Jonavoje – Angliją į pirmą vietą grupėje pakėlusi pergalė

Lietuvoje vykstančiame Europos merginų U19 čempionate šeštadienį baigėsi A grupės kovos.

Rungtynėse Jonavoje susitiko Prancūzijos ir Anglijos rinktinės. Patekimą į pusfinalį jau prieš tai užsitikrinusios prancūzės 0:1 (0:0) pralaimėjo Anglijos rinktinei.

Toks rezultatas reiškia, kad abi šios komandos žengia tolyn – Anglija su 7 taškais tapo grupės nugalėtoja, prancūzės su 6 taškais užėmė antrą vietą.

Šeštadienio rungtynėse aktyviau startavo Anglijos futbolininkės – pirmame kėlinyje jos turėjo daugiau galimybių ir atliko daugiau smūgių, tačiau pasižymėti tiksliu smūgiu nepavyko ir pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Po pertraukos situacija ženkliai nesikeitė, žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau daug progų nesusikūrė nė viena komanda.

Galų gale Anglijai pavyko pasiekti savo – likus žaisti kiek daugiau nei 15 minučių viena ekipos lyderių Poppy Pritchard pelnė įvartį ir išvedė savo ekipą į priekį. Tai ir buvo vienintelis tikslus smūgis rungtynėse.