LFF II lyga: pirmoji „Širvėnos“ pergalė ir lengvas žalgiriečių pasivaikščiojimas

LFF II lygos A divizione per tris dienas buvo sužaisti aštuoni šeštojo turo susitikimai. Net septyniuose jų buvo įmušta bent po tris įvarčius ir tik akistatoje Biržuose tarp „Širvėnos“ – „Dainavos“ B kamuolys tinkle pabuvojo du kartus.

Beje, ten „Širvėna“ pasiekė pirmąją sezono pergalę, o rezultatyviausia dvikova buvo žaidžiama sostinėje, kur „Žalgiris“ B devyniais sausais įvarčiais sutriuškino „Saned“.

Užtikrintai

Be „Žalgirio“ B šeštajame ture dar trys komandos („Jonava“, „TransINVEST“ B, „Dembava“) iškovojo užtikrintas pergales. Įdomu tai, kad visas ketvertukas šiame sezone dar nėra patyręs nė vieno pralaimėjimo.

Penktadienį vykusioje dvikovoje be A komandos pagalbos „Žalgiris“ B dar per kėlinį penkiskart pasiuntė kamuolį į „Saned“ tinklą. Po pertraukos skirtumas užaugo iki 9:0. Tarp jaunųjų žalgiriečių išsiskyrė tris įvarčius įmušęs Titas Stakėnas. „Saned“, savo ruožtu, į sostinę atvyko ne stipriausios sudėties – ant atsarginių suolo joniškiečiai turėjo tik tris žaidėjus, o pagrindinio vartininko rolė pirmąkart šiame sezone atiteko penkiasdešimtmečiui Sauliui Kužmarskiui.

Tris sausus įvarčius į priešpaskutinę vietą užimančio „Džiugo“ B vartus įmušė „TransINVEST“ B futbolininkai. Nepaisant didelio galutinio skirtumo, šios rungtynės galėjo baigtis visiškai kitaip, mat net 77 minutes telšiškiai varžovams pasižymėti neleido, o tik po to per devynias minutes praleido tris įvarčius.

Rezultatas 3:0 užfiksuotas ir Jonavoje, kur aikštės šeimininkai nugalėjo lygos autsaiderę „Fortūną“. Daugiau nei pusvalandį be įvarčių vykusioje dvikovoje pirmas vartų spyną atrakino rezultatyviausias lygos žaidėjas Ričardas Beniušis. Veteranui tai buvo jau devintas tikslus sezono smūgis. Vėliau iki pertraukos krito dar vienas, po jos – ir trečias įvartis.

Be pralaimėjimų šiame sezone žengia ir šeštoje vietoje esanti „Dembava“. Panevėžiečiai savaitgalį iškovojo ketvirtą pergalę, rezultatu 4:1 išvykoje nugalėję „Sūduvą“ B. Pergalės pamatai buvo sudėti dar iki pertraukos po Vincento Wiredu, Eimanto Abramavičiaus bei Zacko Mohammedo įvarčių.

Dviejų per mažai

„Šilutė“ ir „Viltis“ šeštajame ture sugebėjo pasižymėti po du kartus, tačiau net ir tai šioms komandoms nepadėjo iškovoti taškų. Šilutiškiai 2:4 nusileido „Ukmergei“, „Viltis“ – 2:3 „Neptūnui“.

Šilutiškių keturių iš eilės pergalių seriją nutraukė antrąsyk laimėjusi „Ukmergė“. Prie to, neabejotinai, prisidėjo teisėjo sprendimas iš aikštės pašalinti du šeimininkų žaidėjus. Dar pirmajame kėlinyje prieš save tiesioginę raudoną kortelę išvydo Žilvinas Česnulis, o dvikovai artėjant į pabaigą – Paulius Lotužys.

Įdomu tai, kad dešimtyje likę šilutiškiai po realizuoto 11 metrų baudinio išsiveržė į priekį, o sužaidus beveik valandą išlygino rezultatą 2:2. Paskutinysis įvartis krito tuomet, kai komandos žaidė vienuolika prieš devynis.

Ne mažiau skaudų pralaimėjimą patyrė „Viltis“. Sostinės atstovai po Džiugo Omilevičiaus ir Justo Vaišnio įvarčių pirmavo 2:0, tačiau per paskutinį pusvalandį praleido tris įvarčius be atsako. Per tą pusvalandį prieš save geltonas korteles išvydo net šeši „Vilties“ žaidėjai.

Dviejų pakankamai

Jei „Šilutei“ ir „Vilčiai“ dviejų įvarčių buvo per mažai, tai „Širvėnai“ ir Klaipėdos FM jų visiškai pakako, kad būtų iškovotos pergalės bei į turnyro sąskaitą būtų įrašyti trys taškai.

„Širvėna“ iškovojo pirmą pergalę bei iš penkioliktos pozicijos pakilo į dvyliktąją. Po įvartį Domantas Nebilevičius ir Edvardas Tamulevičius nugalėtojams pelnė per pirmojo kėlinio pirmąjį trečdalį.

Klaipėdos FM taip pat dviem įvarčiais iki pertraukos pasveikino Kybartų „Sveikatą“. Vis tik, pačioje rungtynių pabaigoje į uostamiesčio komandos vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo Josephas Zawko.

B divizionas

LFF II lygos B divizione per praėjusią savaitę sužaistos dvejos rungtynės. Po itin permainingos ir rezultatyvios kovos Klaipėdos „Sirijus“ 4:3 nugalėjo „Utenį“. Kitose rungtynėse Prienų „Nemunas“ dviem įvarčiais antrajame kėlinyje užsitikrino pergalę prieš „Be1“ B.

Po šių dvejų rungtynių „Nemunas“ pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą, „Sirijus“ – į trečiąją.

Klaipėdos „Sirijus“ – Utenos „Utenis“ 4:3;

Prienų „Nemunas“ – „Be1“ B 2:0;

7 turas

Šį penktadienį rungtynėmis tarp Klaipėdos FM ir „TransINVEST“ B komandų startuoja septintasis LFF II lygos A diviziono turas. Šeštadienį bus sužaistos penkerios rungtynės, tarp kurių – ir centrinė turo dvikova „Dembava“ – „Šilutė“. Sekmadienį – tiesioginių konkurentų akistatų diena: „Saned“ – „Širvėna“, „Sveikata“ – „Sūduva“ B.