Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
5 turas
Sekmadienis
2022-09-04 14:00:00
Marijampolės futbolo maniežas
0
Marijampolės FC
2
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Lukas Linartas 14'
Lukas Linartas 14'
Lukas Linartas 39'
Lukas Linartas 39'
Lukas Linartas 14'
Lukas Linartas 39'
Lukas Linartas 39'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
5 turas
Sekmadienis, 2022-09-04 14:00:00
Marijampolės futbolo maniežas
Marijampolės FC
0
2
Pilna statistika
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Lukas Linartas 14'Lukas Linartas 14'
Lukas Linartas 39'
Lukas Linartas 39'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
Marijampolės FC
|
FA Šiauliai-Šiaulių SG
|
|
8 | Vieta lentelėje | 6 |
16 | Taškai | 30 |
18:43 | Įvarčių skirtumas | 31:22 |
Marijampolės FC
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Žaidėjai
42 | Lukas Kiselevskis (C) 73' 73' 83' 83' 83' |
12 | Rokas Pačėsa (G) |
6 | Tautvydas Burdzilauskas |
7 | Dovydas Bublys |
10 | Matas Miškinis 26' 26' |
17 | Deivydas Zubavičius 83' 83' 83' |
19 | Ignas Skamarakas 61' 61' 61' |
20 | Simas Venckevičius 46' 46' 46' |
21 | Žygimantas Žilinskas 83' 83' 83' |
33 | Kajus Jankeliūnas 70' 70' 70' |
87 | Dominykas Pudžemys 70' 70' 70' |
Teisėjai
Teisėjas | Mantas Sazonas |
Antrasis asistentas | Viktorija Svirupskytė |
Pirmasis asistentas | Fiodoras Petrovas |
Žaidėjai
19' 19' Nojus Penikas (C) |
7 |
41' 41' Nikodemas Barvainis (G) |
1 |
90' 90' 90' Artūras Paulius |
3 |
Nojus Vytis Audinis |
4 |
Juozas Radavičius |
6 |
Benas Čechanavičius |
9 |
Danielius Jarašius |
11 |
Kristupas Mažučiūnas |
12 |
59' 59' 84' 84' Lukas Linartas |
17 |
Glib Pasevich |
21 |
Vykintas Augustas Karjakinas |
27 |
Atsarginiai žaidėjai
9 | Vilius Vosylius 70' 70' 70' |
11 | Kasparas Teresius 83' 83' 83' |
15 | Grantas Gylys 61' 61' 61' |
18 | Nojus Okleiteris 83' 83' 83' |
22 | Ugnius Senda 70' 70' 70' |
32 | Adomas Norgėla 46' 46' 46' |
43 | Mykolas Kriščiūnas 83' 83' 83' |
Atsarginiai žaidėjai
90' 90' 90' Arnas Martinkus |
16 |
Faustas Lapukas |
20 |
Radvilas Bogužas |
37 |
Marijampolės FC
Pirmas kėlinys
19'
min
Nojus Penikas
19'
min
Nojus Penikas
Matas Miškinis
26'
min
Matas Miškinis
26'
min
41'
min
Nikodemas Barvainis
41'
min
Nikodemas Barvainis
Antras kėlinys
Adomas Norgėla
Simas Venckevičius
46'
min
Adomas Norgėla
Simas Venckevičius
46'
min
Adomas Norgėla
Simas Venckevičius
46'
min
59'
min
Lukas Linartas
59'
min
Lukas Linartas
Grantas Gylys
Ignas Skamarakas
61'
min
Grantas Gylys
Ignas Skamarakas
61'
min
Grantas Gylys
Ignas Skamarakas
61'
min
Vilius Vosylius
Kajus Jankeliūnas
70'
min
Ugnius Senda
Dominykas Pudžemys
70'
min
Vilius Vosylius
Kajus Jankeliūnas
70'
min
Ugnius Senda
Dominykas Pudžemys
70'
min
Vilius Vosylius
Kajus Jankeliūnas
70'
min
Ugnius Senda
Dominykas Pudžemys
70'
min
Lukas Kiselevskis
73'
min
Lukas Kiselevskis
73'
min
Kasparas Teresius
Deivydas Zubavičius
83'
min
Nojus Okleiteris
Lukas Kiselevskis
83'
min
Mykolas Kriščiūnas
Žygimantas Žilinskas
83'
min
Kasparas Teresius
Deivydas Zubavičius
83'
min
Nojus Okleiteris
Lukas Kiselevskis
83'
min
Mykolas Kriščiūnas
Žygimantas Žilinskas
83'
min
Kasparas Teresius
Deivydas Zubavičius
83'
min
Nojus Okleiteris
Lukas Kiselevskis
83'
min
Mykolas Kriščiūnas
Žygimantas Žilinskas
83'
min
84'
min
Lukas Linartas
84'
min
Lukas Linartas
90'
min
Arnas Martinkus
Artūras Paulius
90'
min
Arnas Martinkus
Artūras Paulius
90'
min
Arnas Martinkus
Artūras Paulius
Varžybų pabaiga
FA Šiauliai-Šiaulių SG
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai