„Kauno Žalgiris“ įveikė „Panevėžį“

Antroje 8-ojo turo dvikovoje Panevėžio futbolininkai namų aikštėje priėmė Kauno „Žalgirio“ komandą.

Kauno „Žalgirio“ komanda praėjusiame ture minimaliu skirtumu nusileido čempionato lyderei „Sūduvos“ komandai, o panevėžiečiai namuose įveikė „Bangos“ komandą rezultatu 2:1.

Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo dinamišką ir greitą futbolą, o arčiausiai pelnyto įvarčio buvo Rafael Floro, kurio smūgiuotas kamuolys praskriejo pro pat tolimąjį virpstą.

Nors kamuolio kontrolė pirmajame kėlinyje priklausė Kauno „Žalgirio“ komandai, abi komandos sukūrė po keletą pavojingų progų. Vis dėlto, pirmo kėlinio metu komandoms pasižymėti nepavyko.

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo Kauno „Žalgirio“ futbolininkai, sukurdami keletą pavojingų atakų iš eilės. Lūžiu rungtynėse tapo kauniečių kapitono Lino Pilibaičio įvartis po kampinio.  Po įmušto įvarčio vaizdas aikštėje per daug nepasikeitė – aktyvesni ir toliau atrodė „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.  Kauniečių dominavimą vainikavo antrasis rungtynių įvartis, kurį, jau per teisėjo pridėtą laiką po gražios kombinacijos pelnė Emmanuel David.  Pelnyta pergalę rezultatu 2:0 pasiekė „Kauno Žalgirio“ ekipa.