FPRO LFF Taurė 2024
3 turas
Ketvirtadienis
2024-05-30 18:00:00
Širvintų stadionas
2
FK TransINVEST
Ernestas Stočkūnas 78'
Ričardas Šveikauskas 81'
Ričardas Šveikauskas 81'
1
FK Žalgiris
Romualdas Jansonas 17'
Pilna statistika
FPRO LFF Taurė 2024
3 turas
Ketvirtadienis, 2024-05-30 18:00:00
Širvintų stadionas
FK TransINVEST
Ernestas Stočkūnas 78'Ričardas Šveikauskas 81'
2
1
Pilna statistika
FK Žalgiris
Romualdas Jansonas 17'Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
FPRO LFF taurė
FPRO LFF taurė
FPRO LFF taurė
2024-05-15 13:35
Lygos statistika
Vieta lentelėje | ||
Taškai | ||
Įvarčių skirtumas |
FK TransINVEST
FK Žalgiris
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Donatas Šimėnas |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK TransINVEST
Pirmas kėlinys
Henrique Sarmengue Devens
6'
min
Henrique Sarmengue Devens
6'
min
Henrique Sarmengue Devens
6'
min
Henrique Sarmengue Devens
6'
min
Deividas Malžinskas
40'
min
Deividas Malžinskas
40'
min
Deividas Malžinskas
40'
min
Deividas Malžinskas
40'
min
Antras kėlinys
46'
min
Adama Fofana
Armin Hodžič
46'
min
Adama Fofana
Armin Hodžič
48'
min
Yukiyoshi Karashima
48'
min
Yukiyoshi Karashima
48'
min
Yukiyoshi Karashima
48'
min
Yukiyoshi Karashima
58'
min
Gintaras Staučė
62'
min
Romualdas Jansonas
Ignas Kaškelevičius
Misaki Sato
66'
min
Ivan Koshkosh
Povilas Kiselevskis
66'
min
Ignas Kaškelevičius
Misaki Sato
66'
min
Ivan Koshkosh
Povilas Kiselevskis
66'
min
68'
min
Nemanja Mihajlovič
Leandro Fernandes
68'
min
Nemanja Mihajlovič
Leandro Fernandes
Ernestas Stočkūnas
78'
min
Otar Kobakhidze
Ryonosuke Ohori
79'
min
Otar Kobakhidze
Ryonosuke Ohori
79'
min
Ričardas Šveikauskas
81'
min
85'
min
Martynas Šetkus
Romualdas Jansonas
85'
min
Adama Fofana
85'
min
Adama Fofana
85'
min
Adama Fofana
85'
min
Adama Fofana
85'
min
Martynas Šetkus
Romualdas Jansonas
Varžybų pabaiga
FK Žalgiris
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-06 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-07 18:25
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-12 19:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-19 20:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 17:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 19:00
FK Panevėžys
FK Kauno Žalgiris
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-21 18:25
DFK Dainava
FK Banga
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 08-13 18:00
FK Nevėžis
FK Banga
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Penktadienį 07-12 20:00
Kipras
Lietuva
Ethnikos Achnas Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Antradienį 07-16 20:00
Lietuva
Sakartvelas
LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Be1
FA Šiauliai B
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Nevėžis
Vilniaus BFA
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Babrungas
FK Garliava
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 19:00
FC Neptūnas
FK Ekranas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 15:00
FK Riteriai
FK Kauno Žalgiris B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 17:00
Tauras
FK Minija
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 18:00
FK Banga B
FK Atmosfera
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 07-28 14:00
FC Hegelmann B
FK Panevėžys B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Antradienį 07-30 18:30
FC "Be1"
FK Nevėžis
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 08-02 18:00
FK Panevėžys B
FK Babrungas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 02:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
WU-17 Baltic Cup 2024
Trečiadienį 07-03 10:00
Lietuva
Farerų salos
TNTK Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Ekranas B
FSK Radviliškis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
Pakruojo SC
FK Venta
Pakruojo stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Sveikata
FC Džiugas B
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Dembava
FK Viltis
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:30
Kauno FM Fortūna
FK Saned
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Saned B
FC Saulininkas
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai