Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
16 turas
Šeštadienis
2022-11-19 14:00:00
BFA Arena
7
Vilniaus BFA
Žygimantas Jurevičius 13'
Žygimantas Jurevičius 13'
Deividas Česnauskis 53'
Deividas Česnauskis 53'
Deividas Česnauskis 54'
Deividas Česnauskis 54'
Kajus Mikoliūnas 58'
Kajus Mikoliūnas 58'
Ervin Balabanov 62'
Ervin Balabanov 62'
Lukas Skurvydas 78'
Lukas Skurvydas 78'
Ervin Balabanov 80'
Ervin Balabanov 80'
Žygimantas Jurevičius 13'
Deividas Česnauskis 53'
Deividas Česnauskis 53'
Deividas Česnauskis 54'
Deividas Česnauskis 54'
Kajus Mikoliūnas 58'
Kajus Mikoliūnas 58'
Ervin Balabanov 62'
Ervin Balabanov 62'
Lukas Skurvydas 78'
Lukas Skurvydas 78'
Ervin Balabanov 80'
Ervin Balabanov 80'
0
Klaipėdos FM
Pilna statistika
Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023
16 turas
Šeštadienis, 2022-11-19 14:00:00
BFA Arena
Vilniaus BFA
Žygimantas Jurevičius 13'Žygimantas Jurevičius 13'
Deividas Česnauskis 53'
Deividas Česnauskis 53'
Deividas Česnauskis 54'
Deividas Česnauskis 54'
Kajus Mikoliūnas 58'
Kajus Mikoliūnas 58'
Ervin Balabanov 62'
Ervin Balabanov 62'
Lukas Skurvydas 78'
Lukas Skurvydas 78'
Ervin Balabanov 80'
Ervin Balabanov 80'
7
0
Pilna statistika
Klaipėdos FM
Naujienos
Statistika
Protokolas
Mačo eiga
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
U-21 rinktinė
U-19 rinktinė
2024-08-30 17:45
Vyrų rinktinė
Lygos statistika
Vilniaus BFA
|
Klaipėdos FM
|
|
2 | Vieta lentelėje | 6 |
52 | Taškai | 38 |
67:20 | Įvarčių skirtumas | 37:39 |
Vilniaus BFA
Klaipėdos FM
Žaidėjai
34 | Titas Tomulevičius (C) |
25 | Dominikas Chvoinickis (G) |
13 | Kajus Mikoliūnas 58' 58' |
21 | Norvilas Galadauskas 65' 65' 65' |
35 | Ervin Balabanov 62' 62' 80' 80' |
40 | Dominykas Liepis |
51 | Justas Vareika 61' 61' 61' |
55 | Timas Šauklys |
77 | Žygimantas Jurevičius 13' 13' |
82 | Aleksandr Tkačuk 61' 61' 61' |
90 | Deividas Česnauskis 53' 53' 54' 54' |
Teisėjai
Teisėjas | Edgaras Edas Dirmeikis |
Pirmasis asistentas | Martynas Gavelis |
Antrasis asistentas | Algirdas Mykolas Pocius |
Žaidėjai
Donatas Silvanavičius (C) |
30 |
Laurynas Šaltmeris (G) |
20 |
Nedas Prunskus |
2 |
Aronas Surblys |
8 |
Lukas Mukasejevas |
10 |
Ignas Paulikas |
11 |
11' 11' Edvinas Mikutis |
17 |
Robertas Mockus |
22 |
Benas Kavaliauskas |
27 |
Erikas Gėrikas |
55 |
Nojus Eitutis |
85 |
Atsarginiai žaidėjai
4 | Rytis Bernotas |
5 | Michal Juzev Gušča 61' 61' 61' |
24 | Lukas Skurvydas 61' 61' 61' 78' 78' |
38 | Dominykas Papšelis 65' 65' 65' |
39 | Viltautas Mocevičius |
48 | Daniel Belogolovko |
Atsarginiai žaidėjai
Modestas Povilionis (G) |
1 |
Benediktas Biteris |
16 |
Dominykas Umantas |
18 |
Gustas Gulijevas |
40 |
Robertas Jonkus |
77 |
Kornelijus Stulpinas |
84 |
Deimantas Jėgeris |
90 |
Vilniaus BFA
Pirmas kėlinys
11'
min
Edvinas Mikutis
11'
min
Edvinas Mikutis
Žygimantas Jurevičius
13'
min
Žygimantas Jurevičius
13'
min
Antras kėlinys
Deividas Česnauskis
53'
min
Deividas Česnauskis
53'
min
Deividas Česnauskis
54'
min
Deividas Česnauskis
54'
min
Kajus Mikoliūnas
58'
min
Kajus Mikoliūnas
58'
min
Lukas Skurvydas
Aleksandr Tkačuk
61'
min
Michal Juzev Gušča
Justas Vareika
61'
min
Lukas Skurvydas
Aleksandr Tkačuk
61'
min
Michal Juzev Gušča
Justas Vareika
61'
min
Lukas Skurvydas
Aleksandr Tkačuk
61'
min
Michal Juzev Gušča
Justas Vareika
61'
min
Ervin Balabanov
62'
min
Ervin Balabanov
62'
min
Dominykas Papšelis
Norvilas Galadauskas
65'
min
Dominykas Papšelis
Norvilas Galadauskas
65'
min
Dominykas Papšelis
Norvilas Galadauskas
65'
min
Lukas Skurvydas
78'
min
Lukas Skurvydas
78'
min
Ervin Balabanov
80'
min
Ervin Balabanov
80'
min
Varžybų pabaiga
Klaipėdos FM
ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS
Nacionalinė vyrų rinktinė
TOPsport A lyga
Topo centras Euronics Lietuvos moterų A lyga
Lygų / Rinktinių sąrašas
TOPsport Pirma lyga
Jaunimo rinktinės
Visos
Kalendorius
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 09-06 19:00
Lietuva
Kipras
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 09-09 21:45
Rumunija
Lietuva
Steaua
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Šeštadienį 10-12 16:00
Lietuva
Kosovas
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Antradienį 10-15 21:45
Lietuva
Rumunija
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Penktadienį 11-15 20:00
Kipras
Lietuva
Nenurodyta arba tikslinama.
