LFF II lyga: didelių triuškinimų turas

Praėjusį trečiadienį startavęs LFF II lygos turas jau padovanojo 50 įvarčių, nepaisant to, kad vienerios rungtynės („Jonava“ – „Viltis“) nukeltos į mėnesio pabaigą.

Net šešeriose iš septynerių rungtynių užfiksuotos pergalės ne mažesniu nei trijų įvarčių skirtumu, ketveriose – ne mažesniu nei penkių įvarčių skirtumu.

Sutriuškinimai

Vos per 90 minučių „Dembava“ tapo viena prasčiausiai lygoje besiginančių komandų. Širvintose vykusiose rungtynėse „TransINVEST“ B varžovus iš Panevėžio rajono sutriuškino 15:1 bei pasiekė šio sezono du rekordus: pagal įmuštus įvarčius per vienas rungtynes ir didžiausia persvara laimėtas rungtynes.

9 minutę komandos šou pradėjęs Levani Chapodze su draugais dar iki pertraukos džiaugėsi septyniais įvarčiais, o „Dembava“ vienintelį kartą pasižymėjo tuomet, kai švieslentėje degė skaičiai 0:12. Po tris įvarčius nugalėtojams pelnė Nedas Klimavičius ir neseniai prie komandos prisijungęs Dovas Grudzinskas.

Pastaruoju metu kiek strigę Klaipėdos FM auklėtiniai septyniais įvarčiais pasveikino „Fortūną“. Priešpaskutinėje vietoje esantys kauniečiai dvikovą uostamiestyje pradėjo praleisdami įvartį dar nesužaidus nė 60-ies sekundžių. Danila Bondarevas prie pergalės pridėjo keturis įvarčius.

Praėjusią savaitę taškus apmaudžiai praradęs „Žalgirio“ B jaunimas šįsyk nepaliko šansų „Džiugui“ B. Nugalėtojams septynis įvarčius sumušė septyni žaidėjai, o Arminas Soja dar nerealizavo 11 metrų baudinio. Telšiškių vienintelis įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Žymantas Sušinskis komandos deficitą sumažino iki 1:2.

Sezono pergalę iškovojo „Sūduvos“ B futbolininkai, kurie 5:0 sutriuškino „Saned“ bei turnyro lentelėje pakilo į vienuoliktąją poziciją. Tris įvarčius nugalėtojams pelnė „Sūduvos“ A komandos žaidėjai Ernestas Burdzilauskas ir Augustas Dubickas.

Galingą pasirodymą surengė ir debiutantai Biržų „Širvėnos“ atstovai. Tryliktą vietą užimantys aukštaičiai namie 5:1 nugalėjo „Neptūno“ B komandą, nepaisant to, kad nuo 24 minutės, dėl Eivydo Tumaso gautos raudonos kortelės, žaidė mažumoje. Svečiai vienintelį įvartį pelnė tuomet, kai „Širvėna“ pirmavo 3:0. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Tadas Markevičius ir Armandas Pukevičius.

Ketvirtą poziciją čempionate išsaugojo „Šilutė“, kuri namie 4:1 nugalėjo „Dainavą“ B. Dvikovos pradžioje alytiškiai įsimušė į savo vartus, o antrajame kėlinyje Paulius Lotužys įformino hetriką. Paguodos įvartį „Dainava“ B įmušė besibaigiant rungtynėms nuo 11 metrų žymos.

Įtemptai

Vos vienose turo rungtynėse nugalėtojo likimas nebuvo aiškus iki pat jų pabaigos. Turnyro lentelės kaimynės „Sveikatos“ ir „Ukmergės“ komandos susitiko Prienuose.

Armandas Breivė dviem įvarčiais sukūrė kybartiškiams dviejų įvarčių persvarą, tačiau antrojo kėlinio viduryje Jonas Lebedevas skirtumą sušvelnino. Iki dvikovos pabaigos „Ukmergė“ turėjo galimybių deficitą panaikinti, tačiau tomis galimybėmis nepasinaudojo.

Vilniaus raj. „TransINVEST“ B – Panevėžio raj. „Dembava“ 15:1;

Vilniaus „Žalgiris“ B – Telšių „Džiugas“ B 7:1.

B divizionas

Kaip ir A divizione, nugalėtojai varžovus nugalėjo be intrigos. Visos trejos turo rungtynės baigėsi pergalėmis ne mažesniu nei trijų įvarčių skirtumu. Tuo gali pasigirti „Hegelmann“ C nugalėjusi „Garliava“ B, į  trečią vietą sugrįžęs ir už „Nemuną“ pranašumą įrodęs „Tauras“ B bei „Be1“ B  keturiais įvarčiais apdovanojęs „Utenį“.

Kauno raj. „Hegelmann“ C – „Garliava“ B 1:4;

Tauragės „Tauras“ B – Prienų „Nemunas“ 3:0;

FK „Be1“ B – Utenos „Utenis“ 4:0;

19 turas

Šįsyk visos aštuonerios turo rungtynės bus sužaistos per dvi savaitgalio dienas. Sostinėje laukia Vilniaus derbis tarp „Vilties“ ir „Žalgirio“ B, dėl vietos varžysis „Džiugas“ B ir „Širvėna“, dar viena įdomi dvikova laukia tarp „Ukmergės“ ir Klaipėdos FM. Likusiose rungtynėse kovos turnyro lentelės viršaus ir apačios komandos.