TOPsport I lyga 2024
15 turas
Penktadienis
2024-06-21 18:30:00
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
0
FK Atmosfera
2
FK Babrungas
Shodai Tomemori 33'
Hamza Yakudi 44'
Hamza Yakudi 44'
Pilna statistika
TOPsport I lyga 2024
15 turas
Penktadienis, 2024-06-21 18:30:00
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
FK Atmosfera
0
2
Pilna statistika
FK Babrungas
Shodai Tomemori 33'Hamza Yakudi 44'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė
Elitinė jaunių lyga
U-17 rinktinė
Lygos statistika
FK Atmosfera
|
FK Babrungas
|
|
11 | Vieta lentelėje | 4 |
19 | Taškai | 26 |
20:27 | Įvarčių skirtumas | 23:17 |
FK Atmosfera
FK Babrungas
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Egidijus Amšiejus |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK Atmosfera
Pirmas kėlinys
11'
min
Aurelijus Barusas
Kristupas Mantinis
Deividas Gineitis
27'
min
Deividas Gineitis
27'
min
Deividas Gineitis
27'
min
33'
min
Shodai Tomemori
42'
min
Jose Hugo Goncalves Flores
42'
min
Jose Hugo Goncalves Flores
45'+4'
min
Deividas Butkus
45'+4'
min
Deividas Butkus
Antras kėlinys
Beka Pilpani
Yaroslav Shapovalov
57'
min
Karadas Najulis
Arnas Andriejauskas
57'
min
Takumi Hiruma
Moses Salifu Bawa Zuure
68'
min
69'
min
Emmanuel Agyemang
Jose Hugo Goncalves Flores
69'
min
Matas Kazbaras
Vilius Butkus
Adomas Mika
73'
min
Adomas Mika
73'
min
78'
min
Hamza Yakudi
Aires Sousa
78'
min
Titanas Ukrinas
Elivelton Ubiratan Oliveira De Lima
82'
min
Titanas Ukrinas
82'
min
Titanas Ukrinas
89'
min
Hamza Yakudi
Gustas Sabaitis
Egidijus Gritkus
90'+1'
min
Varžybų pabaiga
FK Babrungas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-06 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-07 18:25
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-12 19:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-19 20:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 17:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 19:00
FK Panevėžys
FK Kauno Žalgiris
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-21 18:25
DFK Dainava
FK Banga
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 08-13 18:00
FK Nevėžis
FK Banga
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Penktadienį 07-12 20:00
Kipras
Lietuva
Ethnikos Achnas Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Antradienį 07-16 20:00
Lietuva
Sakartvelas
LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Be1
FA Šiauliai B
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Nevėžis
Vilniaus BFA
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Babrungas
FK Garliava
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 19:00
FC Neptūnas
FK Ekranas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 15:00
FK Riteriai
FK Kauno Žalgiris B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 17:00
Tauras
FK Minija
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 18:00
FK Banga B
FK Atmosfera
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 07-28 14:00
FC Hegelmann B
FK Panevėžys B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Antradienį 07-30 18:30
FC "Be1"
FK Nevėžis
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 08-02 18:00
FK Panevėžys B
FK Babrungas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 02:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
WU-17 Baltic Cup 2024
Trečiadienį 07-03 10:00
Lietuva
Farerų salos
TNTK Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Ekranas B
FSK Radviliškis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
Pakruojo SC
FK Venta
Pakruojo stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Sveikata
FC Džiugas B
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Dembava
FK Viltis
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:30
Kauno FM Fortūna
FK Saned
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Saned B
FC Saulininkas
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai