Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (birželio 24–30 dienos)

Vasarai įsibėgėjant toliau tęsiasi dalis pirmenybių užsienyje, kuriose yra ir Lietuvos atstovų.

Birželio 26 diena (trečiadienis)

Vykintas Slivka vis dar nebuvo registruotas naujojo savo klubo gretose, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Cerezo Osaka“ futbolininkams.

Birželio 29 diena (šeštadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes ir 65 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 1:1 sužaidė su „Nanjing City“.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes ir 28 minutę pelnė įvartį, bet jo atstovaujama „Astana“ namuose 1:3 nusileido Almatos „Kairat“.

Birželio 30 diena (sekmadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka vis dar nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ namuose 1:4 neprilygo „Kashiwa Reysol“ futbolininkams.