Optibet I lyga 2022
11 turas
Antradienis
2022-05-31 19:00:00
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
0
FK Atmosfera
2
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 11'
Nojus Grudis 32'
Nojus Grudis 32'
Pilna statistika
Optibet I lyga 2022
11 turas
Antradienis, 2022-05-31 19:00:00
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
FK Atmosfera
0
2
Pilna statistika
BE1 NFA
Chukwudi Abiodun Adalumo 11'Nojus Grudis 32'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
FK Atmosfera
|
BE1 NFA
|
|
15 | Vieta lentelėje | 4 |
24 | Taškai | 57 |
41:67 | Įvarčių skirtumas | 39:19 |
FK Atmosfera
BE1 NFA
Žaidėjai
5 | Arman Zeynalyan (C) |
1 | Arnoldas Kaupys (G) |
2 | Benediktas Poleikis 40' |
4 | Aziz Abdoul Gueye |
8 | Nils Raul Hugo Ahl |
9 | Abdul Yusuph Haule |
10 | Rokas Lazdinauskas |
11 | Ernestas Andriušis 81' |
19 | Juan Camilo Sandoval Yepes |
22 | Matas Šlyžius 89' |
71 | Nandas Šrederis |
Teisėjai
Teisėjų inspektorius | Jurij Paškovskij |
Teisėjas | Orestas Abramavičius |
Antrasis asistentas | Ieva Ramanauskienė |
Rezervinis teisėjas | Osvaldas Pliuškys |
Pirmasis asistentas | Aleksandr Radiuš |
Žaidėjai
Domas Slendzoka (C) |
15 |
Rokas Bagdonavičius (G) |
31 |
29' Demian Popovici |
3 |
86' Martynas Džiugas |
6 |
63' Karolis Skamarakas |
7 |
Arnas Paura |
23 |
40' Eduardas Jurjonas |
25 |
Hamed Diawara |
28 |
81' Rokas Lavron Mazur |
30 |
56' Chukwudi Abiodun Adalumo |
79 |
46' Aurimas Dapkus |
80 |
Atsarginiai žaidėjai
33 | Daumantas Jakutis (G) |
14 | Arnas Andriejauskas 81' |
15 | Laurynas Beniušis 89' |
17 | Adrijus Kontenis |
20 | Pijus Meižis |
21 | Domantas Stonkus |
23 | Mangirdas Stasys |
Atsarginiai žaidėjai
Vilius Šivickas (G) |
1 |
81' Džiugas Čečkauskas |
4 |
63' 77' Nojus Grudis |
9 |
Tomas Gumbelevičius |
19 |
86' Emilis Talačka |
22 |
Vadim Šulžickij |
26 |
Nazar Zubkov |
66 |
46' 53' Deitonas Vinckus |
77 |
FK Atmosfera
Pirmas kėlinys
29'
min
Demian Popovici
40'
min
Eduardas Jurjonas
Benediktas Poleikis
40'
min
Antras kėlinys
46'
min
Deitonas Vinckus
Aurimas Dapkus
53'
min
Deitonas Vinckus
56'
min
Chukwudi Abiodun Adalumo
63'
min
Nojus Grudis
Karolis Skamarakas
77'
min
Nojus Grudis
81'
min
Džiugas Čečkauskas
Rokas Lavron Mazur
Arnas Andriejauskas
Ernestas Andriušis
81'
min
86'
min
Emilis Talačka
Martynas Džiugas
Laurynas Beniušis
Matas Šlyžius
89'
min
Varžybų pabaiga
BE1 NFA
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai