LFF II lyga: be nuostolių – dvi komandos

Dėl FPRO LFF taurės iki aštuonių dienų išsitęsęs trečiasis II lygos A diviziono turas sekmadienį buvo baigtas.

Po dar aštuonerių sužaistų rungtynių liko vos dvi taškų dar nepraradusios komandos. Dukart užfiksuotos rezultatyvios lygiosios, o „Žalgirio“ ir „Neptūno“ antrinės komandos iškovojo triuškinamas pergales.

Triuškinamai

Meinardu Mikulėnu ir Romualdu Jansonu pasistiprinusi „Žalgirio“ B komanda Telšiuose 6:1 sutriuškino „Džiugą“ B bei įsirašė trečiąją sezono pergalę. Visi pamatai pergalei buvo sudėti po pertraukos, o pirmajame kėlinyje keturias minutes (nuo 29 iki 33) priekyje buvo „Džiugo“ B atstovai.

Tito Stakėno įvartis bei R. Jansono dublis vos per šešias minutes jauniesiems žalgiriečiams dvikovos pabaigoje garantavo ramų gyvenimą. O jis buvo tiek ramus, kad per likusį laiką skirtumas tik dar labiau išaugo.

„Žalgiris“ B lygoje ir toliau išlieka rezultatyviausia komanda, vidutiniškai per rungtynes mušdamas beveik po šešis įvarčius. „Džiugas“ B kol kas žengia be taškų.

Be taškų iki šio turo žengęs Klaipėdos „Neptūnas“ B 3:0 įveikė lygos autsaiderę Biržų „Širveną“.

Nepaisant garsių vardų, biržiškiai patyrė trečią sutriuškinimą iš eilės. Šis išskirtinis dar ir dėl to, kad 41 minutę „Širvėna“ aikštėje turėjo kiekybinę persvarą. Martynas Velyvis nugalėtojams pelnė du įvarčius.

Rezultatyvios lygiosios

Iki trečiojo turo vos dvejos rungtynės buvo sužaistos lygiosiomis – vienos 0:0, antros 1:1. Šįsyk net dvejose rungtynėse užfiksuotas rezultatas 2:2. Tokiu būdu „Dembava“ namie atėmė taškus iš iki šiol be praradimų žengusios „TransINVEST“ ekipos, o „Saned“ iškovojo tašką prieš „Sūduvą“ B.

Joniškyje vykusiose rungtynėse „Saned“ pirmavo du kartus, bet abu – trumpai. Pirmasis įvartis buvo įmuštas 6 minutę, antrasis – 82-ąją. Pirmuoju atveju sūduviečiai rezultatą išlygino po trylikos minučių, antruoju – po dešimties.

Prieš sezoną, kaip ankstesniais metais, aukštų tikslų nekėlęs „Saned“ klubas kol kas žygiuoja gana stabiliai. „Sūduvai“ B, kuri nestokoja minčių sugrįžti į „TopSport Pirmą lygą“, antros nelaimėtos rungtynės paeiliui nėra geras rezultatas.

Itin apmaudžiai taškus prarado dvi pergales prieš tai iškovoję „Dembavos“ futbolininkai. Panevėžiečiai prieš „TransINVEST“ B iki 80 minutės turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau patyrę Kirilas Levšinas ir Valentinas Jeriomenko per likusį laiką deficitą likvidavo.

Be pralaimėjimų

Iš viso, LFF II lygos A divizione pralaimėjimo kartėlio dar nėra patyrusios septynios komandos. Apie „Žalgirį“ B, „TransINVEST“ B, „Sūduvą“ B ir „Dembavą jau rašėme, tad liko trys komandos trečiajame ture savo sąskaitas papildžiusios trimis taškais.

Viena tokių – „Jonava“, kuri po nelengvos kovos palaužė sostinės „Vilties“ pasipriešinimą. Vilniečiai pirmąjį susitikimo įvartį, sužaidus pusvalandį, įsimušė į savo vartus, o jau per pridėtą laiką ketvirtuoju sezono tiksliu smūgiu pasižymėjo Ričardas Beniušis. Su keturiais įvarčiais jis tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju, o jo atstovaujamas klubas tik dėl įvarčių skirtumo atsilieka nuo pirmaujančio „Žalgirio“ B.

Ant ketvirtojo turnyro lentelės laiptelio šiuo metu yra Klaipėdos FM. Jaunieji uostamiesčio futbolininkai vienintelį rungtynių su „Fortūna“ įvartį pelnė 30-ąją minutę. Visos kauniečių pastangos išlyginti rezultatą buvo bevaisės.

Vieno įvarčio pergalei užteko ir „Sveikatai“. Kybartiškiai išvykoje nugalėjo „Ukmergę“, kuri rungtynes dėl tiesioginės raudonos kortelės užbaigė dešimtyje. „Sveikata“ su trimis pergalėmis užima penktąją vietą.

B divizionas

Nuo sezono pradžios LFF II lygos B divizione sužaistos ketverios rungtynės. Per jas sumušti net 26 įvarčiai, o pačios nerezultatyviausios rungtynės buvo žaidžiamos tarp Utenos „Utenio“ ir Prienų „Nemuno“. Ta dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2.

Pergalę didžiausiu skirtumu kol kas yra iškovoję „Hegelmann“ C futbolininkai, kurie „Uteniui“ sumušė dešimt įvarčių. Klaipėdos „Sirijus“ ir „Garliava“ B savo debiutines sezono rungtynes laimėjo vieno įvarčio skirtumu: „Sirijus – 3:2 prieš „Hegelmann“ C, „Garliava“ B – 4:3 prieš „Be1 B“.

Ketvirtas turas

Ketvirtasis LFF II lygos A diviziono turas startuos jau antradienį, o apskritai šią savaitę komandos sužais po dvejas rungtynes. Dėl pirmųjų taškų lygoje ketvirtajame ture kovos „Širvėna“ ir „Džiugas“ B, sostinėje laukia „Žalgirio“ B ir „Vilties“ derbis, o Prienuose susitiks dvi pralaimėjimų dar nepatyrusios komandos „Sveikata“ ir „Dembava“.