Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (liepos 8–14 dienos)

Lietuvos futbolininkai praėjusią savaitę ir toliau tęsė savo pasirodymus tarptautinėje arenoje.

Liepos 9 diena (antradienis)

Lenkijos antro diviziono Lenčnos „Gornik“ klubas paskelbė, kad prie jo prisijungė po sunkios traumos pagijęs ir daugiau nei pusantrų metų nežaidęs Lietuvos futbolininkas Dominykas Barauskas.

Liepos 10 diena (trečiadienis)

Japonijos taurės turnyro šešioliktfinalyje Vykintas Slivka dar nebuvo registruotas dvikovai, bet jo atstovaujama „Sagan Tosu“ namuose 3:1 nugalėjo „Yokohama“ FC ekipą ir žengė į kitą etapą.

UEFA Čempionų lygos atrankos pirmojo etapo pirmose rungtynėse Armandas Kučys žaidė iki 83 minutės, atliko du rezultatyvius perdavimus, o jo atstovaujama „Celje“ komanda svečiuose net 5:0 sutriuškino Talino „Flora“ futbolininkus.

Kitose šio etapo rungtynėse Juozas Lubas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Egnatia“ svečiuose 0:1 nusileido „Banja Luka“ komandai.

Liepos 11 diena (ketvirtadienis)

UEFA Europos lygos atrankos pirmame etape, pirmose rungtynėse Pijus Širvys žaidė visas rungtynes ir 19 minutę įvartį, bet jo atstovaujama „Maribor“ ekipa svečiuose 1:2 nusileido Plovdivo „Botev“ ekipai, kurios gretose Matijus Remeikis liko ant suolo, o Faustas Steponavičius nebuvo registruotas.

Liepos 13 diena (šeštadienis)

Pirmose naujo Rumunijos čempionato rungtynėse Edvinas Gertmonas žaidė visą mačą, o jo atstovauvajama „Universitatea Cluj“ svečiuose 1:1 sužaidė su FCSB komanda.

Liepos 14 diena (sekmadienis)

Vykintas Slivka debiutavo Japonijos čempionate – lietuvis aikštėje pasirodė 85 minutę, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ namuose 0:2 pralaimėjo „Gamba Osaka“ vienuolikei.

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Guangzhou“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Shijiazhuang Gongfu“ futbolininkams.