LFF II lyga: „TransINVEST“ dubleriai kyla į viršūnę

Antroji šio sezono dviguba savaitė LFF II lygos klubams prasidėjo skirtingai. Pavyzdžiui, buvusi lyderė „Jonava“ patyrė pirmą nesėkmę, nutrūko „Širvenos“ nepralaimėtų rungtynių serija, o „Žalgirio“ ir „TransINVEST“ antrinės komandos varžovus nugalėjo pakankamai lengvai.

„TransINVEST“ B papildomi trys taškai komandai turnyro lentelėje garantavo kelionę į pirmąją vietą.

2:1

Tai yra net keturis kartus pasikartojęs rezultatas devintajame ture. Dukart pergales tokius rezultatu iškovojo namų komandos, dukart – svečių.

Didžiausia intriga buvo Marijampolėje, kur namų rungtynes žaidusi Kybartų „Sveikata“ nugalėjo į trečiąją poziciją nukritusią „Jonavą“. Pasinaudojęs varžovų klaidomis tiek pirmojo, tiek antrojo kėlinių pradžiose dublį užfiksavo Josephas Anthony Zawko.

Artėjant dvikovai į pabaigą ir „Sveikatai“ pirmaujant 2:1, per penkias minutes du kybartiškiai užsidirbo raudonas korteles, o „Jonavos“ galintą vartų šturmą stabdė tiek vartininkas Adamas Vieraitis, tiek pačių jonaviškių netikslūs smūgiai. Beje, neįprasta šiame sezone, tačiau be įvarčio liko Ričardas Beniušis.

Rungtynių pradžioje pergalės pamatus pradėjo dėti ir „Ukmergės“ komanda, kuri nugalėjo prieš tai ketveriose rungtynėse nepralaimėjusią „Širvėną“. Patiems „Ukmergės“ futbolininkams ši pergalė buvo trečioji čempionate. Pergalingą įvartį 53 minutę pelnė 11 metrų baudinį realizavęs Emilis Putinauskas.

Buvusių turnyro lentelės kaimynų akistatą tarp „Saned“ ir „Džiugo“ B laimėjo pastarasis. Abu įvarčius telšiškiai sumušė per pirmas 12 minučių. Svečiai skirtumą pabaigoje sušvelnino, tačiau jo panaikinti nesugebėjo.

Pergalę išvykoje iškovojo ir „Šilutė“, kuri tokiu pačiu rezultatu nugalėjo antrą nesėkmę patyrusius Klaipėdos FM jaunuolius. Šilutiškiai po pergalės pakilo į ketvirtą vietą, o tą pergalę pasiekti jiems padėjo Lauryno Baužos ir Roko Rusio įvarčiai dar iki pertraukos.

Užtikrintai

Dvejos turo rungtynės baigėsi pergalėmis trijų įvarčių skirtumu. Kaip jau minėjome, taip užtikrintai savo susitikimus baigė „TransINVEST“ B ir „Žalgiris“ B.

Pirmieji Marijampolėje 3:0 nugalėjo „Sūduvą“ B, antrieji Pasvalyje 4:1 laimėjo prieš „Dembavą“. Marijampolėje „TransINVEST“ B pirmojo įvarčio laukė beveik valandą, „Žalgirio“ B puolėjas Meinardas Mikulėnas rungtynių sąskaitą atidarė sužaidus vos 10 minučių. M. Mikulėnas iš viso šioje dvikovoje pasižymėjo trimis pelnytais įvarčiais.

Iš dugno

Ilgą laiką be taškų buvusi Kauno „Fortūna“ lygiosiomis 2:2 sužaidė su Klaipėdos „Neptūno“ B komanda. To užteko kauniečiams, kad jie turnyro lentelėje aplenktų „Saned“ ekipą. Labai nedaug trūko, kad Igorio Pankratjevo auklėtiniai būtų šventę pirmąją sezono pergalę, tačiau paskutinę dvikovos minutę neatsilaikė prieš Igną Paulių.

10 turas

Nuo šeštadienio iki kito pirmadienio bus sužaistos dešimtojo turo rungtynės, tarp kurių centrinė turo dvikova bus „Žalgiris“ B – „Sveikata“. Vilniečiai šiame sezone vis dar žengia be pralaimėjimų, o kybartiškiai rungtynes pasitinka po puikios pergalės prieš „Jonavą“. Tiesa, šioje dvikovoje „Sveikatai“ negalės pagelbėti diskvalifikuoti Nojus Galianovas ir Mantas Kereiša.

Įdomi dvikova nusimato ir Telšiuose, kur „Džiugas“ B bandys dar labiau pagerinti situaciją turnyro lentelėje po dvikovos su „Fortūna“.