Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
10 turas
Šeštadienis
2022-10-08 13:00:00
Marijampolės futbolo maniežas
1
Marijampolės FC
Dovydas Bublys 47'
Dovydas Bublys 47'
Dovydas Bublys 47'
2
FK Garliava
Simonas Antanavičius 18'
Simonas Antanavičius 18'
Neidas Antanaitis 31'
Neidas Antanaitis 31'
Simonas Antanavičius 18'
Neidas Antanaitis 31'
Neidas Antanaitis 31'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
10 turas
Šeštadienis, 2022-10-08 13:00:00
Marijampolės futbolo maniežas
Marijampolės FC
Dovydas Bublys 47'Dovydas Bublys 47'
1
2
Pilna statistika
FK Garliava
Simonas Antanavičius 18'Simonas Antanavičius 18'
Neidas Antanaitis 31'
Neidas Antanaitis 31'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
Marijampolės FC
|
FK Garliava
|
|
8 | Vieta lentelėje | 7 |
16 | Taškai | 19 |
18:43 | Įvarčių skirtumas | 22:41 |
Marijampolės FC
FK Garliava
Žaidėjai
77 | Lukas Kiselevskis (C) 84' 84' |
13 | Rokas Pačėsa (G) |
7 | Dovydas Bublys 47' 47' |
9 | Vilius Vosylius 46' 46' 46' |
10 | Matas Miškinis 58' 58' 58' |
11 | Paulius Sližauskas 81' 81' 81' |
15 | Grantas Gylys |
17 | Deivydas Zubavičius |
22 | Ugnius Senda |
32 | Adomas Norgėla |
87 | Dominykas Pudžemys 72' 72' 73' 73' 73' |
Teisėjai
Teisėjas | Aidas Vingilys |
Pirmasis asistentas | Viktorija Svirupskytė |
Antrasis asistentas | Mantas Sazonas |
Žaidėjai
Titas Janulevičius (C) |
15 |
Kristupas Džekčioras (G) |
99 |
63' 63' 63' Nedas Taletavičius |
7 |
Karolis Januša |
8 |
Titas Pranauskas |
9 |
53' 53' 53' Arminas Šumskis |
12 |
Elvijus Bartkus |
17 |
27' 27' 45' 45' Emilis Kirliauskas |
23 |
Marius Barila |
27 |
63' 63' 70' 70' Simonas Antanavičius |
33 |
76' 76' Neidas Antanaitis |
77 |
Atsarginiai žaidėjai
1 | Mantas Stankūnas (G) |
19 | Ignas Skamarakas 46' 46' 46' |
33 | Kajus Jankeliūnas 81' 81' 81' |
38 | Mykolas Kriščiūnas 73' 73' 73' |
82 | Armandas Kizelevičius 58' 58' 58' 78' 78' |
Atsarginiai žaidėjai
Rokas Morkūnas (G) |
37 |
Oskaras Kakštys |
3 |
53' 53' 53' Pijus Kalvaitis |
13 |
63' 63' 63' Justas Šukevičius |
16 |
Eimantas Stulgys |
19 |
Danielius Sapitavičius |
24 |
Adrijus Ašmonas |
80 |
Marijampolės FC
Pirmas kėlinys
27'
min
Emilis Kirliauskas
27'
min
Emilis Kirliauskas
45'
min
Emilis Kirliauskas
45'
min
Emilis Kirliauskas
Antras kėlinys
Ignas Skamarakas
Vilius Vosylius
46'
min
Ignas Skamarakas
Vilius Vosylius
46'
min
Ignas Skamarakas
Vilius Vosylius
46'
min
Dovydas Bublys
47'
min
Dovydas Bublys
47'
min
53'
min
Pijus Kalvaitis
Arminas Šumskis
53'
min
Pijus Kalvaitis
Arminas Šumskis
53'
min
Pijus Kalvaitis
Arminas Šumskis
Armandas Kizelevičius
Matas Miškinis
58'
min
Armandas Kizelevičius
Matas Miškinis
58'
min
Armandas Kizelevičius
Matas Miškinis
58'
min
63'
min
Justas Šukevičius
Nedas Taletavičius
63'
min
Simonas Antanavičius
63'
min
Justas Šukevičius
Nedas Taletavičius
63'
min
Simonas Antanavičius
63'
min
Justas Šukevičius
Nedas Taletavičius
70'
min
Simonas Antanavičius
70'
min
Simonas Antanavičius
Dominykas Pudžemys
72'
min
Dominykas Pudžemys
72'
min
Mykolas Kriščiūnas
Dominykas Pudžemys
73'
min
Mykolas Kriščiūnas
Dominykas Pudžemys
73'
min
Mykolas Kriščiūnas
Dominykas Pudžemys
73'
min
76'
min
Neidas Antanaitis
76'
min
Neidas Antanaitis
Armandas Kizelevičius
78'
min
Armandas Kizelevičius
78'
min
Kajus Jankeliūnas
Paulius Sližauskas
81'
min
Kajus Jankeliūnas
Paulius Sližauskas
81'
min
Kajus Jankeliūnas
Paulius Sližauskas
81'
min
Lukas Kiselevskis
84'
min
Lukas Kiselevskis
84'
min
Dovydas Lastauskas
86'
min
Dovydas Lastauskas
86'
min
Dovydas Lastauskas
86'
min
Varžybų pabaiga
FK Garliava
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai