Optibet I lyga 2022
20 turas
Sekmadienis
2022-08-28 15:00:00
Alytaus stadionas žolės
5
DFK Dainava
Rokas Rasimavičius 15'
Rokas Rasimavičius 15'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Renatas Banevičius 84'
Renatas Banevičius 84'
Rokas Rasimavičius 15'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Renatas Banevičius 84'
Renatas Banevičius 84'
1
FK Minija
Mamadou Traore 35'
Mamadou Traore 35'
Mamadou Traore 35'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022
20 turas
Sekmadienis, 2022-08-28 15:00:00
Alytaus stadionas žolės
DFK Dainava
Rokas Rasimavičius 15'Rokas Rasimavičius 15'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Aaron-Palimerin Olugbogi 19'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Kazeem Ojo Aderounmu 40'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Peter Oluwaseun Ademo 41'
Renatas Banevičius 84'
Renatas Banevičius 84'
5
1
Pilna statistika
FK Minija
Mamadou Traore 35'Mamadou Traore 35'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
DFK Dainava
|
FK Minija
|
|
1 | Vieta lentelėje | 13 |
67 | Taškai | 33 |
69:31 | Įvarčių skirtumas | 27:39 |
DFK Dainava
FK Minija
Žaidėjai
8 | Martynas Vasiliauskas (C) 56' 56' 56' |
77 | Airidas Mickevičius (G) |
6 | Renatas Banevičius 84' 84' 86' 86' 86' |
7 | Artem Baftalovskyi |
11 | Titas Vitukynas |
12 | Peter Oluwaseun Ademo 41' 41' 46' 46' 46' |
24 | Naglis Paliušis |
30 | Oskaras Lukošiūnas |
32 | Rokas Rasimavičius 15' 15' |
43 | Kazeem Ojo Aderounmu 40' 40' 84' 84' 84' |
99 | Aaron-Palimerin Olugbogi 19' 19' 56' 56' 56' |
Teisėjai
Teisėjų inspektorius | Algimantas Sakavičius |
Teisėjas | Irmantas Kaprašovas |
Pirmasis asistentas | Irina Pozdejeva |
Antrasis asistentas | Edgaras Markovas |
Rezervinis teisėjas | Kirilas Sidorovas |
Žaidėjai
Germanas Vaniuchinas (C) |
14 |
Amir Ahalarov (G) |
1 |
17' 17' 17' Ernestas Mockus |
5 |
69' 69' 69' Henri Joel Mohamed Gouhan |
6 |
Deividas Pipiras |
8 |
35' 35' 85' 85' Mamadou Traore |
10 |
Valdas Jašmontas |
15 |
71' 71' 71' Rokas Rusys |
18 |
19' 19' 19' Gabriel Pereira Brilhante |
19 |
Vilius Kazlauskas |
21 |
Mantas Gedutis |
45 |
Atsarginiai žaidėjai
37 | Martynas Matijoška (G) |
5 | Nedas Labukas |
10 | Chibuike Darlington Nwosu 56' 56' 56' |
14 | Yasuhiro Hanada 86' 86' 86' |
15 | Keani Maxwell Fairbanks |
21 | Kyrylo Silich 56' 56' 56' |
29 | Maksym Starhorodskyi |
33 | Lukas Genevičius |
34 | Stanislav Sorokin 46' 46' 46' |
71 | Nojus Valukynas |
74 | Alanas Marčiukaitis 84' 84' 84' |
92 | Arnas Mardosa |
Atsarginiai žaidėjai
Martynas Viluckas (G) |
22 |
Manuchim Donald Ogundu |
9 |
17' 17' 17' Lukas Gujis |
16 |
69' 69' 69' Aidas Pipiras |
17 |
Kornelijus Šalnis |
20 |
71' 71' 71' Jonas Kazlauskas |
25 |
DFK Dainava
Pirmas kėlinys
Rokas Rasimavičius
15'
min
Rokas Rasimavičius
15'
min
17'
min
Lukas Gujis
Ernestas Mockus
17'
min
Lukas Gujis
Ernestas Mockus
17'
min
Lukas Gujis
Ernestas Mockus
Aaron-Palimerin Olugbogi
19'
min
19'
min
Gabriel Pereira Brilhante
Aaron-Palimerin Olugbogi
19'
min
19'
min
Gabriel Pereira Brilhante
19'
min
Gabriel Pereira Brilhante
35'
min
Mamadou Traore
35'
min
Mamadou Traore
Kazeem Ojo Aderounmu
40'
min
Kazeem Ojo Aderounmu
40'
min
Peter Oluwaseun Ademo
41'
min
Peter Oluwaseun Ademo
41'
min
Antras kėlinys
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
46'
min
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
46'
min
Stanislav Sorokin
Peter Oluwaseun Ademo
46'
min
Kyrylo Silich
Martynas Vasiliauskas
56'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
56'
min
Kyrylo Silich
Martynas Vasiliauskas
56'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
56'
min
Kyrylo Silich
Martynas Vasiliauskas
56'
min
Chibuike Darlington Nwosu
Aaron-Palimerin Olugbogi
56'
min
69'
min
Aidas Pipiras
Henri Joel Mohamed Gouhan
69'
min
Aidas Pipiras
Henri Joel Mohamed Gouhan
69'
min
Aidas Pipiras
Henri Joel Mohamed Gouhan
71'
min
Jonas Kazlauskas
Rokas Rusys
71'
min
Jonas Kazlauskas
Rokas Rusys
71'
min
Jonas Kazlauskas
Rokas Rusys
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
84'
min
Renatas Banevičius
84'
min
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
84'
min
Renatas Banevičius
84'
min
Alanas Marčiukaitis
Kazeem Ojo Aderounmu
84'
min
85'
min
Mamadou Traore
85'
min
Mamadou Traore
Yasuhiro Hanada
Renatas Banevičius
86'
min
Yasuhiro Hanada
Renatas Banevičius
86'
min
Yasuhiro Hanada
Renatas Banevičius
86'
min
Varžybų pabaiga
FK Minija
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai