LFF II lyga: savaitės viduryje – lygiųjų turas

Pirmą šio sezono dvigubą savaitę net aštuoni LFF II lygos klubai užbaigė lygiosiomis. Po ketvirtojo turo lygoje taškų nepraradusių ekipų neliko, o neiškovojusių nė taško liko vos du kolektyvai. Per šį turą tik trys komandos liko be įvarčio, dvi iš jų („Sveikata“ ir „Dembava“) susitiko tarpusavyje.

Antradienis

Antradienį trejomis rungtynėmis startavęs ketvirtasis turas išsiskyrė milžiniška intriga. Du susitikimai baigėsi lygiosiomis, trečiasis – vieno įvarčio „Šilutės“ pergale.

Pirmuosius sezono taškus iškovojo „Širvėnos“ ir „Džiugo“ B ekipos, tarpusavio rungtynėse sužaidusios lygiosiomis 1:1. Pirmojo kėlinio viduryje širvėniškis Simonas Laužikas už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas iš aikštės, tačiau Jurgis Jankauskas 11 metrų baudinio nerealizavo. Abu įvarčiai buvo įmušti po petraukos – iš pradžių pasižymėjo Tijus Šveberas, vėliau – Edvardas Tamulevičius.

Pirmuosius sezono taškus prarado „Jonavos“ klubas. Nepaisant itin sėkmingos abiejų kėlinių pradžios bei dviejų įvarčių persvaros, jonaviškiai varžovams leido sušvelninti deficitą ir pabaigoje užsidirbo 11 metrų baudinį, kuris alytiškiams garantavo tašką.

Į ketvirtą vietą lentelėje pakilo trečią pergalę iškovojusi „Šilutė“. Gvido Juškos auklėtiniai po puikaus pirmojo kėlinio 4:3 įveikė Joniškio „Saned“. Paulius Lotužys prie pergalės pridėjo tris įvarčius.

Trečiadienis

Diena startavo sostinės derbio rungtynėmis tarp „Žalgirio“ B ir „Vilties“. Iki tol visus varžovus triuškinę žalgiriečiai ir šią dvikovą pradėjo labai ankstyvu Romualdo Jansono įvarčiu. Vis tik, skirtingai nei ankstesnėse rungtynėse, ne tik persvaros padidinti nepavyko, tačiau ji antrojo kėlinio viduryje apskritai ištirpo ir susitikimas baigėsi lygiosiomis.

Širvintose trečią sezono pergalę iškovojo „TransINVEST“ B futbolininkai, kurie svečius iš Klaipėdos („Neptūno“ B) apdovanojo šešiais įvarčiais, o ši galinga pergalė Vilniaus rajono atstovus kelia į pirmąją turnyro lentelės vietą. Dvikovos likimas buvo išspręstas dar iki pertraukos, po trijų Roberto Ratkevičiaus pelnytų įvarčių.

Užtikrintą pergalę iškovojo ir „Sūduvos“ B jaunimas, 6:1 nugalėjęs vis dar be taškų esančią „Fortūną“. Skirtingai nei „TransINVEST“ B atveju, čia pergalė buvo nulipdyta antrajame kėlinyje. Iki pertraukos komandos pelnė po įvartį, o antrojo pradžioje „Fortūna“ įsimušė įvartį į savo vartus. Vėliau skirtumas tik augo, o prie visos Kauno komandos nelaimės dar prisidėjo ir tiesioginė raudona kortelė Deimantui Jakubavičiui.

Vienintelės turo rungtynės, pasibaigusios nulinėmis lygiosiomis, buvo sužaistos tarp „Sveikatos“ ir „Dembavos“. Abi šios komandos čempionate išlieka nepralaimėjusios.

Turas užsibaigė Klaipėdos FM iškovota pergale prieš „Ukmergę“. Jokūbas Jančiauskas uostamiesčio ekipai pelnė tris įvarčius, tiesa, pastaroji rungtynes baigė be iš aikštės pašalinto Edgaro Bieronto. Vienintelį savo įvartį ukmergiškiai pelnė realizavę 11 metrų baudinį.

Penktasis turas

Rungtynėmis tarp „Saned“ ir „Jonavos“ penktadienį startuoja penktasis turas. Šeštadienį „Žalgirio“ B barjerą bandys įveikti „Dainava“ B, o sekmadienį laukia centrinė turo dvikova tarp dviejų dar nepralaimėjusių komandų „Sveikatos“ ir „TransINVEST“ B. Viena turo akistata tarp „Džiugo“ B ir „Neptūno“ B nukelta į birželio mėnesį.