Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugsėjo 16–22 dienos)

LFF.lt kviečia susipažinti su Lietuvos futbolo atstovų pasirodymais užsienio klubuose praėjusią savaitę.

Rugsėjo 16 diena (pirmadienis)

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 75 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 1:1 sužaidė su Čerkasų LNZ.

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ namuose 0:1 pralaimėjo „Abha“ vienuolikei.

Kipro čempionate Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, namuose 1:0 nugalėjo Larnakos AEL.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes ir dar kartą išlaikė vartus sausus, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ išvykoje 2:0 nugalėjo Bukarešto „Rapid“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ svečiuose 2:2 sužaidė su „Lucchese“ ekipa.

Rugsėjo 17 diena (antradienis)

Antrame Lenkijos divizione Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama Lodzės LKS namuose 3:1 nugalėjo Krokuvos „Wisla“ komandą.

Šiaurės Airijos pirmenybėse lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė visą antrą kėlinį ir 56 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 1:4 pralaimėjo „Ballymena“ ekipai.

Rugsėjo 18 diena (trečiadienis)

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visą antrą kėlinį, o jo atstovaujama „Astana“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Kaysar“ ekipą.

Slovėnijos čempionate Armandas Kučys žaidė iki 85 minutės ir 27 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Celje“ namuose 2:1 nugalėjo „Maribor“ komandą, kurios gretose Pijus Širvys žaidė visas rungtynes.

Rugsėjo 20 diena (penktadienis)

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius žaidė nuo 69 minutės, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Hebar“ vienuolikę.

Į rikiuotę sugrįžęs Gvidas Gineitis Italijos čempionate žaidė nuo 67 minutės, o jo atstovaujama „Torino“ išvykoje 3:2 pranoko Veronos „Hellas“.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas liko ant suolo, o jo atstovaujama „ACR Messina“ namuose 2:2 sužaidė „Casertana“ futbolininkus.

Rugsėjo 21 diena (šeštadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „U. Craiova 1948“ komanda išvykoje 1:1 sužaidė su „CSM Focsani“ komanda.

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Guangzhou“ komanda namuose 2:0 nugalėjo „Dalian Yingbo“ komandą.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Wehen“ komandą.

Kosovo čempionate Juozas Lubas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Ferizaj“ namuose 0:1 pralaimėjo „KF Llapi“ ekipai.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 73 minutės ir 88 minutę atliko rezultatyvų perdavimą, bet jo atstovaujama „Burton Albion“ namuose 1:2 pralaimėjo „Barnsley“ klubui.

Šiaurės Airijos čempionate Nedas Mačiulaitis žaidė nuo 74 minutės, tačiau jo atstovaujama „Carrick Rangers“ 0:1 išvykoje pralaimėjo „Linfield“ komandai.

Antrame Lenkijos divizione Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje 2:2 sužaidė su „Termalica“ komandai.

Kitame šios lygos mače Dominykas Barauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Gornik“ svečiuose 1:1 išsiskyrė su „Kotwica Kolobrzeg“ vienuolike.

Kipro čempionate Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, išvykoje 0:1 pralaimėjo „Anorthosis“ ekipai.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė visas rungtynes ir 7 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ svečiuose 2:2 sužaidė su „Pergolettese“ komanda.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas liko atsargoje, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 1:1 sužaidė su „Bravo“ komanda.

Rugsėjo 22 diena (sekmadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Sagan Tosu“ svečiuose 0:2 pralaimėjo „Verdy“ komandai.

Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Almeria“ B komandą.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dar nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „KV Mechelen“ vienuolikei.

Indijos čempionate „Kerala Blasters“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, namuose 2:1 įveikė „East Bengal“ klubą.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ išvykoje 4:2 įveikė „Ordabasy“.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė iki 88 minutės, o jo atstovaujama „Maribor“ išvykoje 3:0 sutriuškino „Nafta“ komandą.

Kitoje dvikovoje Armandas Kučys žaidė iki 81 minutės ir 3 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Celje“ išvykoje 3:0 susitvarkė su „Domzale“ futbolininkais.

Antrame Turkijos divizione Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 0:0 sužaidė su „Bandirmaspor“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Pianese“ komanda.

Italijos „Serie C“ C grupėje Marius Adamonis į aikštę žengė 12 minutę, o jo atstovaujama „Catania“ svečiuose 2:3 pralaimėjo „Giugliano“ klubui.

Lenkijos antrame divizione Titas Milašius nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Pogon Siedlce“ namuose 2:4 pralaimėjo Varšuvos „Polonia“ komandai.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ namuose 1:1 sužaidė su „Universitatea Craiova“.