Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
1 turas
Ketvirtadienis
2022-09-08 18:00:00
LFF stadionas
4
Talentų FA-FK Riteriai
Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 42'
Jonas Usavičius 42'
Jonas Usavičius 42'
Jonas Usavičius 42'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Arnas Voitinovičius 73'
Arnas Voitinovičius 73'
Arnas Voitinovičius 73'
Arnas Voitinovičius 73'
Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 42'
Jonas Usavičius 42'
Jonas Usavičius 42'
Jonas Usavičius 42'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Arnas Voitinovičius 73'
Arnas Voitinovičius 73'
Arnas Voitinovičius 73'
Arnas Voitinovičius 73'
0
FA-FM Ateitis
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
1 turas
Ketvirtadienis, 2022-09-08 18:00:00
LFF stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
Jonas Usavičius 33'Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 33'
Jonas Usavičius 42'
Jonas Usavičius 42'
Jonas Usavičius 42'
Jonas Usavičius 42'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Ernestas Januš Zdanovič 46'
Arnas Voitinovičius 73'
Arnas Voitinovičius 73'
Arnas Voitinovičius 73'
Arnas Voitinovičius 73'
4
0
Pilna statistika
FA-FM Ateitis
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
|
FA-FM Ateitis
|
|
3 | Vieta lentelėje | 9 |
34 | Taškai | 13 |
29:14 | Įvarčių skirtumas | 16:38 |
Talentų FA-FK Riteriai
FA-FM Ateitis
Žaidėjai
40 | Tadas Žedaveinis (C) |
35 | Ernestas Lysionok (G) |
5 | Karolis Šutovičius 67' 67' 67' 67' 67' |
8 | Augustas Zavackas 46' 46' 46' 46' 62' 62' 62' 62' 62' |
15 | Emilis Jarošas |
18 | Kasparas Liudavičius 40' 40' 40' 40' 40' |
26 | Augustas Tamaševičius 33' 33' 33' 33' 33' |
28 | Haroldas Jasunskis 62' 62' 62' 62' 62' |
71 | Martynas Stūrys |
77 | Ernestas Januš Zdanovič 46' 46' 46' 46' 78' 78' 78' 78' |
79 | Jonas Usavičius 33' 33' 33' 33' 42' 42' 42' 42' |
Teisėjai
Antrasis asistentas | Christian Rysgaard |
Teisėjas | Aleksandr Radiuš |
Pirmasis asistentas | Laurynas Aržuolaitis |
Žaidėjai
Eimantas Ramanauskas (G) |
1 |
48' 48' 48' 48' 58' 58' 58' 58' 58' Giedrius Onuškevičius |
7 |
76' 76' 76' 76' 76' Lukas Mikelėnas |
8 |
80' 80' 80' 80' 80' Otas Jusius |
9 |
57' 57' 57' 57' Kipras Ališauskas |
10 |
80' 80' 80' 80' 80' Justinas Novik |
11 |
80' 80' 80' 80' 80' Mantas Jakimavičius |
17 |
58' 58' 58' 58' 58' Deividas Volodkevič |
18 |
Karolis Dunčius |
20 |
80' 80' 80' 80' 80' Artiom Kočerga |
21 |
Aris Stankevičius |
29 |
Atsarginiai žaidėjai
1 | Dilonas Matuškevičius (G) |
9 | Nojus Dailydžionis 40' 40' 40' 40' 40' 73' 73' 73' 73' |
19 | Deivid Michnevič 62' 62' 62' 62' 62' |
22 | Neidas Gudelis |
24 | Arnas Voitinovičius 62' 62' 62' 62' 62' 73' 73' 73' 73' |
33 | Žygimantas Sirius 33' 33' 33' 33' 33' |
74 | Daumantas Lipinskas |
Atsarginiai žaidėjai
80' 80' 80' 80' 80' Šarūnas Kaveckas |
5 |
80' 80' 80' 80' 80' Eimantas Razgūnas |
6 |
58' 58' 58' 58' 58' Haroldas Burdaitis |
15 |
80' 80' 80' 80' 80' Ignas Kvedaras |
24 |
76' 76' 76' 76' 76' Vakaris Banelis |
27 |
80' 80' 80' 80' 80' Kajus Verbickas |
57 |
58' 58' 58' 58' 58' Adomas Norvaiša |
77 |
Talentų FA-FK Riteriai
Pirmas kėlinys
Žygimantas Sirius
Augustas Tamaševičius
33'
min
Jonas Usavičius
33'
min
Žygimantas Sirius
Augustas Tamaševičius
33'
min
Jonas Usavičius
33'
min
Žygimantas Sirius
Augustas Tamaševičius
33'
min
Žygimantas Sirius
Augustas Tamaševičius
33'
min
