Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
1 turas
Ketvirtadienis
2022-11-03 14:00:00
Klaipėdos FM stadionas
6
Klaipėdos FM
Luka Ruškys 4'
Luka Ruškys 4'
Nikita Bondarev 30'
Nikita Bondarev 30'
Emilijus Jermolajev 32'
Emilijus Jermolajev 32'
Benas Vasiliauskas 43'
Benas Vasiliauskas 43'
Luka Ruškys 53'
Luka Ruškys 53'
Nikita Bondarev 80'
Nikita Bondarev 80'
Luka Ruškys 4'
Nikita Bondarev 30'
Nikita Bondarev 30'
Emilijus Jermolajev 32'
Emilijus Jermolajev 32'
Benas Vasiliauskas 43'
Benas Vasiliauskas 43'
Luka Ruškys 53'
Luka Ruškys 53'
Nikita Bondarev 80'
Nikita Bondarev 80'
0
Minijos FA
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
1 turas
Ketvirtadienis, 2022-11-03 14:00:00
Klaipėdos FM stadionas
Klaipėdos FM
Luka Ruškys 4'Luka Ruškys 4'
Nikita Bondarev 30'
Nikita Bondarev 30'
Emilijus Jermolajev 32'
Emilijus Jermolajev 32'
Benas Vasiliauskas 43'
Benas Vasiliauskas 43'
Luka Ruškys 53'
Luka Ruškys 53'
Nikita Bondarev 80'
Nikita Bondarev 80'
6
0
Pilna statistika
Minijos FA
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
Klaipėdos FM
|
Minijos FA
|
|
1 | Vieta lentelėje | 10 |
48 | Taškai | 7 |
50:11 | Įvarčių skirtumas | 9:55 |
Klaipėdos FM
Minijos FA
Žaidėjai
29 | Nikita Bondarev (C) 30' 30' 80' 80' |
16 | Lukas Grinkevičius (G) 62' 62' 62' |
2 | Liutauras Tarasovas 67' 67' 67' |
6 | Luka Ruškys 4' 4' 53' 53' 85' 85' |
9 | Simonas Zabitis |
10 | Arnas Kurakinas 46' 46' 46' |
13 | Erik Kirjanov |
15 | Emilijus Jermolajev 32' 32' 46' 46' 46' |
20 | Benas Vasiliauskas 43' 43' |
26 | Andrius Norvaišis 46' 46' 46' |
28 | Danila Bondarev 55' 55' 55' |
Teisėjai
Teisėjas | Orestas Abramavičius |
Pirmasis asistentas | Lukas Mečionis |
Antrasis asistentas | Nojus Mečionis |
Žaidėjai
46' 46' 46' Mantas Gedutis (C) |
58 |
46' 46' 46' Dainius Tarakanovas (G) |
12 |
Mantas Virvičius |
7 |
Justas Virvičius |
9 |
Karolis Albužis |
18 |
Aronas Zakarauskas |
25 |
Matas Keblys |
26 |
Adrijus Putvinas |
29 |
59' 59' 82' 82' 82' Jonas Kazlauskas |
50 |
46' 46' 46' Lukas Gujis |
57 |
40' 40' Naglis Baltrutis |
92 |
Atsarginiai žaidėjai
1 | Paulius Linkevičius (G) 62' 62' 62' |
3 | Mantas Dimša 46' 46' 46' |
11 | Ignas Ališauskas 46' 46' 46' |
19 | Ignas Kubilius 67' 67' 67' |
25 | Natas Genutis 46' 46' 46' |
30 | Gedas Gustys 55' 55' 55' |
Atsarginiai žaidėjai
46' 46' 46' Aleksas Pipiras |
1 |
46' 46' 46' Karolis Virvičius |
4 |
Ernestas Daugintis |
10 |
82' 82' 82' Samsonovas Kazimieras |
34 |
46' 46' 46' Karolis Žvinklys |
59 |
Klaipėdos FM
Pirmas kėlinys
Luka Ruškys
4'
min
Luka Ruškys
4'
min
Nikita Bondarev
30'
min
Nikita Bondarev
30'
min
Emilijus Jermolajev
32'
min
Emilijus Jermolajev
32'
min
40'
min
Naglis Baltrutis
40'
min
Naglis Baltrutis
Benas Vasiliauskas
43'
min
Benas Vasiliauskas
43'
min
Antras kėlinys
Mantas Dimša
Andrius Norvaišis
46'
min
Ignas Ališauskas
Arnas Kurakinas
46'
min
Natas Genutis
Emilijus Jermolajev
46'
min
46'
min
Karolis Virvičius
Lukas Gujis
46'
min
Karolis Žvinklys
Mantas Gedutis
46'
min
Aleksas Pipiras
Dainius Tarakanovas
Mantas Dimša
Andrius Norvaišis
46'
min
Ignas Ališauskas
Arnas Kurakinas
46'
min
Natas Genutis
Emilijus Jermolajev
46'
min
46'
min
Karolis Virvičius
Lukas Gujis
46'
min
Karolis Žvinklys
Mantas Gedutis
46'
min
Aleksas Pipiras
Dainius Tarakanovas
Mantas Dimša
Andrius Norvaišis
46'
min
Ignas Ališauskas
Arnas Kurakinas
46'
min
Natas Genutis
Emilijus Jermolajev
46'
min
46'
min
Karolis Virvičius
Lukas Gujis
46'
min
Karolis Žvinklys
Mantas Gedutis
46'
min
Aleksas Pipiras
Dainius Tarakanovas
Luka Ruškys
53'
min
Luka Ruškys
53'
min
Gedas Gustys
Danila Bondarev
55'
min
Gedas Gustys
Danila Bondarev
55'
min
Gedas Gustys
Danila Bondarev
55'
min
59'
min
Jonas Kazlauskas
59'
min
Jonas Kazlauskas
Paulius Linkevičius
Lukas Grinkevičius
62'
min
Paulius Linkevičius
Lukas Grinkevičius
62'
min
Paulius Linkevičius
Lukas Grinkevičius
62'
min
Ignas Kubilius
Liutauras Tarasovas
67'
min
Ignas Kubilius
Liutauras Tarasovas
67'
min
Ignas Kubilius
Liutauras Tarasovas
67'
min
Nikita Bondarev
80'
min
Nikita Bondarev
80'
min
82'
min
Samsonovas Kazimieras
Jonas Kazlauskas
82'
min
Samsonovas Kazimieras
Jonas Kazlauskas
82'
min
Samsonovas Kazimieras
Jonas Kazlauskas
Luka Ruškys
85'
min
Luka Ruškys
85'
min
Varžybų pabaiga
Minijos FA
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai