LFF II lyga: pasikeitimai lentelės viršuje

LFF II lygos A divizione sužaisti 13-ojo turo susitikimai. Antradienį startavusi dviguba savaitė padovanojo ketverias rungtynes, kuriose buvo įmušti du arba trys įvarčiai.

Trečiadienį buvo sužaisti dar trys susikitimai, kurie visi buvo rezultatyvesni už jau minėtas antradienines rungtynes. Beje, „Ukmergės“ – „Dainavos“ B dvikova nukelta į liepos 10-ąją.

Antradienis

Turas prasidėjo Jonavoje, kur trečią vietą užimanti „Jonava“ priėmė tuometinę lyderę iš Vilniaus rajono – „TransINVEST“ ekipą. Itin dramatiškose rungtynėse iki pertraukos nebuvo įmuštas nei vienas įvartis, o vos tik prasidėjus antrajam kėliniui, Giedrius Onuškevičius išvedė svečius į priekį. Dar po vienuolikos minučių jau priekyje buvo „Jonavos“ atstovai – du greiti Beno Spietinio ir Airido Kabošiaus įvarčiai „TransINVEST“ B ekipai išrašė pirmąjį sezono pralaimėjimą.

Vilniaus rajono pralaimėjimu pasinaudojo ir į pirmą turnyro lentelės poziciją pakilo „Žalgirio“ B jaunimas, išvykoje 2:1 palaužęs „Šilutės“ pasipriešinimą. Verta pažymėti, kad šįkart „Žalgirio“ B sudėtyje iš pagrindinės komandos žaidė (vieną kėlinį) tik Romualdas Jansonas. Jis nepasižymėjo, o tai padarė pasižymėjo Patrikas Matyžonok ir Deividas Linauskas, dukart išvedę savo komandą į priekį esant rezultatams 0:0 ir 1:1.

Klaipėdos derbyje FM 2:0 nugalėjo „Neptūno“ B futbolininkus. Pastarieji turėjo šansą pavyti jaunuosius varžovus turnyro lentelėje, tačiau patirtas pralaimėjimas prarają padidino iki šešių taškų. FM yra septinta ir nuo ketvirtoje vietoje esančios „Sveikatos“ atsilieka tik dviem taškais. Pergalės pamatus FM padėjo rungtynių pradžioje per vieną minutę (nuo 8 iki 9), kai Jokūbas Jančauskas ir Vilius Paulauskas komandai sukūrė dviejų įvarčių pranašumą.

Antradienis baigėsi „Širvėnos“ – „Sūduvos“ B rungtynėmis. Dar prieš sezoną apie norą sugrįžti į „TopSport Pirmą lygą“ kalbėję marijampoliečiai, besibaigiant pirmam ratui, lieka su dviem pergalėmis ir trylikta vieta turnyro lentelėje. Kaip ir prieš tai aprašytų rungtynių santraukoje, taip ir čia abu įvarčiai buvo įmušti per vieną minutę. Į Lino Zingerto tikslų smūgį 44 minutę, lygos debiutantų atstovas Armandas Pukevičius spėjo įvarčiu atsakyti dar iki pertraukos.

Trečiadienis

Jei antradienį vidutiniškai krito po 2,5 įvarčio, tai trečiadienį – po 6. Visų pirma, savo jėgą Marijampolėje pademonstravo Kybartų „Sveikata“, kuri penkiais įvarčiais pavaišino jaunuosius Telšių „Džiugo“ futbolininkus. Iki pertraukos varžovus apdovanoję dviem įvarčiais, po pertraukos kybartiškiai pasižymėjo dar tris kartus. Šioje dvikovoje dubliu pasižymėjo Alanas Marčiukaitis.

Lengvą pergalę 4:0 iškovojo ir „Fortūna“. Dviejų paskutines dvi vietas užimančių komandų akistatoje kauniečiai nepaliko šansų su dviem taškais likusiai „Saned“ komandai. Šioje dvikovoje du įvarčius pelnė Lukas Tatarūnas.

Turo puošmena tapo „Dembavos“ – „Vilties“ rungtynės, kuriose situacija keitėsi nuolat, o, iš viso, buvo įmušti net devyni įvarčiai. Vilniečiai įsiveržė į priekį sužaidus beveik pusvalandį, tačiau dar prieš pertrauką Eimantas Abramavičius, realizavęs 11 metrų baudinį, rezultatą išlygino. Po pertraukos per 34 minučių atkartpą krito dar 7 įvarčiai. „Viltis“ lygino rezultatą į 3:3, į 4:4, tačiau pergalę garantuojančiu smūgiu 87 minutę pasižymėjo Džiugas Trybė.

Kauno „Fortūna“ – Joniškio „Saned“ 4:0;

Panevėžio raj. „Dembava“ – Vilniaus „Viltis“ 5:4.

14 turas

Priešpaskutinysis pirmojo rato turas startuos penktadienio rungtynėmis tarp „Džiugo“ B ir Klaipėdos FM. Šeštadienį bus sužaista turo dvikova tarp „Žalgirio“ B ir „Jonavos“, o sekmadienį į čempionatą sugrįžta 13-ojo turo rungtynių dar nesužaidusi „Ukmergė“. Ukmergiškių laukia kelionė į Joniškį ir dvikova su „Saned“.