LFF II lyga: pasikeitimų lentelės viršuje neįnešęs turas

Savaitgalį sužaistos LFF II lygos 19-ojo turo rungtynės, po kurių pasikeitimų turnyro lentelės viršuje neįvyko.

Visose aštuoneriose rungtynėse krito bent po keturis įvarčius, o iš viso sumušta jų net 47. Užtikrinčiausias pergales iškovojo „Sveikatos“ ir „TransINVEST“ B komandos, nugalėjusios „Dembavą“ ir „Neptūną“ B.

Pergalei – 4

Keturios komandos – „Jonava“, „Žalgiris“ B, „Sūduva“ B ir „Šilutė“ – devynioliktajame ture sumušė po keturis įvarčius bei iškovojo pergales. Įdomu tai, kad praleistų įvarčių grafoje skaičius nesikartoja.

Net ir be Jungtinėse Valstijose atostogaujančio Ričardo Beniušio, „Jonava“ 4:0 nugalėjo „Dainavą“ B ir toliau nepaleidžia lyderiaujančios „TransINVEST“ B ekipos. Reikia nepamiršti, kad jonaviškiai dar turi ir rungtynes atsargoje.

Dvikova su „Dainava“ B prasidėjo ankstyvu įvarčiu, o 26 minutę komandas skyrė trys įvarčiai. Visas likęs rungtynių laikas tebuvo numerio atlikimas. Airidas Kabošius nugalėtojams pelnė du įvarčius.

„Žalgirio“ B jaunimas sykį traukė kamuolį iš tinklo, pats triskart prieš tai ir kartą po to mušęs įvarčius. Kaip ir „Jonavos“ pergalės atveju, taip ir čia pamatai pergalei buvo sudėti dar iki pertraukos, kai krito trečiasis rungtynių įvartis. Dukart nugalėtojų gretose pasižymėjo Titas Stakėnas.

Antrą užtikrintą pergalę iškovojo „Sūduva“ B, kuriai šeši taškai per dvi savaites leido pakilti į dešimtąją turnyro lentelės vietą. Šįsyk sūduviai 4:2 nugalėjo „Fortūną“, esančią priešpaskutinėje vietoje.

Sužaidus 38 minutes, po dviejų Dominyko Pudžemio ir vieno Elingo Jonavičiaus įvarčio, „Sūduva“ B pirmavo 3:0. Šeimininkai bandė grįžti į rungtynes, tačiau sugebėjo tik dukart sumažinti atsilikimą iki dviejų įvarčių skirtumo.

Ketvirtoje vietoje esanti „Šilutė“ vos nepaslydo rungtyniaudama su paskutinėje vietoje esančiais „Saned“ futbolininkais. Nepaisant dar iki pertraukos įgytos persvaros 3:1, šilutiškiams paskutinės rungtynių minutės buvo karštos. 84 minutę Eimantas Abramavičius sumažino atsilikimą iki 3:4, o dar po keturių minučių Paulius Lotužys prieš save išvydo tiesioginę raudoną kortelę.

Lygiosios

Dvejose turo rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo. Telšiuose „Džiugas“ B ir „Širvėna“ išsiskyrė 3:3, Ukmergėje „Ukmergė“ ir Klaipėdos FM – 2:2.

Permainingai vykusiose rungtynėse Žemaitijos sostinėje „Džiugas“ B pirmavo du kartus, „Širvėna“ – vieną. Įdomiausia akistatos dalis vyko per paskutines penkias minutes, kai Edvardas Tamulevičius išvedė „Širvėną“ į priekį, bet dar po dviejų minučių Kasparas Vakaris Marčius pelnydamas įvartį padovanojo savo komandai labai svarbų tašką.

Intrigos netrūko ir Ukmergėje, kur Klaipėdos FM komanda dukart pirmavo, tačiau pirmavo neilgiau nei 10 minučių. Svečių gretose abu kartus pasižymėjo Jokūbas Jančauskas.

Turo pergalės

Didžiausia turo pergalė  priklauso Kybartų „Sveikatai“, kuri rezultatu 9:0 nepasigailėjo pastaruoju metu gerokai susilpnėjusios „Dembavos“. Antrą didžiausią pergalę iškovojo „TransINVEST“ B komanda, „Neptūno“ B vartus pažymėjusi šešis kartus.

„Sveikatai“ Rokas Krušnauskas pelnė keturis, Josephas Zawko – tris įvarčius. Šio hetriko užteko, kad Kybartų komandos legionierius aplenktų Ričardą Beniušį ir taptų rezultatyviausiu lygos žaidėju.

„TransINVEST“ B savo pergalę statyti pradėjo sužaidus vos keturias minutes. Po kiek daugiau nei pusvalandžio skirtumas tarp komandų buvo 3:0. Po vieną įvartį nugalėtojams pelnė šeši skirtingi žaidėjai.

B divizionas

Sekmadienį sužaistose trejose rungtynėse užfiksuotas identiškas rezultatas 3:1. Visas tris dvikovas laimėjo namų komandos, dvi iš kurių užima žemesnes vietas turnyro lentelėje. Laimėjęs „Sirijus“ prieš artimiausią persekiotoją savo persvarą jau yra išauginęs iki aštuonių taškų.

Prienų „Nemunas“ – „Garliava“ B 3:1;

Klaipėdos „Sirijus“ – „Be1“ B 3:1;

Utenos „Utenis“ – Tauragės „Tauras“ B 3:1;

20 turas

Dar iki prasidedant dvidešimtajam turui, LFF II lygoje bus sužaistos dvejos nukeltos rungtynės. Savo ruožtu, savaitgalį laukia „TransINVEST“ B – „Sveikatos“ akistata – dabartiniai lyderiai prieš vieną karščiausių lygos komandų.