės Silja Jaatinen ir Monica Hagstrom, o taip pat į aikštę žengė Aušra Klevečkaitė bei Agnieška Kazarina. Neilgai trukus „Gintros“ trenerių štabas metė visas turimas pajėgas į priekį ir gynėją R. Beal pakeitė puolėja M. Proscevičiūtė.

Vis dėlto ir tai vaisių nedavė, o po baudos smūgio iš 16 metrų, kurį realizavo Talino klubo kapitonė 74-ąją minutę rezultatas tapo jau 0:4. Tokiu rezultatu susitikimas Taline ir baigėsi bei teko pripažinti varžovių pranašumą.

Kitą savaitę, šeštadienį, „Gintros“ laukia iššūkis „Amber Cup“ draugiškame turnyre prieš Šymkento BIIK klubą.

fkgintra.lt informacija; Kenn Rull/fcflora.ee nuotr.