Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
22 turas
Šeštadienis
2023-04-08 11:00:00
Kauno Žalgirio FA maniežas
3
Kauno Žalgirio FA
Danielius Zujevas 24'
Danielius Zujevas 24'
Metin Murat Tunc 71'
Metin Murat Tunc 71'
Armandas Podskočimas 88'
Armandas Podskočimas 88'
Danielius Zujevas 24'
Metin Murat Tunc 71'
Metin Murat Tunc 71'
Armandas Podskočimas 88'
Armandas Podskočimas 88'
5
FK Žalgiris
Vakaris Berenta 38'
Vakaris Berenta 38'
Vakaris Berenta 6'
Vakaris Berenta 6'
Mykolas Mameniškis 11'
Mykolas Mameniškis 11'
Edvinas Pukinskas 13'
Edvinas Pukinskas 13'
Ignas Germanas 18'
Ignas Germanas 18'
Vakaris Berenta 38'
Vakaris Berenta 6'
Vakaris Berenta 6'
Mykolas Mameniškis 11'
Mykolas Mameniškis 11'
Edvinas Pukinskas 13'
Edvinas Pukinskas 13'
Ignas Germanas 18'
Ignas Germanas 18'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023
22 turas
Šeštadienis, 2023-04-08 11:00:00
Kauno Žalgirio FA maniežas
Kauno Žalgirio FA
Danielius Zujevas 24'Danielius Zujevas 24'
Metin Murat Tunc 71'
Metin Murat Tunc 71'
Armandas Podskočimas 88'
Armandas Podskočimas 88'
3
5
Pilna statistika
FK Žalgiris
Vakaris Berenta 38'Vakaris Berenta 38'
Vakaris Berenta 6'
Vakaris Berenta 6'
Mykolas Mameniškis 11'
Mykolas Mameniškis 11'
Edvinas Pukinskas 13'
Edvinas Pukinskas 13'
Ignas Germanas 18'
Ignas Germanas 18'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė
Elitinė jaunių lyga
U-17 rinktinė
Lygos statistika
Kauno Žalgirio FA
|
FK Žalgiris
|
|
6 | Vieta lentelėje | 1 |
28 | Taškai | 49 |
39:35 | Įvarčių skirtumas | 64:20 |
Kauno Žalgirio FA
FK Žalgiris
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Ugnius Veprauskas |
Pirmasis asistentas | Lina Skladaitytė |
Antrasis asistentas | Julius Asakavičius |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Kauno Žalgirio FA
Pirmas kėlinys
Danielius Zujevas
24'
min
Danielius Zujevas
24'
min
38'
min
Vakaris Berenta
38'
min
Vakaris Berenta
Antras kėlinys
Rytis Gaubys
Gustas Grigorjevas
46'
min
46'
min
Mykolas Mameniškis
Orestas Uldukis
46'
min
Vytis Kizala
Rokas Bassus
46'
min
Simas Rasščevskis
Dovas Grudzinskas
Rytis Gaubys
Gustas Grigorjevas
46'
min
46'
min
Mykolas Mameniškis
Orestas Uldukis
46'
min
Vytis Kizala
Rokas Bassus
46'
min
Simas Rasščevskis
Dovas Grudzinskas
Rytis Gaubys
Gustas Grigorjevas
46'
min
46'
min
Mykolas Mameniškis
Orestas Uldukis
46'
min
Vytis Kizala
Rokas Bassus
46'
min
Simas Rasščevskis
Dovas Grudzinskas
51'
min
Vakaris Berenta
51'
min
Vakaris Berenta
Metin Murat Tunc
Klaidas Juškevičius
52'
min
Metin Murat Tunc
Klaidas Juškevičius
52'
min
Metin Murat Tunc
Klaidas Juškevičius
52'
min
56'
min
Mykolas Mameniškis
56'
min
Mykolas Mameniškis
58'
min
Edvinas Pukinskas
58'
min
Ignas Germanas
Danielius Velička
58'
min
Edvinas Pukinskas
58'
min
Ignas Germanas
Danielius Velička
58'
min
Ignas Germanas
Danielius Velička
Augustas Bielskus
Vakaris Kelpšas
60'
min
Augustas Bielskus
Vakaris Kelpšas
60'
min
Augustas Bielskus
Vakaris Kelpšas
60'
min
63'
min
Ignas Germanas
63'
min
Ignas Germanas
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Artur Demidov
68'
min
Artur Demidov
Metin Murat Tunc
71'
min
Metin Murat Tunc
71'
min
Domas Rauličkis
Vėjas Brazys
78'
min
Rojus Garkauskas
Pijus Pėstininkas
78'
min
Domas Rauličkis
Vėjas Brazys
78'
min
Rojus Garkauskas
Pijus Pėstininkas
78'
min
Domas Rauličkis
Vėjas Brazys
78'
min
Rojus Garkauskas
Pijus Pėstininkas
78'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Armandas Podskočimas
88'
min
Varžybų pabaiga
FK Žalgiris
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-06 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-07 18:25
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-12 19:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-19 20:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 17:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 19:00
FK Panevėžys
FK Kauno Žalgiris
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-21 18:25
DFK Dainava
FK Banga
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 08-13 18:00
FK Nevėžis
FK Banga
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Penktadienį 07-12 20:00
Kipras
Lietuva
Ethnikos Achnas Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Antradienį 07-16 20:00
Lietuva
Sakartvelas
LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Be1
FA Šiauliai B
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Nevėžis
Vilniaus BFA
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Babrungas
FK Garliava
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 19:00
FC Neptūnas
FK Ekranas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 15:00
FK Riteriai
FK Kauno Žalgiris B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 17:00
Tauras
FK Minija
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 18:00
FK Banga B
FK Atmosfera
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 07-28 14:00
FC Hegelmann B
FK Panevėžys B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Antradienį 07-30 18:30
FC "Be1"
FK Nevėžis
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 08-02 18:00
FK Panevėžys B
FK Babrungas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 02:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
WU-17 Baltic Cup 2024
Trečiadienį 07-03 10:00
Lietuva
Farerų salos
TNTK Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Ekranas B
FSK Radviliškis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
Pakruojo SC
FK Venta
Pakruojo stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Sveikata
FC Džiugas B
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Dembava
FK Viltis
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:30
Kauno FM Fortūna
FK Saned
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Saned B
FC Saulininkas
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai