LFF II lyga: turas – be didelių staigmenų

Savaitgalį LFF II lygoje sužaistos septynerios 21-ojo turo rungtynės, per kurias didesnių netikėtumų neužfiksuota. Vienintelė aukštesnę vietą lentelėje užimančią „Dembavą“ nugalėjo dviem laipteliais žemiau esanti „Sūduva“ B. Tiesa, „Dembava“ antrajame rate renka vien pralaimėjimus, o jaunieji marijampoliečiai laimėjo ketvirtą kartą paeiliui.

Užtikrintai

21 turas iš daugelio kitų išsiskyrė tuo, kad net penkeriose jo rungtynėse didesnės intrigos nebuvo. Trys pirmaujančios komandos laimėjo bendru aštuoniolikos įvarčiu skirtumu, taip pat įspūdingai pasirodė „Viltis“ ir jau minėta „Sūduva“ B.

Pergalę didžiausiu skirtumu šiame ture iškovojo „TransINVEST“ B futbolininkai. Jie Telšiuose į „Džiugo“ B vartus sumušė aštuonis sausus įvarčius bei dar labiau priartėjo prie šimtojo įvarčio sezone. Rezultatyviausia lygos komanda savo sąskaitoje jau turi 91 tikslų smūgį, o arčiausiai jos esantis „Žalgiris“ B nusileidžia net 21 įvarčiu. Po du įvarčius prie pergalės pridėjo Levani Chapodze ir Kirilas Levšinas, dar keturi žaidėjo pelnė po vieną įvartį.

Aštuoniais įvarčiais savo gerbėjus pradžiugino ir su „Fortūna“ žaidusi „Jonava“. Tiesa, skirtingai nei „TransINVEST“ B atveju, jonaviškiai ir patys kamuolį sykį traukė iš tinklo. Rezultatyviausias lygos žaidėjas Ričardas Beniušis jau trečią susitikimo minutę atidarė rungtynių sąskaitą. Esant rezultatui 3:0, tas pats R. Beniušis nerealizavo 11 metrų baudinio, o kėliniui besibaigiant garbės įvartį įmušė kauniečiai. „Jonavai“ visus aštuonis įvarčius sumušė aštuoni skirtingi žaidėjai.

Sezono pergalę iškovojo sostinės „Vilties“ komanda, kuri namie 6:1 sutriuškino buvusią kaimynę turnyro lentelėje „Neptūno“ B ekipą. Iki pertraukos trijų įvarčių persvarą susikrovusi „Viltis“ antrajame kėlinyje ją užtikrintai išaugino.

Tris įvarčius kiek daugiau nei per pusvalandį sumušė ir, iš esmės, per tiek laiko rungtynes su „Dembava“ žaidusi „Sūduva“ B. Antrojo kėlinio viduryje rezultatas tapo 6:1, o Ibrahimas Moro per likusį laiką skirtumą sušvelnino iki 2:6. Žaidėjų stygių turintys dembaviškiai būsimoms rungtynėms neteko Lino Ausmono ir Luko Bareikio – jie abu prieš save išvydo raudonas korteles.

Itin užtikrintai savo rungtynes laimėjo ir „Žalgirio“ B jaunimas, kuris 4:1 nugalėjo „Saned“. Sužaidus nepilną valandą po Patriko Matyžonoko įvarčio žalgiriečių pranašumas išaugo iki 3:0. Per likusį laiką komandos apsikeitė įvarčiais, o Tomas Bajalis 88 minutę prieš save išvydo raudoną kortelę.

Įtemptai

Neabejotinai įdomiausios turo rungtynės vyko Ukmergėje, kur aikštės šeimininkai labai apmaudžiai paleido „Šilutę“ ir patys liko be taškų. Šioje dvikovoje visas įdomumas prasidėjo 77 minutę, kai Saimonas Roicevičius už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Kiekybine persvara pasinaudoję šilutiškiai po septynių minučių išsiveržė į priekį, tačiau dar po dviejų – rezultatas tapo lygus. Rungtynių kulminacija tapo jau per pridėtą laiką į „Ukmergės“ vartus skirtas 11 metrų baudinys. Žilvinas Česnulis jį realizavo, o jo atstovaujama „Šilutė“ užsitikrino dar tris taškus į turnyro lentelę.

Lygiosios

Nugalėtojas neapaaiškėjo vieneriose turo rungtynėse. Alytuje vykusi dvikova klostėsi itin permainingai. „Širvėna“ po Edvardo Tamulevičiaus įvarčio pirmavo, vėliau alytiškiai dviem įvarčiais pakreipė įvykius savo naudai, o besibaigiant dvikovai to paties E. Tamulevičiaus realizuotas 11 metrų baudinys garantavo lygiąsias.

B divizionas

Praėjusią savaitę B divizione sužaistos dvejos rungtynės. Turnyro kaimynų dvikovoje labai svarbią pergalę iškovojo Prienų „Nemunas“, Kaune 2:1 nugalėjęs „Hegelmann“ C ekipą. Kitose rungtynėse „Garliava“ B septyniais įvarčiais pasveikino diviziono autsaiderį „Utenį“.

Kauno raj. „Hegelmann“ C – Prienų „Nemunas“ 1:2

„Garliava“ B – Utenos „Utenis“ 7:0

22 turas

Penktadienį startuoja 22-asis čempionato turas, kuriame jėgas pasitikrins nuostabią sportinę formą demonstruojanti „Sūduva“ B bei praėjusią savaitę nežaidusi „Sveikata“. Lyderių trejete esantys „Jonavos“, „Žalgirio“ B ir „TransINVEST“ B futbolininkai savaitgalį, atitinkamai, susikaus su „Ukmergės“, „Fortūnos“ ir Klaipėdos FM komandomis.