Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (liepos 29 – rugpjūčio 4 dienos)

Prabėgo dar viena savaitė su Lietuvos futbolininkų ir trenerių pasirodymais užsienio komandose.

Liepos 29 diena (pirmadienis)

Edvinas Gertmonas Rumunijos čempionate žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ svečiuose 0:0 sužaidė su Arado UTA komanda.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius žaidė iki 85 minutės, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ išvykoje 0:2 nusileido „Cherno More“ futbolininkams.

Antrame Lenkijos divizione Artemijus Tutyškinas liko ant suolo, o jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje 1:2 pralaimėjo Gdynės „Arka“.

Liepos 30 diena (antradienis)

UEFA Čempionų lygos atrankos antro etapo antrose rungtynėse Armandas Kučys žaidė pirmą kėlinį, bet jo atstovaujama „Celje“ svečiuose 0:5 pralaimėjo Bratislavos „Slovan“ komandai. Pirmasis mačas Slovėnijoje buvo pasibaigęs 1:1, tad lietuvio klubas tarptautinį sezoną pratęs Europos lygos atrankos trečiame etape.

Rugpjūčio 1 diena (ketvirtadienis)

Indijos „Durand Cup“ turnyro pirmose rungtynėse „Kerala Blasters“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, svečiuose net 8:0 sutriuškino „Mumbai City“ futbolininkus.

UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos antro etapo antrame mače Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ namuose 1:0 nugalėjo „Milsami“ ekipą (pirmosios rungtynės – 1:1) ir pateko į trečią atrankos etapą.

Kitame to paties etapo susitikime Justas Lasickas liko tarp atsarginių, bet jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ svečiuose 2:1 nugalėjo „Polissya“ ekipą iš Ukrainos (pirmos rungtynės – 2:0) ir taip pat žais kitame etape.

Kitame etape bus ir Valdo Dambrausko treniruojama Nikosijos „Omonia“ – antrame antro atrankos etapo susitikime Kipro komanda svečiuose 2:1 nugalėjo Kutaisio „Torpedo“ (pirmasis mačas – 3:1) ir žengė žingsnį link grupių etapo.

Pijus Širvys to paties etapo mače žaidė visas 90 minučių, jo atstovaujama „Maribor“ svečiuose 2:3 pralaimėjo „Universitatea Craiova“, tačiau pergalė pirmose rungtynėse 2:0 atrakino duris Slovėnijos komandai į kitą etapą.

Tuo tarpu būtent šiame etape savo tarptautinį sezoną baigė Juozo Lubo atstovaujama „Egnatia“ – Albanijos klubas namuose 0:2 pralaimėjo „Vikingur“ komandai iš Islandijos, o kadangi pirmasis mačas buvo laimėtas 1:0, pasirodymą lietuvio klubas užbaigė. Šiame susitikime J. Lubas į aikštę žengė jau per pridėtą antro kėlinio laiką ir dar spėjo gauti geltoną kortelę.

UEFA Europos lygos atrankos antro etapo antrame mače Matijus Remeikis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 0:4 pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ (pirmasis mačas – 1:2) ir tarptautinį sezoną pratęs Konferencijų lygos atrankos trečiame etape.

Kitame šio turnyro etapo mače Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes, jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 1:0 įveikė „Kilmarnock“ komandą iš Škotijos (pirmosios rungtynės – 1:1) ir žengė į trečią atrankos etapą Europos lygos atrankoje.

Rugpjūčio 3 diena (šeštadienis)

Vokietijos trečio diviziono starte Edvinas Girdvainis nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 1:0 nugalėjo „Osnabruck“ ekipą.

Italijos taurės pirmame etape Marius Adamonis nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Catania“ svečiuose 1:2 pralaimėjo „Carrarese“ komandai ir pasirodymą turnyre baigė.

Slovėnijos čempionate Armandas Kučys liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Celje“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Mura“ komandai.

Rugpjūčio 4 diena (sekmadienis)

Indijos „Durand Cup“ turnyro grupės varžybose „Kerala Blasters“ komanda, kurioje sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, namuose 1:1 sužaidė su „Punjab“ ekipa.

Startavusiame Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 62 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Obolon“ klubu.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 1:2 pralaimėjo „Kotrijk“ vienuolikei.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Astana“ namuose 2:1 įveikė „Turan“ ekipą.

Bulgarijos čempionate Matijus Remeikis nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Krumovgrad“ ekipą.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Maribor“ ekipa namuose 1:1 sužaidė su „Bravo“ komanda.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ miesto derbyje svečiuose 3:2 pranoko Klužo CFR.