Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
6 turas
Šeštadienis
2022-09-10 15:00:00
Gytarių stadionas
2
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Juozas Radavičius 6'
Juozas Radavičius 6'
Juozas Radavičius 6'
Gustas Geštautas 49'
Gustas Geštautas 49'
Gustas Geštautas 49'
Juozas Radavičius 6'
Juozas Radavičius 6'
Gustas Geštautas 49'
Gustas Geštautas 49'
Gustas Geštautas 49'
1
FA-FM Ateitis
Karolis Dunčius 38'
Karolis Dunčius 38'
Karolis Dunčius 38'
Karolis Dunčius 38'
Karolis Dunčius 38'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
6 turas
Šeštadienis, 2022-09-10 15:00:00
Gytarių stadionas
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Juozas Radavičius 6'Juozas Radavičius 6'
Juozas Radavičius 6'
Gustas Geštautas 49'
Gustas Geštautas 49'
Gustas Geštautas 49'
2
1
Pilna statistika
FA-FM Ateitis
Karolis Dunčius 38'Karolis Dunčius 38'
Karolis Dunčius 38'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
FA Šiauliai-Šiaulių SG
|
FA-FM Ateitis
|
|
6 | Vieta lentelėje | 9 |
30 | Taškai | 13 |
31:22 | Įvarčių skirtumas | 16:38 |
FA Šiauliai-Šiaulių SG
FA-FM Ateitis
Žaidėjai
7 | Nojus Penikas (C) |
1 | Nikodemas Barvainis (G) |
3 | Artūras Paulius 29' 29' 29' 29' 46' 46' 46' 46' |
6 | Juozas Radavičius 6' 6' 6' |
9 | Benas Čechanavičius |
11 | Danielius Jarašius |
12 | Kristupas Mažučiūnas 46' 46' 46' 46' |
16 | Arnas Martinkus 46' 46' 46' 46' |
17 | Lukas Linartas 86' 86' 86' |
21 | Glib Pasevich |
27 | Vykintas Augustas Karjakinas |
Teisėjai
Teisėjas | Rasa Grigonė |
Pirmasis asistentas | Deividas Klimas |
Antrasis asistentas | Arnas Alūzas |
Žaidėjai
68' 68' 68' 68' Milanas Rutkovskis (C) |
16 |
Eimantas Ramanauskas (G) |
1 |
Giedrius Onuškevičius |
7 |
78' 78' 78' Lukas Mikelėnas |
8 |
82' 82' 82' 82' Otas Jusius |
9 |
Kipras Ališauskas |
10 |
63' 63' 63' 66' 66' 66' Haroldas Burdaitis |
15 |
82' 82' 82' 82' Mantas Jakimavičius |
17 |
38' 38' 38' 90'+3' 90'+3' 90'+3' Karolis Dunčius |
20 |
19' 19' 19' 65' 65' 65' 65' Adomas Norvaiša |
27 |
Aris Stankevičius |
29 |
Atsarginiai žaidėjai
22 | Vilius Jucys 46' 46' 46' 46' 57' 57' 57' |
24 | Gustas Geštautas 46' 46' 46' 46' 49' 49' 49' |
45 | Dominykas Kviklys 46' 46' 46' 46' |
51 | Eringas Degutis |
Atsarginiai žaidėjai
Laurynas Zizas (G) |
72 |
Eimantas Razgūnas |
6 |
68' 68' 68' 68' Edgaras Saveikis |
13 |
65' 65' 65' 65' Deividas Volodkevič |
18 |
82' 82' 82' 82' Jaroslav Moro |
19 |
82' 82' 82' 82' Patrikas Gulbinovič |
93 |
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Pirmas kėlinys
Juozas Radavičius
6'
min
Juozas Radavičius
6'
min
Juozas Radavičius
6'
min
19'
min
Adomas Norvaiša
19'
min
Adomas Norvaiša
19'
min
Adomas Norvaiša
Artūras Paulius
29'
min
Artūras Paulius
29'
min
Artūras Paulius
29'
min
Artūras Paulius
29'
min
38'
min
Karolis Dunčius
38'
min
Karolis Dunčius
38'
min
Karolis Dunčius
Antras kėlinys
Vilius Jucys
Artūras Paulius
46'
min
Gustas Geštautas
Arnas Martinkus
46'
min
Dominykas Kviklys
Kristupas Mažučiūnas
46'
min
Vilius Jucys
Artūras Paulius
46'
min
Gustas Geštautas
Arnas Martinkus
46'
min
Dominykas Kviklys
Kristupas Mažučiūnas
46'
min
Vilius Jucys
Artūras Paulius
46'
min
Gustas Geštautas
Arnas Martinkus
46'
min
Dominykas Kviklys
Kristupas Mažučiūnas
46'
min
Vilius Jucys
Artūras Paulius
46'
min
Gustas Geštautas
Arnas Martinkus
46'
min
Dominykas Kviklys
Kristupas Mažučiūnas
46'
min
Gustas Geštautas
49'
min
Gustas Geštautas
49'
min
Gustas Geštautas
49'
min
Vilius Jucys
57'
min
Vilius Jucys
57'
min
Vilius Jucys
57'
min
63'
min
Haroldas Burdaitis
63'
min
Haroldas Burdaitis
63'
min
Haroldas Burdaitis
65'
min
Deividas Volodkevič
Adomas Norvaiša
65'
min
Deividas Volodkevič
Adomas Norvaiša
65'
min
Deividas Volodkevič
Adomas Norvaiša
65'
min
Deividas Volodkevič
Adomas Norvaiša
66'
min
Haroldas Burdaitis
66'
min
Haroldas Burdaitis
66'
min
Haroldas Burdaitis
68'
min
Edgaras Saveikis
Milanas Rutkovskis
68'
min
Edgaras Saveikis
Milanas Rutkovskis
68'
min
Edgaras Saveikis
Milanas Rutkovskis
68'
min
Edgaras Saveikis
Milanas Rutkovskis
78'
min
Lukas Mikelėnas
78'
min
Lukas Mikelėnas
78'
min
Lukas Mikelėnas
82'
min
Jaroslav Moro
Otas Jusius
82'
min
Patrikas Gulbinovič
Mantas Jakimavičius
82'
min
Jaroslav Moro
Otas Jusius
82'
min
Patrikas Gulbinovič
Mantas Jakimavičius
82'
min
Jaroslav Moro
Otas Jusius
82'
min
Patrikas Gulbinovič
Mantas Jakimavičius
82'
min
Jaroslav Moro
Otas Jusius
82'
min
Patrikas Gulbinovič
Mantas Jakimavičius
Lukas Linartas
86'
min
Lukas Linartas
86'
min
Lukas Linartas
86'
min
90'+3'
min
Karolis Dunčius
90'+3'
min
Karolis Dunčius
90'+3'
min
Karolis Dunčius
Varžybų pabaiga
FA-FM Ateitis
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai