Merginų elitinės lygos U-17 divizionas 2022/2023
18 turas
Antradienis
2023-06-20 17:00:00
Lietuvos sporto centro stadionas (LEU)
5
MFA Žalgiris-MRU
Elinga Pampuškaitė 11'
Elinga Pampuškaitė 11'
Elinga Pampuškaitė 20'
Elinga Pampuškaitė 20'
Austėja Petkevičiūtė 25'
Austėja Petkevičiūtė 25'
Austėja Petkevičiūtė 40'
Austėja Petkevičiūtė 40'
Austėja Petkevičiūtė 45'
Austėja Petkevičiūtė 45'
Elinga Pampuškaitė 11'
Elinga Pampuškaitė 20'
Elinga Pampuškaitė 20'
Austėja Petkevičiūtė 25'
Austėja Petkevičiūtė 25'
Austėja Petkevičiūtė 40'
Austėja Petkevičiūtė 40'
Austėja Petkevičiūtė 45'
Austėja Petkevičiūtė 45'
0
MFA Bitės
Pilna statistika
Merginų elitinės lygos U-17 divizionas 2022/2023
18 turas
Antradienis, 2023-06-20 17:00:00
Lietuvos sporto centro stadionas (LEU)
MFA Žalgiris-MRU
Elinga Pampuškaitė 11'Elinga Pampuškaitė 11'
Elinga Pampuškaitė 20'
Elinga Pampuškaitė 20'
Austėja Petkevičiūtė 25'
Austėja Petkevičiūtė 25'
Austėja Petkevičiūtė 40'
Austėja Petkevičiūtė 40'
Austėja Petkevičiūtė 45'
Austėja Petkevičiūtė 45'
5
0
Pilna statistika
MFA Bitės
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė
Elitinė jaunių lyga
U-17 rinktinė
Lygos statistika
MFA Žalgiris-MRU
|
MFA Bitės
|
|
1 | Vieta lentelėje | 8 |
43 | Taškai | 10 |
77:9 | Įvarčių skirtumas | 15:59 |
MFA Žalgiris-MRU
MFA Bitės
Žaidėjai
Teisėjai
Teisėjas | Andžej Kliujenkov |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
MFA Žalgiris-MRU
Pirmas kėlinys
Elinga Pampuškaitė
11'
min
Elinga Pampuškaitė
11'
min
Elinga Pampuškaitė
20'
min
Elinga Pampuškaitė
20'
min
Austėja Petkevičiūtė
25'
min
Austėja Petkevičiūtė
25'
min
Austėja Petkevičiūtė
40'
min
Austėja Petkevičiūtė
40'
min
Austėja Petkevičiūtė
45'
min
Austėja Petkevičiūtė
45'
min
Antras kėlinys
Ugnė Jusevičiūtė
Elinga Pampuškaitė
46'
min
Orinta Romankevič
Gytė Ulenskaitė
46'
min
46'
min
Elizabeth Aleksandra Dudko
Orinta Aginskaitė
Ugnė Jusevičiūtė
Elinga Pampuškaitė
46'
min
Orinta Romankevič
Gytė Ulenskaitė
46'
min
46'
min
Elizabeth Aleksandra Dudko
Orinta Aginskaitė
46'
min
Elizabeth Aleksandra Dudko
Orė Aginskaitė
Ugnė Jusevičiūtė
Elinga Pampuškaitė
46'
min
Orinta Romankevič
Gytė Ulenskaitė
46'
min
46'
min
Elizabeth Aleksandra Dudko
Orė Aginskaitė
50'
min
Milda Šulijaitė
Kotryna Butrimaitė
50'
min
Milda Šulijaitė
Kotryna Butrimaitė
50'
min
Milda Šulijaitė
Kotryna Butrimaitė
Emilija Luščinskaja
Patricja Penkauskaitė
55'
min
Grytė Vaisbrodė
Laura Grucytė
55'
min
55'
min
Adriana Bystronovskaja
Karina Zilberytė
Emilija Luščinskaja
Patricja Penkauskaitė
55'
min
Grytė Vaisbrodė
Laura Grucytė
55'
min
55'
min
Adriana Bystronovskaja
Karina Zilberytė
Emilija Luščinskaja
Patricja Penkauskaitė
55'
min
Grytė Vaisbrodė
Laura Grucytė
55'
min
55'
min
Adriana Bystronovskaja
Karina Zilberytė
Ugnė Jusevičiūtė
56'
min
Ugnė Jusevičiūtė
56'
min
63'
min
Augustė Kriūnaitė
Austėja Stirbytė
63'
min
Saulė Mulevičiūtė
Ariana Lickūnaitė
63'
min
Augustė Kriūnaitė
Austėja Stirbytė
63'
min
Saulė Mulevičiūtė
Ariana Lickūnaitė
63'
min
Augustė Kriūnaitė
Austėja Stirbytė
63'
min
Saulė Mulevičiūtė
Ariana Lickūnaitė
Monika Suščinskytė
78'
min
Monika Suščinskytė
78'
min
Varžybų pabaiga
MFA Bitės
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
FPRO LFF taurė 2024
Lygų / Rinktinių sąrašas
Moterų ir merginų rinktinės
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-06 19:00
FK Banga
FC Džiugas
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-07 18:25
FK Sūduva
DFK Dainava
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-12 19:00
FK Banga
FC Hegelmann
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-19 20:00
FC Džiugas
FC Hegelmann
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 17:00
FK TransINVEST
FK Sūduva
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 07-20 19:00
FK Panevėžys
FK Kauno Žalgiris
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 07-21 18:25
DFK Dainava
FK Banga
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
FPRO LFF Taurė 2024
Antradienį 08-13 18:00
FK Nevėžis
FK Banga
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Penktadienį 07-12 20:00
Kipras
Lietuva
Ethnikos Achnas Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1
Antradienį 07-16 20:00
Lietuva
Sakartvelas
LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Be1
FA Šiauliai B
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Nevėžis
Vilniaus BFA
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 18:00
FK Babrungas
FK Garliava
Plungės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 07-26 19:00
FC Neptūnas
FK Ekranas
Klaipėdos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 15:00
FK Riteriai
FK Kauno Žalgiris B
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 17:00
Tauras
FK Minija
Tauragės "Vytauto" stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 07-27 18:00
FK Banga B
FK Atmosfera
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Sekmadienį 07-28 14:00
FC Hegelmann B
FK Panevėžys B
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Antradienį 07-30 18:30
FC "Be1"
FK Nevėžis
Jonavos centrinis stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 08-02 18:00
FK Panevėžys B
FK Babrungas
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 02:00
Lietuva
Čekija
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10
Islandija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15
Čekija
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
WU-17 Baltic Cup 2024
Trečiadienį 07-03 10:00
Lietuva
Farerų salos
TNTK Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Ekranas B
FSK Radviliškis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
Pakruojo SC
FK Venta
Pakruojo stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Sveikata
FC Džiugas B
Marijampolės sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:00
FK Dembava
FK Viltis
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
II lyga A divizionas 2024
Trečiadienį 07-03 19:30
Kauno FM Fortūna
FK Saned
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Panevėžys
FC Hegelmann
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
PAFF-ŠAFF III lyga 2024
Ketvirtadienį 07-04 19:00
FK Saned B
FC Saulininkas
Žagarės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 18:30
FK Kauno Žalgiris
FK Žalgiris
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 07-05 19:00
FA Šiauliai
FK TransINVEST
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai