Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
11 turas
Šeštadienis
2022-10-15 13:00:00
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
2
FK Garliava
Eimantas Stulgys 6'
Eimantas Stulgys 6'
Eimantas Stulgys 6'
Marius Barila 32'
Marius Barila 32'
Marius Barila 32'
Eimantas Stulgys 6'
Eimantas Stulgys 6'
Marius Barila 32'
Marius Barila 32'
Marius Barila 32'
1
FA-FM Ateitis
Edgaras Saveikis 8'
Edgaras Saveikis 8'
Edgaras Saveikis 8'
Edgaras Saveikis 8'
Edgaras Saveikis 8'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
11 turas
Šeštadienis, 2022-10-15 13:00:00
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
FK Garliava
Eimantas Stulgys 6'Eimantas Stulgys 6'
Eimantas Stulgys 6'
Marius Barila 32'
Marius Barila 32'
Marius Barila 32'
2
1
Pilna statistika
FA-FM Ateitis
Edgaras Saveikis 8'Edgaras Saveikis 8'
Edgaras Saveikis 8'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
FK Garliava
|
FA-FM Ateitis
|
|
7 | Vieta lentelėje | 9 |
19 | Taškai | 13 |
22:41 | Įvarčių skirtumas | 16:38 |
FK Garliava
FA-FM Ateitis
Žaidėjai
15 | Titas Janulevičius (C) |
99 | Kristupas Džekčioras (G) |
8 | Karolis Januša |
9 | Titas Pranauskas 61' 61' 61' 61' |
12 | Arminas Šumskis 60' 60' 60' 60' |
13 | Pijus Kalvaitis 68' 68' 68' 68' |
16 | Justas Šukevičius 60' 60' 60' 60' |
17 | Elvijus Bartkus |
19 | Eimantas Stulgys 6' 6' 6' 80' 80' 80' 80' |
27 | Marius Barila 32' 32' 32' |
33 | Simonas Antanavičius |
Teisėjai
Teisėjas | Klaidas Vaitekūnas |
Antrasis asistentas | Matas Gacevičius |
Pirmasis asistentas | Deimantė Bikutė |
Žaidėjai
Eimantas Ramanauskas (G) |
1 |
Giedrius Onuškevičius |
7 |
Otas Jusius |
9 |
53' 53' 53' Edgaras Saveikis |
13 |
70' 70' 70' 70' Karigaila Šidlauskas |
16 |
Deividas Volodkevič |
18 |
Karolis Dunčius |
20 |
Artiom Kočerga |
21 |
68' 68' 68' 68' Ignas Kvedaras |
24 |
Adomas Norvaiša |
27 |
Aris Stankevičius |
29 |
Atsarginiai žaidėjai
37 | Rokas Morkūnas (G) |
3 | Oskaras Kakštys 60' 60' 60' 60' |
7 | Nedas Taletavičius 60' 60' 60' 60' |
24 | Danielius Sapitavičius 68' 68' 68' 68' |
34 | Tomas Kačinskas 80' 80' 80' 80' |
80 | Adrijus Ašmonas |
Atsarginiai žaidėjai
70' 70' 70' 70' Eimantas Razgūnas |
6 |
Laurynas Zizas |
14 |
68' 68' 68' 68' Kajus Verbickas |
57 |
Patrikas Gulbinovič |
93 |
FK Garliava
Pirmas kėlinys
Eimantas Stulgys
6'
min
Eimantas Stulgys
6'
min
Eimantas Stulgys
6'
min
Marius Barila
32'
min
Marius Barila
32'
min
Marius Barila
32'
min
Antras kėlinys
53'
min
Edgaras Saveikis
53'
min
Edgaras Saveikis
53'
min
Edgaras Saveikis
Nedas Taletavičius
Justas Šukevičius
60'
min
Oskaras Kakštys
Arminas Šumskis
60'
min
Nedas Taletavičius
Justas Šukevičius
60'
min
Oskaras Kakštys
Arminas Šumskis
60'
min
Nedas Taletavičius
Justas Šukevičius
60'
min
Oskaras Kakštys
Arminas Šumskis
60'
min
Nedas Taletavičius
Justas Šukevičius
60'
min
Oskaras Kakštys
Arminas Šumskis
60'
min
Titas Pranauskas
61'
min
Titas Pranauskas
61'
min
Titas Pranauskas
61'
min
Titas Pranauskas
61'
min
Danielius Sapitavičius
Pijus Kalvaitis
68'
min
68'
min
Kajus Verbickas
Ignas Kvedaras
Danielius Sapitavičius
Pijus Kalvaitis
68'
min
68'
min
Kajus Verbickas
Ignas Kvedaras
Danielius Sapitavičius
Pijus Kalvaitis
68'
min
68'
min
Kajus Verbickas
Ignas Kvedaras
Danielius Sapitavičius
Pijus Kalvaitis
68'
min
68'
min
Kajus Verbickas
Ignas Kvedaras
70'
min
Eimantas Razgūnas
Karigaila Šidlauskas
70'
min
Eimantas Razgūnas
Karigaila Šidlauskas
70'
min
Eimantas Razgūnas
Karigaila Šidlauskas
70'
min
Eimantas Razgūnas
Karigaila Šidlauskas
Tomas Kačinskas
Eimantas Stulgys
80'
min
Tomas Kačinskas
Eimantas Stulgys
80'
min
Tomas Kačinskas
Eimantas Stulgys
80'
min
Tomas Kačinskas
Eimantas Stulgys
80'
min
Varžybų pabaiga
FA-FM Ateitis
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai