Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2022/2023
2 turas
Antradienis
2022-09-06 17:00:00
Plungės dirbtinės dangos stadionas
3
FK Babrungas
Regimantas Virkšas 15'
Regimantas Virkšas 15'
Deimantas Valauskas 39'
Deimantas Valauskas 39'
Regimantas Virkšas 51'
Regimantas Virkšas 51'
Regimantas Virkšas 15'
Deimantas Valauskas 39'
Deimantas Valauskas 39'
Regimantas Virkšas 51'
Regimantas Virkšas 51'
1
FK Saned
Jeronimas Norkus 32'
Jeronimas Norkus 32'
Jeronimas Norkus 32'
Pilna statistika
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2022/2023
2 turas
Antradienis, 2022-09-06 17:00:00
Plungės dirbtinės dangos stadionas
FK Babrungas
Regimantas Virkšas 15'Regimantas Virkšas 15'
Deimantas Valauskas 39'
Deimantas Valauskas 39'
Regimantas Virkšas 51'
Regimantas Virkšas 51'
3
1
Pilna statistika
FK Saned
Jeronimas Norkus 32'Jeronimas Norkus 32'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
FK Babrungas
|
FK Saned
|
|
5 | Vieta lentelėje | 6 |
23 | Taškai | 9 |
45:72 | Įvarčių skirtumas | 19:89 |
FK Babrungas
FK Saned
Žaidėjai
1 | Žygimantas Bendikas (G) |
3 | Regimantas Virkšas 15' 15' 51' 51' 70' 70' 70' |
4 | Deividas Butkus 30' 30' 30' |
6 | Titanas Ukrinas 61' 61' 61' |
10 | Deimantas Valauskas 39' 39' |
20 | Julius Vičius 70' 70' 70' |
23 | Matas Kazbaras 46' 46' 46' |
24 | Vidmantas Balsys |
25 | Pablo Jose Borja Duarte 46' 46' 46' |
33 | Osvaldas Narmontas |
44 | Ridmantas Valutis 46' 46' 46' |
Teisėjai
Teisėjas | Ernestas Žymantas |
Pirmasis asistentas | Vijūnas Vasiliauskas |
Antrasis asistentas | Marius Skirmantas |
Žaidėjai
Renatas Kulevićius (G) |
|
Rašid Guerguab |
5 |
Tomas Bernotas |
7 |
64' 64' 64' Nedas Domkus |
9 |
Emilijus Lapeika |
14 |
Arminas Mikalauskas |
16 |
Rokas Jankauskas |
17 |
57' 57' 57' Airidas Ričkus |
25 |
32' 32' Jeronimas Norkus |
26 |
77' 77' 77' Oleksandr Mishchenko |
31 |
Tomas Bajalis |
32 |
Atsarginiai žaidėjai
5 | Otonas Grauslys 46' 46' 46' |
8 | Julius Vaškys 70' 70' 70' |
13 | Ugnius Žalimas 46' 46' 46' |
16 | Jonas Jonutis 46' 46' 46' |
18 | Diekontas Eimantas 30' 30' 30' 57' 57' |
39 | Julius Lukošius 70' 70' 70' |
41 | Rokas Čiuželis 61' 61' 61' |
Atsarginiai žaidėjai
77' 77' 77' Edgaras Norvaišas |
4 |
64' 64' 64' Dovydas Bernotas |
13 |
57' 57' 57' Vilius Čereška |
24 |
FK Babrungas
Pirmas kėlinys
Regimantas Virkšas
15'
min
Regimantas Virkšas
15'
min
Diekontas Eimantas
Deividas Butkus
30'
min
Diekontas Eimantas
Deividas Butkus
30'
min
Diekontas Eimantas
Deividas Butkus
30'
min
32'
min
Jeronimas Norkus
32'
min
Jeronimas Norkus
Deimantas Valauskas
39'
min
Deimantas Valauskas
39'
min
Antras kėlinys
Otonas Grauslys
Matas Kazbaras
46'
min
Jonas Jonutis
Ridmantas Valutis
46'
min
Ugnius Žalimas
Pablo Jose Borja Duarte
46'
min
Otonas Grauslys
Matas Kazbaras
46'
min
Jonas Jonutis
Ridmantas Valutis
46'
min
Ugnius Žalimas
Pablo Jose Borja Duarte
46'
min
Otonas Grauslys
Matas Kazbaras
46'
min
Jonas Jonutis
Ridmantas Valutis
46'
min
Ugnius Žalimas
Pablo Jose Borja Duarte
46'
min
Regimantas Virkšas
51'
min
Regimantas Virkšas
51'
min
57'
min
Vilius Čereška
Airidas Ričkus
Diekontas Eimantas
57'
min
57'
min
Vilius Čereška
Airidas Ričkus
Diekontas Eimantas
57'
min
57'
min
Vilius Čereška
Airidas Ričkus
Rokas Čiuželis
Titanas Ukrinas
61'
min
Rokas Čiuželis
Titanas Ukrinas
61'
min
Rokas Čiuželis
Titanas Ukrinas
61'
min
64'
min
Dovydas Bernotas
Nedas Domkus
64'
min
Dovydas Bernotas
Nedas Domkus
64'
min
Dovydas Bernotas
Nedas Domkus
Julius Lukošius
Julius Vičius
70'
min
Julius Vaškys
Regimantas Virkšas
70'
min
Julius Lukošius
Julius Vičius
70'
min
Julius Vaškys
Regimantas Virkšas
70'
min
Julius Lukošius
Julius Vičius
70'
min
Julius Vaškys
Regimantas Virkšas
70'
min
77'
min
Edgaras Norvaišas
Oleksandr Mishchenko
77'
min
Edgaras Norvaišas
Oleksandr Mishchenko
77'
min
Edgaras Norvaišas
Oleksandr Mishchenko
Varžybų pabaiga
FK Saned
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai