Kuršėnuose vyko 15-asis D. Česnauskio taurės vaikų turnyras

Rugpjūčio 30 d. Kuršėnuose vyko 15-asis Deivido Česnauskio pereinamosios taurės 9×9 futbolo turnyras.

Turnyre dalyvavo Pakruojo SC, Šiaulių FA-II, Šiaulių FA-III, Mažeikių SM-II, Pasvalio FC, Panevėžio FA-II, Kelmės VJSM ir Kuršėnų SM futbolo komandos.

Bronzos medalius turnyre iškovojo Panevėžio FA-II komanda, kuri dėl 3-4 vietos 4:0 įveikė Pakruojo SC. Aukso medaliais pasipuošė Šiaulių FA-II jaunieji futbolininkai, kurie finale 2:0 nugalėjo Pasvalio FC komandą. Penkti liko Šiaulių FA-III, šešti – Mažeikių SM, septinti – Kelmės VJSM, aštunti – Kuršėnų SM

Prizais buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai:
1. Panevėžio FA- II – Nedas Mikalauskas.
2. Pakruojo SC – Nojus Juozaitis.
3. Mažeikių SM-II – Emilis Raišys
4. Šiaulių FA-II – Nedas Latanauskas.
5. Šiaulių FA-III – Lukas Petersen.
6. Kelmės VJSM – Nedas Terminas.
7. Pasvalio FC – Algirdas Tuomas.
8. Kuršėnų SM 2006 m. – Airidas Venckus.
Geriausi pozicijų žaidėjai:
Vartininkas – Augustas Špokavičius (Pasvalio FC).
Gynėjas – Kipras Petkus (ŠFA-II).
Puolėjas – Augustas Dūda (Panevėžio FA- II).

Rezultatyviausias turnyro žaidėjas – Mantas Grigaliūnas (Pakruojo SC, 3 įvarčiai).

Turnyro metu vyko 9 m. baudinių konkursas, kuriame geriausiai pasirodė Jonas Zaleckis iš ŠFA – II komandos, o geriausio vartininko prizas atiteko Pijui Goštautui iš Panevėžio FA-II.

Turnyre prizines vietas užėmusios komandos buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, kuriais pasirūpino Kuršėnų SM, kiti nominacijas gavę žaidėjai D.Česnauskio įsteigtais prizais.