Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
13 turas
Šeštadienis
2024-03-23 17:00:00
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
16
FK Žalgiris
Asoev Yosindzhon 3'
Vakaris Berenta 4'
Vakaris Berenta 8'
Ignas Germanas 10'
Vakaris Berenta 18'
Vakaris Berenta 26'
Justas Motužis 35'
Vakaris Berenta 38'
Ignas Ivaškevičius 47'
Vakaris Berenta 59'
Jokūbas Milkevičius 64'
Domantas Jakubovskis 67'
Ignas Ivaškevičius 72'
Jokūbas Milkevičius 74'
Ignas Ivaškevičius 82'
Simas Vaškys 84'
Vakaris Berenta 4'
Vakaris Berenta 8'
Ignas Germanas 10'
Vakaris Berenta 18'
Vakaris Berenta 26'
Justas Motužis 35'
Vakaris Berenta 38'
Ignas Ivaškevičius 47'
Vakaris Berenta 59'
Jokūbas Milkevičius 64'
Domantas Jakubovskis 67'
Ignas Ivaškevičius 72'
Jokūbas Milkevičius 74'
Ignas Ivaškevičius 82'
Simas Vaškys 84'
0
FK Babrungas
Pilna statistika
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
13 turas
Šeštadienis, 2024-03-23 17:00:00
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
FK Žalgiris
Asoev Yosindzhon 3'Vakaris Berenta 4'
Vakaris Berenta 8'
Ignas Germanas 10'
Vakaris Berenta 18'
Vakaris Berenta 26'
Justas Motužis 35'
Vakaris Berenta 38'
Ignas Ivaškevičius 47'
Vakaris Berenta 59'
Jokūbas Milkevičius 64'
Domantas Jakubovskis 67'
Ignas Ivaškevičius 72'
Jokūbas Milkevičius 74'
Ignas Ivaškevičius 82'
Simas Vaškys 84'
16
0
Pilna statistika
FK Babrungas
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Drausmė
Studentų futbolas
2024-04-26 12:40
WU-19 rinktinė
Lygos statistika
FK Žalgiris
|
FK Babrungas
|
|
5 | Vieta lentelėje | 7 |
16 | Taškai | 6 |
31:22 | Įvarčių skirtumas | 22:73 |
FK Žalgiris
FK Babrungas
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Džoni Kuprašvili |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
FK Žalgiris
Pirmas kėlinys
Asoev Yosindzhon
3'
min
Vakaris Berenta
4'
min
Vakaris Berenta
8'
min
9'
min
Edvinas Navardauskas
Ignas Germanas
10'
min
Vakaris Berenta
18'
min
Vakaris Berenta
26'
min
Justas Motužis
35'
min
37'
min
Arnas Šilius
Nerijus Šateikis
Vakaris Berenta
38'
min
Antras kėlinys
Dominik Mitev
Dominykas Liamzinas
46'
min
Ignas Ivaškevičius
47'
min
Vakaris Berenta
59'
min
Jokūbas Milkevičius
Kipras Avižinas
61'
min
Jokūbas Milkevičius
64'
min
Domantas Jakubovskis
67'
min
Simas Vaškys
Ignas Germanas
67'
min
Dovydas Uosis Vaitkus
Asoev Yosindzhon
67'
min
Ignas Ivaškevičius
72'
min
Jokūbas Milkevičius
74'
min
Ignas Ivaškevičius
82'
min
Simas Vaškys
84'
min
Varžybų pabaiga
FK Babrungas
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Jaunimo čempionatai
Visos
Kalendorius
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 04-27 15:00
FC Džiugas
FK TransINVEST
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 13:00
FC Hegelmann
FK Kauno Žalgiris
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 15:00
FK Banga
FA Šiauliai
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 17:00
FK Sūduva
FK Žalgiris
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 04-28 19:00
DFK Dainava
FK Panevėžys
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 15:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Trečiadienį 05-01 17:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FK TransINVEST
FK Kauno Žalgiris
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FC Džiugas
DFK Dainava
VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 19:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Penktadienį 05-03 20:00
FK Euforija-Tirola
FK TransINVEST
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Šeštadienį 05-04 18:00
EDM Statyba-Sendvaris
FK Jonava
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Sirijus
FC Džiugas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Sekmadienį 05-05 15:00
FK Dembava
FK Babrungas
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:00
DFK Dainava
FC Hegelmann
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Pirmadienį 05-06 19:30
FK Žalgiris
FK Panevėžys
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:00
Tauras
FA Šiauliai
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Minija
FK Sūduva
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 17:30
FK Riteriai
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 05-07 19:00
FK Garliava
FK Kauno Žalgiris
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 13:00
FC Hegelmann
MFA Žalgiris-MRU
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 04-27 15:00
FK Gintra
FK Banga
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 04-28 16:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Šeštadienį 05-04 16:00
FK Banga
MFA Žalgiris-MRU
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 14:00
FK Saned
FK Gintra
Mažeikių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-05 15:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 13:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-12 15:00
FK TransINVEST
FK Gintra
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
FK Banga
FK TransINVEST
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 05-26 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Gintra
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 14:00
Tauras
FK Atmosfera
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 04-27 16:00
FK Riteriai
FA Šiauliai B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 18:00
FK Banga B
FK Panevėžys B
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 04-29 19:00
FC Hegelmann B
FK Kauno Žalgiris B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Ketvirtadienį 05-02 18:00
FK Babrungas
Tauras
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Minija
FC Neptūnas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 18:00
FK Panevėžys B
FK Atmosfera
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 05-03 19:00
FK Garliava
FK Nevėžis
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 12:00
FK Ekranas
FC "Be1"
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 05-04 14:00
Vilniaus BFA
FK Riteriai
Visagino dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:30
FK Garliava
Vilniaus BFA
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 11:00
Vilnius Football Academy
Kauno Žalgirio FA
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 13:00
VFM Fortūna
Talentų FA-FK Riteriai
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Šeštadienį 04-27 14:45
FA-FM Ateitis
Kauno Žalgirio FA
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 10:00
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:00
FK Žalgiris
Prienų futbolo mokykla
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 11:30
FK Jonava
FK Granitas
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 12:00
FA Šiauliai
FK Žalgiris
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024
Sekmadienį 04-28 14:00
FK Saned
FA Tauras
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 04-27 09:00
FK Žalgiris
FK Ataka
Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 09:30
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 09:30
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
FK Nevėžis
FK Ataka
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
Kauno Žalgirio FA
FA Kaunas
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
Kauno Žalgirio FA
FA Kaunas
Kauno Žalgirio FA maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
„Utenos Utenis“
Vilniaus BFA C
Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
„Utenos Utenis“
Vilniaus BFA C
Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024
Šeštadienį 04-27 10:00
FA-FM Ateitis
FM Nikė
Pilaitės futbolo maniežas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Šeštadienį 04-27 10:00
Kauno Žalgirio FA
BE1 NFA
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai