Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
11 turas
Šeštadienis
2022-10-15 13:00:00
Kauno Žalgirio FA stadionas
2
Kauno Žalgirio FA
Justas Žukovskis 13'
Justas Žukovskis 13'
Titas Jonavičius 64'
Titas Jonavičius 64'
Justas Žukovskis 13'
Titas Jonavičius 64'
Titas Jonavičius 64'
1
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Vilius Jucys 15'
Vilius Jucys 15'
Vilius Jucys 15'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
11 turas
Šeštadienis, 2022-10-15 13:00:00
Kauno Žalgirio FA stadionas
Kauno Žalgirio FA
Justas Žukovskis 13'Justas Žukovskis 13'
Titas Jonavičius 64'
Titas Jonavičius 64'
2
1
Pilna statistika
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Vilius Jucys 15'Vilius Jucys 15'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
Kauno Žalgirio FA
|
FA Šiauliai-Šiaulių SG
|
|
5 | Vieta lentelėje | 6 |
32 | Taškai | 30 |
30:26 | Įvarčių skirtumas | 31:22 |
Kauno Žalgirio FA
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Žaidėjai
34 | Martynas Ražanauskas (G) |
5 | Arminas Slivinskas |
9 | Klaidas Jakštas |
10 | Aivaras Lipčius 45' 45' 45' |
11 | Evaldas Kavalčiukas 45' 45' 45' |
17 | Titas Jonavičius 64' 64' 72' 72' 72' |
20 | Ugnius Vaitiekaitis 48' 48' 79' 79' 79' |
21 | Benas Valiulis |
22 | Armandas Podskočimas 90'+3' 90'+3' |
23 | Lukas Bilevičius 79' 79' 79' |
66 | Justas Žukovskis 13' 13' 60' 60' 60' |
Teisėjai
Teisėjas | Arūnas Dapkus |
Antrasis asistentas | Markas Varnagiris |
Pirmasis asistentas | Artiom Spelman |
Žaidėjai
Nojus Penikas (C) |
7 |
Nikodemas Barvainis (G) |
1 |
Nojus Vytis Audinis |
4 |
Juozas Radavičius |
6 |
65' 65' 65' Artūras Paulius |
8 |
Benas Čechanavičius |
9 |
42' 42' Nojus Jarašius |
11 |
45' 45' 45' Kristupas Mažučiūnas |
12 |
79' 79' 79' Lukas Linartas |
17 |
37' 37' 37' Dominykas Kviklys |
45 |
Dieividas Krikuzhas |
46 |
Atsarginiai žaidėjai
4 | Aidas Zdanavičius 60' 60' 60' |
7 | Matas Kvedarauskas |
16 | Aleksas Tutkus 79' 79' 79' |
19 | Vėjus Viplentas 79' 79' 79' |
37 | Gustas Majauskas |
55 | Jonas Vižinis 45' 45' 45' |
77 | Matas Bružas 45' 45' 45' |
Atsarginiai žaidėjai
37' 37' 37' Benas Paliulis |
10 |
79' 79' 79' Aringas Juška |
19 |
45' 45' 45' 60' 60' Vilius Jucys |
22 |
65' 65' 65' Gustas Geštautas |
24 |
Kauno Žalgirio FA
Pirmas kėlinys
Justas Žukovskis
13'
min
Justas Žukovskis
13'
min
37'
min
Benas Paliulis
Dominykas Kviklys
37'
min
Benas Paliulis
Dominykas Kviklys
37'
min
Benas Paliulis
Dominykas Kviklys
42'
min
Nojus Jarašius
42'
min
Nojus Jarašius
Jonas Vižinis
Evaldas Kavalčiukas
45'
min
Matas Bružas
Aivaras Lipčius
45'
min
45'
min
Vilius Jucys
Kristupas Mažučiūnas
Jonas Vižinis
Evaldas Kavalčiukas
45'
min
Matas Bružas
Aivaras Lipčius
45'
min
45'
min
Vilius Jucys
Kristupas Mažučiūnas
Jonas Vižinis
Evaldas Kavalčiukas
45'
min
Matas Bružas
Aivaras Lipčius
45'
min
45'
min
Vilius Jucys
Kristupas Mažučiūnas
Antras kėlinys
Ugnius Vaitiekaitis
48'
min
Ugnius Vaitiekaitis
48'
min
Aidas Zdanavičius
Justas Žukovskis
60'
min
60'
min
Vilius Jucys
Aidas Zdanavičius
Justas Žukovskis
60'
min
60'
min
Vilius Jucys
Aidas Zdanavičius
Justas Žukovskis
60'
min
Titas Jonavičius
64'
min
Titas Jonavičius
64'
min
65'
min
Gustas Geštautas
Artūras Paulius
65'
min
Gustas Geštautas
Artūras Paulius
65'
min
Gustas Geštautas
Artūras Paulius
Titas Jonavičius
72'
min
Titas Jonavičius
72'
min
Titas Jonavičius
72'
min
Aleksas Tutkus
Ugnius Vaitiekaitis
79'
min
Vėjus Viplentas
Lukas Bilevičius
79'
min
79'
min
Aringas Juška
Lukas Linartas
Aleksas Tutkus
Ugnius Vaitiekaitis
79'
min
Vėjus Viplentas
Lukas Bilevičius
79'
min
79'
min
Aringas Juška
Lukas Linartas
Aleksas Tutkus
Ugnius Vaitiekaitis
79'
min
Vėjus Viplentas
Lukas Bilevičius
79'
min
79'
min
Aringas Juška
Lukas Linartas
Armandas Podskočimas
90'+3'
min
Armandas Podskočimas
90'+3'
min
Varžybų pabaiga
FA Šiauliai-Šiaulių SG
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai