Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
18 turas
Šeštadienis
2023-04-08 13:00:00
LFF stadionas
1
Talentų FA-FK Riteriai
Karolis Šutovičius 60'
Karolis Šutovičius 60'
Karolis Šutovičius 60'
Karolis Šutovičius 60'
Karolis Šutovičius 60'
1
Marijampolės FC 1:1 (PEN
Lukas Kiselevskis 27'
Lukas Kiselevskis 27'
Lukas Kiselevskis 27'
Lukas Kiselevskis 27'
Lukas Kiselevskis 27'
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023
18 turas
Šeštadienis, 2023-04-08 13:00:00
LFF stadionas
Talentų FA-FK Riteriai
Karolis Šutovičius 60'Karolis Šutovičius 60'
Karolis Šutovičius 60'
1
1
Pilna statistika
Marijampolės FC 1:1 (PEN
Lukas Kiselevskis 27'Lukas Kiselevskis 27'
Lukas Kiselevskis 27'
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
Talentų FA-FK Riteriai
|
Marijampolės FC
|
|
3 | Vieta lentelėje | 8 |
34 | Taškai | 16 |
29:14 | Įvarčių skirtumas | 18:43 |
Talentų FA-FK Riteriai
Marijampolės FC 1:1 (PEN
Žaidėjai
Teisėjai
Pirmasis asistentas | Maksim Frantovskij |
Antrasis asistentas | Aleksandr Utkin |
Teisėjas | Džoni Kuprašvili |
Žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Atsarginiai žaidėjai
Talentų FA-FK Riteriai
1
min
1
min
1
min
2
min
2
min
2
min
3
min
3
min
3
min
4
min
4
min
4
min
5
min
5
min
5
min
6
min
6
min
6
min
7
min
7
min
7
min
8
min
8
min
8
min
Pirmas kėlinys
18'
min
Ugnius Senda
18'
min
Ugnius Senda
18'
min
Ugnius Senda
Kasparas Liudavičius
29'
min
Kasparas Liudavičius
29'
min
Kasparas Liudavičius
29'
min
32'
min
Lukas Kiselevskis
32'
min
Lukas Kiselevskis
32'
min
Lukas Kiselevskis
32'
min
Lukas Kiselevskis
Emilis Jarošas
41'
min
Emilis Jarošas
41'
min
Emilis Jarošas
41'
min
Antras kėlinys
Kipras Ališauskas
Haroldas Burdaitis
46'
min
Žygimantas Sirius
Emilis Jarošas
46'
min
Kipras Ališauskas
Haroldas Burdaitis
46'
min
Žygimantas Sirius
Emilis Jarošas
46'
min
Kipras Ališauskas
Haroldas Burdaitis
46'
min
Žygimantas Sirius
Emilis Jarošas
46'
min
Kipras Ališauskas
Haroldas Burdaitis
46'
min
Žygimantas Sirius
Emilis Jarošas
46'
min
Ronaldas Dikinis
Haroldas Jasunskis
49'
min
Ronaldas Dikinis
Haroldas Jasunskis
49'
min
Ronaldas Dikinis
Haroldas Jasunskis
49'
min
Ronaldas Dikinis
Haroldas Jasunskis
49'
min
55'
min
Kasparas Kriščiūnas
Kasparas Teresius
55'
min
Kasparas Kriščiūnas
Kasparas Teresius
55'
min
Kasparas Kriščiūnas
Kasparas Teresius
55'
min
Kasparas Kriščiūnas
Kasparas Teresius
59'
min
Tomas Gumbelevičius
59'
min
Tomas Gumbelevičius
59'
min
Tomas Gumbelevičius
Karolis Šutovičius
60'
min
Karolis Šutovičius
60'
min
Karolis Šutovičius
60'
min
Žygimantas Sirius
69'
min
Žygimantas Sirius
69'
min
Žygimantas Sirius
69'
min
Daumantas Lipinskas
Aris Stankevičius
70'
min
Daumantas Lipinskas
Aris Stankevičius
70'
min
Daumantas Lipinskas
Aris Stankevičius
70'
min
Daumantas Lipinskas
Aris Stankevičius
70'
min
72'
min
Lukas Kiselevskis
72'
min
Lukas Kiselevskis
72'
min
Lukas Kiselevskis
Tadas Žedaveinis
74'
min
Tadas Žedaveinis
74'
min
Tadas Žedaveinis
74'
min
77'
min
Adomas Norgėla
77'
min
Adomas Norgėla
77'
min
Adomas Norgėla
79'
min
Mykolas Kriščiūnas
Ugnius Senda
79'
min
Mykolas Kriščiūnas
Ugnius Senda
79'
min
Mykolas Kriščiūnas
Ugnius Senda
79'
min
Mykolas Kriščiūnas
Ugnius Senda
86'
min
Ignas Backūnas
Grantas Gylys
86'
min
Ignas Backūnas
Grantas Gylys
86'
min
Ignas Backūnas
Grantas Gylys
86'
min
Ignas Backūnas
Grantas Gylys
Varžybų pabaiga
Marijampolės FC 1:1 (PEN
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai