Ispanija dviem įvarčiais užbaigė vokiečių pasirodymą čempionate

Sekmadienį finišuoja Europos merginų U19 čempionato, vykstančio Lietuvoje, grupių etapo varžybos.

Paskutiniame B grupės ture susitiko Vokietijos ir ant prarajos krašto balansavusios Ispanijos komandos. Pergalę rezultatu 2:0 (1:0) čia iškovojo Ispanijos futbolininkės.

Toks rezultatas reiškia, kad ispanės šoktelėjo į antrą vietą grupėje ir žengė į pusfinalį, tuo tarpu Vokietijos ekipai čempionatas baigėsi.

Neturėdamos kur trauktis, Ispanijos futbolininkės nuo pat pradžių perėmė dvikovos kontrolę į savo rankas – per visą pirmą kėlinį jos vokietėms neleido net smūgiuoti į jų vartų pusę, o pačios dažnai lankėsi baudos aikštelės prieigose.

Pirmo kėlinio metu joms pavyko tiksliai mušti sykį, kai tai padarė Noemi. Tokiu būdu ispanės įmušė pirmą savo įvartį šiame čempionate ir po pirmojo kėlinio pirmavo 1:0.

Antrasis kėlinys bėgo, o rezultatas toliau nesikeitė.

Kėliniui persiritus į antrą pusę, Vokietija suaktyvino savo veiksmus atakoje ir turėjo keletą neblogų progų, tačiau ispanes gelbėjo komandos vartininkė.

Paskutinėmis dvikovos minutėmis Ispanija įmušė antrą įvartį, įtvirtino savo pergalę ir taip laimėjo šią išlikimo kovą.