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Nations League - League phase - GrpC2
Pirmadienį 11-18 22:45
Kosovas
Lietuva
Fadil Vokrri Stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 14:00
FA Šiauliai
FC Hegelmann
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:00
FK Žalgiris
FK Banga
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 16:50
FC Džiugas
DFK Dainava
Telšių miesto centrinis stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-01 18:00
FK Panevėžys
FK Sūduva
Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Žalgiris
FC Hegelmann
LFF stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 17:00
DFK Dainava
FK TransINVEST
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Šeštadienį 09-14 19:00
FK Sūduva
FC Džiugas
Marijampolės futbolo arenos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 16:00
FK Kauno Žalgiris
FA Šiauliai
Dariaus ir Girėno stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Sekmadienį 09-15 18:25
FK Banga
FK Panevėžys
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport A lyga 2024
Penktadienį 09-20 19:00
DFK Dainava
FK Sūduva
Alytaus stadionas žolės
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:00
FK Saned
FC Hegelmann
Joniškio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-01 14:15
FK TransINVEST
FK Banga
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 12:00
FK TransINVEST
MFA Žalgiris-MRU
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-08 13:00
FK Banga
FK Saned
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-15 13:00
FC Hegelmann
FK Gintra
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FC Hegelmann
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 13:00
FK TransINVEST
FK Saned
Širvintų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-22 16:00
FK Gintra
FK Banga
Šiaulių stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 12:00
MFA Žalgiris-MRU
FK Banga
Lietuvos sporto centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Topo centras Euronics Moterų A lyga
Sekmadienį 09-29 13:00
FC Hegelmann
FK TransINVEST
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Trečiadienį 09-04 18:30
FK Banga B
Tauras
Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 17:00
FK Ekranas
FK Nevėžis
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-13 19:00
FA Šiauliai B
FK Riteriai
Gytarių stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 14:00
FK Garliava
FC Neptūnas
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Atmosfera
Tauras
Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
Vilniaus BFA
FK Be1
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Šeštadienį 09-14 15:00
FK Minija
FK Babrungas
Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Panevėžys B
FK Banga B
Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Pirmadienį 09-16 18:00
FK Kauno Žalgiris B
FC Hegelmann B
Kauno Žalgirio FA stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
TOPsport I lyga 2024
Penktadienį 09-20 17:00
FK Nevėžis
FK Garliava
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Penktadienį 09-06 15:30
Lietuva
Čekija
Jonava City Stadium
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Ketvirtadienį 10-10 18:00
Islandija
Lietuva
Víkingsvöllur
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
2025 UEFA Under-21 - Qualifying competition - GrpI
Antradienį 10-15 19:00
Čekija
Lietuva
Všesportovní
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2024/2025 I etapas
Sekmadienį 09-01 10:00
FA-FM Ateitis
FK Ataka
Fanų stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Rytų regionas
Sekmadienį 09-01 10:00
Vilniaus BFA B
FK Rabona
BFA arena
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Pasvalio FC
Klaipėdos FM B
Pasvalio miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Klaipėdos FM C
FK Šilutė
Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
KFA
FK Saned
Klaipėdos FM stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
Kelmės SC
FK Babrungas
Kelmės miesto stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U14 divizionas 2024/2025 Pietų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
VJFM Fortūna
FK Nevėžis
KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
LVJUFA Pirmos lygos U13 divizionas 2024/2025 Šiaurės-Vakarų regionas
Sekmadienį 09-01 11:00
FA Tauras
FC Džiugas
Tauragės dirbtinės dangos stadionas
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai
-
Sekmadienį 09-01 11:00
Utenos Utenis
FK Vilnius
Utenos Utenio stadionas (žolė)
Pridėti į kalendorių
Transliacija
Bilietai