Italijoje – dramatiškas paplūdimio futbolininkų pralaimėjimas paskutinėmis minutėmis

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė ketvirtadienį sužaidė antrąsias savo rungtynes Europos čempionato A diviziono turnyre.

Antrame mače lietuviai 2:3 (1:1, 0:0, 1:2) pralaimėjo Rumunijos futbolininkams. Primename, kad trečiadienį pirmame grupės mače lietuviai 2:4 pralaimėjo Prancūzijos ekipai, o penktadienį grupės etapo kovas užbaigs akistata su Šveicarijos paplūdimio futbolininkais.

Ketvirtadienio dvikova sėkmingiau prasidėjo lietuviams – sužaidus keletą minučių Vasilij Novičkov smūgiu iš arti išvedė mūsiškius į priekį. Kai jau atrodė, kad lietuviai į pirmą pertrauką išsineš įvarčio persvarą, į jų vartus buvo skirtas baudinys, kurį rumunai paskutinę kėlinio minutę realizavo ir rezultatą išlygino.

Antrame kėlinyje žaidimas buvo itin atviras – nemažai progų turėjo abi komandos, tačiau pasižymėti nepavyko nė vienai iš jų ir paskutinį kėlinį ekipos pasitiko rezultatui vis dar esant lygiam.

Trečiam kėliniui artėjant prie pusiaukėlės rumunai įmušė antrą kartą ir lietuviai pirmą sykį atsidūrė besivejančių vaidmenyje. Visgi netrukus Mantas Makutunovičius po sumaišties prie rumunų vartų pasiuntė kamuolį į tinklą ir rezultatas vėl tapo lygus.

Kai atrodė, kad susitikimas baigsis lygiosiomis, likus žaisti pusantros minutės varžovų vartininkas pelnė įvartį, kuris rumunams tapo pergalingu, o Lietuvos rinktinei nulėmė antrą pralaimėjimą.