Jonas Usavičius
33'
min
Žygimantas Sirius
Augustas Tamaševičius
33'
min
Jonas Usavičius
33'
min
Nojus Dailydžionis
Kasparas Liudavičius
40'
min
Nojus Dailydžionis
Kasparas Liudavičius
40'
min
Nojus Dailydžionis
Kasparas Liudavičius
40'
min
Nojus Dailydžionis
Kasparas Liudavičius
40'
min
Nojus Dailydžionis
Kasparas Liudavičius
40'
min
Jonas Usavičius
42'
min
Jonas Usavičius
42'
min
Jonas Usavičius
42'
min
Jonas Usavičius
42'
min
Antras kėlinys
Ernestas Januš Zdanovič
46'
min
Augustas Zavackas
46'
min
Ernestas Januš Zdanovič
46'
min
Augustas Zavackas
46'
min
Ernestas Januš Zdanovič
46'
min
Augustas Zavackas
46'
min
Ernestas Januš Zdanovič
46'
min
Augustas Zavackas
46'
min
48'
min
Giedrius Onuškevičius
48'
min
Giedrius Onuškevičius
48'
min
Giedrius Onuškevičius
48'
min
Giedrius Onuškevičius
57'
min
Kipras Ališauskas
57'
min
Kipras Ališauskas
57'
min
Kipras Ališauskas
57'
min
Kipras Ališauskas
58'
min
Adomas Norvaiša
Deividas Volodkevič
58'
min
Haroldas Burdaitis
Giedrius Onuškevičius
58'
min
Adomas Norvaiša
Deividas Volodkevič
58'
min
Haroldas Burdaitis
Giedrius Onuškevičius
58'
min
Adomas Norvaiša
Deividas Volodkevič
58'
min
Haroldas Burdaitis
Giedrius Onuškevičius
58'
min
Adomas Norvaiša
Deividas Volodkevič
58'
min
Haroldas Burdaitis
Giedrius Onuškevičius
58'
min
Adomas Norvaiša
Deividas Volodkevič
58'
min
Haroldas Burdaitis
Giedrius Onuškevičius
Arnas Voitinovičius
Augustas Zavackas
62'
min
Deivid Michnevič
Haroldas Jasunskis
62'
min
Arnas Voitinovičius
Augustas Zavackas
62'
min
Deivid Michnevič
Haroldas Jasunskis
62'
min
Arnas Voitinovičius
Augustas Zavackas
62'
min
Deivid Michnevič
Haroldas Jasunskis
62'
min
Arnas Voitinovičius
Augustas Zavackas
62'
min
Deivid Michnevič
Haroldas Jasunskis
62'
min
Arnas Voitinovičius
Augustas Zavackas
62'
min
Deivid Michnevič
Haroldas Jasunskis
62'
min
Karolis Šutovičius
67'
min
Karolis Šutovičius
67'
min
Karolis Šutovičius
67'
min
Karolis Šutovičius
67'
min
Karolis Šutovičius
67'
min
Arnas Voitinovičius
73'
min
Nojus Dailydžionis
73'
min
Arnas Voitinovičius
73'
min
Nojus Dailydžionis
73'
min
Arnas Voitinovičius
73'
min
Nojus Dailydžionis
73'
min
Arnas Voitinovičius
73'
min
Nojus Dailydžionis
73'
min
76'
min
Vakaris Banelis
Lukas Mikelėnas
76'
min
Vakaris Banelis
Lukas Mikelėnas
76'
min
Vakaris Banelis
Lukas Mikelėnas
76'
min
Vakaris Banelis
Lukas Mikelėnas
76'
min
Vakaris Banelis
Lukas Mikelėnas
Ernestas Januš Zdanovič
78'
min
Ernestas Januš Zdanovič
78'
min
Ernestas Januš Zdanovič
78'
min
Ernestas Januš Zdanovič
78'
min
80'
min
Kajus Verbickas
Mantas Jakimavičius
80'
min
Šarūnas Kaveckas
Artiom Kočerga
80'
min
Eimantas Razgūnas
Justinas Novik
80'
min
Ignas Kvedaras
Otas Jusius
80'
min
Kajus Verbickas
Mantas Jakimavičius
80'
min
Šarūnas Kaveckas
Artiom Kočerga
80'
min
Eimantas Razgūnas
Justinas Novik
80'
min
Ignas Kvedaras
Otas Jusius
80'
min
Kajus Verbickas
Mantas Jakimavičius
80'
min
Šarūnas Kaveckas
Artiom Kočerga
80'
min
Eimantas Razgūnas
Justinas Novik
80'
min
Ignas Kvedaras
Otas Jusius
80'
min
Kajus Verbickas
Mantas Jakimavičius
80'
min
Šarūnas Kaveckas
Artiom Kočerga
80'
min
Eimantas Razgūnas
Justinas Novik
80'
min
Ignas Kvedaras
Otas Jusius
80'
min
Kajus Verbickas
Mantas Jakimavičius
80'
min
Šarūnas Kaveckas
Artiom Kočerga
80'
min
Eimantas Razgūnas
Justinas Novik
80'
min
Ignas Kvedaras
Otas Jusius
Varžybų pabaiga
FA-FM Ateitis
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai