LFF II lyga: nemaža telšiškių staigmena

Penkias dienas trukęs LFF II lygos dvyliktasis turas pirmadienio rungtynėmis tarp „Džiugo“ B ir „Dembavos“ buvo baigtas. Artėjant pirmajam ratui į pabaigą, „TransINVEST“ B ir „Žalgiris“ B dar labiau padidino atotrūkį nuo trečioje vietoje esančios „Jonavos“, kuri darsyk rungtynes baigė lygiosiomis.

Užtikrintai

Jei prie abiejų lyderių triuškinamų pergalių jau galėjome priprasti, tai „Džiugą“ B matyti šioje grafoje yra naujiena. Šįsyk „TransINVEST“ B ir „Žalgiris“ B kartu į „Sūduvos“ B ir „Saned“ vartus sumušė net vienuolika įvarčių. „Džiugas“ B, savo ruožtu, pateikė didžiausią sensaciją, 5:1 sutriuškinę „Dembavos“ ekipą.

Dešimtą pergalę čempionate iškovoję „TransINVEST“ B futbolininkai septyniais įvarčiais pavaišino absoliučią autsaiderę iš Joniškio. Nors iki pertraukos buvo atlikti tik du tikslūs smūgiai, po jos prasidėjo varžovų triuškinimas. Dubliais pasižymėjo Kirilas Levšinas ir Robertas Ratkevičius.

Dviem taškais nuo „TransINVEST“ B atsiekantis „Žalgirio“ jaunimas keturiais įvarčiais nubaudė „Sūduvos“ antrinę komandą. Čia reikalai buvo sutvarkyti per pusvalandį, kai dviem įvarčiais pasižymėjo Meinardas Mikulėnas ir vienu – Gustas Žederšteimas.

Vos trečią pergalę per dvylika rungtynių iškovojo ir į tryliktą poziciją lentelėje pakilo „Džiugo“ B jaunimas. Aurimo Stulgos hetrikas telšiškiams padėjo užtikrintai nugalėti tik trečią pralaimėjimą pirmenybėse patyrusią „Dembavą“.

Lygiosios

Dvejose turo rungtynėse nugalėtojai nepaaiškėjo. Biržuose „Širvėna“ ir Klaipėdos FM susitikimą užbaigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, o „Jonavos“ ir „Šilutės“ akistatoje įvarčių įmušta nebuvo.

Biržuose uostamiesčio komanda pirmavo 2:0, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui Ugnius Krukauskas užsidirbo raudoną kortelę. Įgiję kiekybinę persvarą, šeimininkai perėmė iniciatyvą, o įvarčius sumušė 87 minutę bei jau per pridėtą laiką.

Ričardas Beniušis darsyk liko be įvarčio, o be veterano „Jonava“ taip ir neatranda žaidėjų, kurie galėtų pasižymėti. Dvikovos arbitras Saulius Karka žaidėjams parodė aštuonias geltonas korteles, iš kurių dvi atiteko šilutiškiui Aleksandrui Fiodorovui.

Dviejų per maža

Kauno „Fortūnos“ ir Klaipėdos „Neptūno“ B futbolininkai rungtynėse mušė po du įvarčius, tačiau ir vieni, ir kiti patyrė nesėkmes.

Akistatoje dėl vietos, „Fortūna“ 2:3 Alytuje nusileido „Dainavai“ B. Karštose rungtynėse kauniečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 2:1, tačiau antrajame kėlinyje praleido du įvarčius bei patyrė nesėkmę. Šioje dvikovoje buvo skirti du 11 metrų baudiniai ir parodytos dvi raudonos kortelės.

Klaipėdoje „Neptūnas“ B 2:3 nusileido Kybartų „Sveikatai“. Iki 64 minutės „Sveikatos“ lyderis buvo vienintelis įvarčio autorius, o tada per vienuolika minučių į abejus vartus krito net keturi įvarčiai.

B divizionas

Praėjusią savaitę buvo sužaistos vienos LFF II lygos B diviziono rungtynės, kuriose pergalę 2:1 iškovojo ir vienvaldžiu lyderiu tapo „Sirijus“. Klaipėdiečiai Kaune nugalėjo „Hegelmann“ C futbolininkus.

13 turas

Dvigubą savaitę pradedantys LFF II lygos A diviziono klubai nemažą dalį rungtynių sužais antradienį. Centrinė dvikova planuojama Jonavoje, kur aikštės šeimininkai priims dabartinį lyderę, nei vieno pralaimėjimo šiame sezone nepatyrusią „TransINVEST“ B ekipą.