Futsal A lyga 22/23
18 turas
Šeštadienis
2023-02-04 17:00:00
Šiaulių krepšinio akademijos "Saulė" salė
3
FK Saulės kraštas
Joao Marcos De Souza Franca 1'
Joao Marcos De Souza Franca 1'
Dmytro Klochko 5'
Dmytro Klochko 5'
Joao Marcos De Souza Franca 18'
Joao Marcos De Souza Franca 18'
Joao Marcos De Souza Franca 1'
Dmytro Klochko 5'
Dmytro Klochko 5'
Joao Marcos De Souza Franca 18'
Joao Marcos De Souza Franca 18'
6
Gargždų Pramogos
Donatas Surblys 1'
Donatas Surblys 1'
Algimantas Bačanskis 12'
Algimantas Bačanskis 12'
Karolis Urbaitis 13'
Deividas Lukošius 13'
Karolis Urbaitis 13'
Deividas Lukošius 13'
Aurimas Skurdelis 16'
Aurimas Skurdelis 16'
Donatas Surblys 1'
Algimantas Bačanskis 12'
Algimantas Bačanskis 12'
Karolis Urbaitis 13'
Deividas Lukošius 13'
Karolis Urbaitis 13'
Deividas Lukošius 13'
Aurimas Skurdelis 16'
Aurimas Skurdelis 16'
Pilna statistika
Futsal A lyga 22/23
18 turas
Šeštadienis, 2023-02-04 17:00:00
Šiaulių krepšinio akademijos "Saulė" salė
FK Saulės kraštas
Joao Marcos De Souza Franca 1'Joao Marcos De Souza Franca 1'
Dmytro Klochko 5'
Dmytro Klochko 5'
Joao Marcos De Souza Franca 18'
Joao Marcos De Souza Franca 18'
3
6
Pilna statistika
Gargždų Pramogos
Donatas Surblys 1'Donatas Surblys 1'
Algimantas Bačanskis 12'
Algimantas Bačanskis 12'
Karolis Urbaitis 13'
Deividas Lukošius 13'
Karolis Urbaitis 13'
Deividas Lukošius 13'
Aurimas Skurdelis 16'
Aurimas Skurdelis 16'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė
Elitinė jaunių lyga
U-17 rinktinė
Lygos statistika
FK Saulės kraštas
|
Gargždų Pramogos
|
|
6 | Vieta lentelėje | 4 |
26 | Taškai | 30 |
67:72 | Įvarčių skirtumas | 61:54 |
FK Saulės kraštas
Gargždų Pramogos
Žaidėjai
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Mantas Pomeckis |
Antras teisėjas | Mantas Ličkus |
Trečias teisėjas | Lukas Baranauskas |
Teisėjų inspektorius | Arvydas Makarevičius |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK Saulės kraštas
Pirmas kėlinys
Joao Marcos De Souza Franca
1'
min
1'
min
Donatas Surblys
Joao Marcos De Souza Franca
1'
min
1'
min
Donatas Surblys
2'
min
2'
min
Dmytro Klochko
5'
min
Dmytro Klochko
5'
min
7'
min
7'
min
8'
min
8'
min
10'
min
10'
min
16'
min
16'
min
16'
min
16'
min
17'
min
17'
min
17'
min
17'
min
Joao Marcos De Souza Franca
18'
min
18'
min
18'
min
Joao Marcos De Souza Franca
18'
min
18'
min
18'
min
20'
min
20'
min
Antras kėlinys
26'
min
26'
min
26'
min
26'
min
26'
min
26'
min
27'
min
27'
min
28'
min
28'
min
28'
min
28'
min
32'
min
Algimantas Bačanskis
32'
min
32'
min
Algimantas Bačanskis
32'
min
33'
min
Karolis Urbaitis
33'
min
Deividas Lukošius
33'
min
Karolis Urbaitis
33'
min
Deividas Lukošius
35'
min
35'
min
36'
min
36'
min
Aurimas Skurdelis
36'
min
36'
min
Aurimas Skurdelis
Darius Jankauskas
39'
min
39'
min
39'
min
Darius Jankauskas
39'
min
Darius Jankauskas
39'
min
Darius Jankauskas
39'
min
39'
min
39'
min
Varžybų pabaiga
Gargždų Pramogos
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-06 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-07 18:25
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-12 19:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-19 20:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 17:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 19:00
FK Panevėžys
FK Kauno Žalgiris
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-21 18:25
DFK Dainava
FK Banga
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 08-13 18:00
FK Nevėžis
FK Banga
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Penktadienį 07-12 20:00
Kipras
Lietuva
Ethnikos Achnas Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Antradienį 07-16 20:00
Lietuva
Sakartvelas
LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Be1
FA Šiauliai B
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Nevėžis
Vilniaus BFA
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Babrungas
FK Garliava
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 19:00
FC Neptūnas
FK Ekranas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 15:00
FK Riteriai
FK Kauno Žalgiris B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 17:00
Tauras
FK Minija
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 18:00
FK Banga B
FK Atmosfera
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 07-28 14:00
FC Hegelmann B
FK Panevėžys B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Antradienį 07-30 18:30
FC "Be1"
FK Nevėžis
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 08-02 18:00
FK Panevėžys B
FK Babrungas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 02:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
WU-17 Baltic Cup 2024
Trečiadienį 07-03 10:00
Lietuva
Farerų salos
TNTK Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Ekranas B
FSK Radviliškis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
Pakruojo SC
FK Venta
Pakruojo stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Sveikata
FC Džiugas B
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Dembava
FK Viltis
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:30
Kauno FM Fortūna
FK Saned
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Saned B
FC Saulininkas
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai