TOPsport I lyga 2024
14 turas
Sekmadienis
2024-06-16 16:00:00
Plungės dirbtinės dangos stadionas
1
FK Babrungas
Valdas Jašmontas 11'
0
FK Banga B
Pilna statistika
TOPsport I lyga 2024
14 turas
Sekmadienis, 2024-06-16 16:00:00
Plungės dirbtinės dangos stadionas
FK Babrungas
Valdas Jašmontas 11'1
0
Pilna statistika
FK Banga B
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė
Elitinė jaunių lyga
U-17 rinktinė
Lygos statistika
FK Babrungas
|
FK Banga B
|
|
4 | Vieta lentelėje | 16 |
26 | Taškai | 9 |
23:17 | Įvarčių skirtumas | 11:30 |
FK Babrungas
FK Banga B
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Kevinas Drungilas |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK Babrungas
Pirmas kėlinys
Valdas Jašmontas
11'
min
Adomas Latakas
21'
min
Adomas Latakas
21'
min
Karolis Mantinis
22'
min
Karolis Mantinis
22'
min
Karolis Mantinis
22'
min
Titanas Ukrinas
45'
min
45'+2'
min
Karolis Pliuškys
Titanas Ukrinas
45'
min
45'+2'
min
Karolis Pliuškys
Antras kėlinys
Aurelijus Barusas
Marius Skirmantas
54'
min
57'
min
Modestas Bertašius
Karolis Toleikis
70'
min
Erikas Smulkys
Matas Ambrazaitis
Matas Kazbaras
Karolis Mantinis
70'
min
Matas Jaudzemas
Valdas Jašmontas
72'
min
87'
min
Matas Skruibys
Povilas Kasperavičius
87'
min
Deividas Lukas
Nojus Šimkus
87'
min
Alvydas Statkus
Sidas Praleika
Varžybų pabaiga
FK Banga B
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-06 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-07 18:25
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-12 19:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-19 20:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 17:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 19:00
FK Panevėžys
FK Kauno Žalgiris
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-21 18:25
DFK Dainava
FK Banga
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 08-13 18:00
FK Nevėžis
FK Banga
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Penktadienį 07-12 20:00
Kipras
Lietuva
Ethnikos Achnas Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Antradienį 07-16 20:00
Lietuva
Sakartvelas
LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Be1
FA Šiauliai B
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Nevėžis
Vilniaus BFA
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Babrungas
FK Garliava
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 19:00
FC Neptūnas
FK Ekranas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 15:00
FK Riteriai
FK Kauno Žalgiris B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 17:00
Tauras
FK Minija
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 18:00
FK Banga B
FK Atmosfera
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 07-28 14:00
FC Hegelmann B
FK Panevėžys B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Antradienį 07-30 18:30
FC "Be1"
FK Nevėžis
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 08-02 18:00
FK Panevėžys B
FK Babrungas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 02:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
WU-17 Baltic Cup 2024
Trečiadienį 07-03 10:00
Lietuva
Farerų salos
TNTK Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Ekranas B
FSK Radviliškis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
Pakruojo SC
FK Venta
Pakruojo stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Sveikata
FC Džiugas B
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Dembava
FK Viltis
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:30
Kauno FM Fortūna
FK Saned
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Saned B
FC Saulininkas
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai