Futsal A lyga 23/24
8 turas
Trečiadienis
2023-11-15 21:30:00
Kauno sporto halė
14
Kauno Žalgiris
Vinicius Carvalho Feitosa 1'
Vinicius Carvalho Feitosa 1'
Deividas Reimaris 4'
Deividas Reimaris 4'
Deividas Reimaris 5'
Deividas Reimaris 5'
Deividas Reimaris 12'
Deividas Reimaris 12'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 14'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 14'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 20'
Albert Voskunovič 20'
Victor Hugo Pires Dos Santos 23'
Victor Hugo Pires Dos Santos 23'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 26'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 26'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 27'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 27'
Victor Hugo Pires Dos Santos 35'
Victor Hugo Pires Dos Santos 35'
Tomas Bučma 36'
Tomas Bučma 36'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 40'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 40'
Vinicius Carvalho Feitosa 1'
Deividas Reimaris 4'
Deividas Reimaris 4'
Deividas Reimaris 5'
Deividas Reimaris 5'
Deividas Reimaris 12'
Deividas Reimaris 12'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 14'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 14'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 20'
Albert Voskunovič 20'
Victor Hugo Pires Dos Santos 23'
Victor Hugo Pires Dos Santos 23'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 26'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 26'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 27'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 27'
Victor Hugo Pires Dos Santos 35'
Victor Hugo Pires Dos Santos 35'
Tomas Bučma 36'
Tomas Bučma 36'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 40'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 40'
2
VGTU Vilkai
Andrius Kaulinis 9'
Andrius Kaulinis 9'
Andrius Kaulinis 19'
Andrius Kaulinis 19'
Andrius Kaulinis 9'
Andrius Kaulinis 19'
Andrius Kaulinis 19'
Pilna statistika
Futsal A lyga 23/24
8 turas
Trečiadienis, 2023-11-15 21:30:00
Kauno sporto halė
Kauno Žalgiris
Vinicius Carvalho Feitosa 1'Vinicius Carvalho Feitosa 1'
Deividas Reimaris 4'
Deividas Reimaris 4'
Deividas Reimaris 5'
Deividas Reimaris 5'
Deividas Reimaris 12'
Deividas Reimaris 12'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 14'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 14'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 19'
Albert Voskunovič 20'
Albert Voskunovič 20'
Victor Hugo Pires Dos Santos 23'
Victor Hugo Pires Dos Santos 23'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 26'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 26'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 27'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 27'
Victor Hugo Pires Dos Santos 35'
Victor Hugo Pires Dos Santos 35'
Tomas Bučma 36'
Tomas Bučma 36'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 40'
Igor Rafael Bezerra Da Silva 40'
14
2
Pilna statistika
VGTU Vilkai
Andrius Kaulinis 9'Andrius Kaulinis 9'
Andrius Kaulinis 19'
Andrius Kaulinis 19'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
Kauno Žalgiris
|
VGTU Vilkai
|
|
1 | Vieta lentelėje | 10 |
51 | Taškai | 7 |
140:21 | Įvarčių skirtumas | 52:111 |
Kauno Žalgiris
VGTU Vilkai
Žaidėjai
Teisėjai
Pirmas teisėjas | Dominykas Norkus |
Antras teisėjas | Dovydas Švėgžda |
Trečias teisėjas | Karolis Buivydas |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Kauno Žalgiris
Pirmas kėlinys
Vinicius Carvalho Feitosa
1'
min
Vinicius Carvalho Feitosa
1'
min
Deividas Reimaris
4'
min
Deividas Reimaris
4'
min
Deividas Reimaris
5'
min
Deividas Reimaris
5'
min
9'
min
Andrius Kaulinis
9'
min
Andrius Kaulinis
Deividas Reimaris
12'
min
Deividas Reimaris
12'
min
Igor Rafael Bezerra Da Silva
14'
min
Igor Rafael Bezerra Da Silva
14'
min
Albert Voskunovič
19'
min
Albert Voskunovič
19'
min
Albert Voskunovič
19'
min
Albert Voskunovič
19'
min
Albert Voskunovič
20'
min
Albert Voskunovič
20'
min
Antras kėlinys
Victor Hugo Pires Dos Santos
23'
min
Victor Hugo Pires Dos Santos
23'
min
Igor Rafael Bezerra Da Silva
26'
min
Igor Rafael Bezerra Da Silva
26'
min
Igor Rafael Bezerra Da Silva
27'
min
Igor Rafael Bezerra Da Silva
27'
min
Victor Hugo Pires Dos Santos
35'
min
Victor Hugo Pires Dos Santos
35'
min
Tomas Bučma
36'
min
Tomas Bučma
36'
min
39'
min
Andrius Kaulinis
39'
min
Andrius Kaulinis
40'
min
Jokūbas Višinskas
Igor Rafael Bezerra Da Silva
40'
min
40'
min
Jokūbas Višinskas
40'
min
Jokūbas Višinskas
40'
min
Jokūbas Višinskas
Igor Rafael Bezerra Da Silva
40'
min
Varžybų pabaiga
VGTU Vilkai
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai