Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugsėjo 23–29 dienos)

Prabėgo dar viena savaitė, kurios metu Lietuvos futbolininkai ir treneriai varžėsi užsienio pirmenybėse.

Rugsėjo 23 diena (pirmadienis)

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 72 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 1:0 nugalėjo Luhansko „Zorya“ ekipą.

Bulgarijos čempionate Matijus Remeikis nebuvo registruotas susitikimui, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Arda“ komandai.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė iki 79 minutės, o jo atstovaujama „Rimini“ namuose 1:0 įveikė AC „Milan“ U23 komandą.

Rugsėjo 24 diena (antradienis)

Saudo Arabijos taurės šešioliktfinalyje Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ namuose 0:1 pralaimėjo „Al Hilal“ vienuolikei ir pasirodymą turnyre baigė.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis žaidė nuo 72 minutės, o jo atstovaujama „Sandhause“ namuose 4:3 nugalėjo „Ingolstadt“ futbolininkus.

Anglijos „EFL Trophy“ turnyro grupės varžybų rungtynėse Tomas Kalinauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Burton Albion“ namuose 1:2 pralaimėjo „Notts County“ vienuolikę.

Italijos taurės šešioliktfinalyje Gvidas Gineitis žaidė pirmą kėlinį ir po jo buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Torino“ komanda namuose 1:2 nusileido „Empoli“ komandai ir pasirodymą turnyre baigė.

Rugsėjo 25 diena (trečiadienis)

Slovėnijos taurėje „Celje“ komanda su Armandu Kučiu išvykoje 3:0 nugalėjo „Dravinja“ komandą ir pateko į kitą etapą.

Kitose rungtynėse Ljublianos „Olimpija“ su Justu Lasicku svečiuose 3:0 pranoko „Domžale“ ir irgi žengė tolyn.

Tolyn žengė ir Pijaus Širvio atstovaujama „Maribor“, kuri svečiuose 4:0 sutriuškino „Marjeta na Dravskem polju“ komandą.

Kazachstano lygos taurės pusfinalio antrame mače Kipras Kažukolovas žaidė nuo 78 minutės, jo atstovaujama „Astana“ namuose 0:0 (pirmos rungtynės – 0:0) sužaidė su „Yelimay Semey“ komanda, tačiau laimėjo baudinių seriją ir pateko į finalą.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius žaidė nuo 79 minutės, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ namuose 1:1 išsiskyrė su Sofijos CSKA 1948 futbolininkais.

Lenkijos taurėje Dominykas Barauskas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Gornik“ ekipa namuose po baudinių (pagrindinis laikas ir pratęsimas – 1:1) pralaimėjo „Puszcza“ ekipai ir pasirodymą turnyre baigė. Lietuvis mušė ketvirtą savo komandos baudinį ir jį realizavo.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė iki 72 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ komanda namuose 2:0 įveikė „Giana Erminio“ futbolininkus.

„Serie C“ C grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 0:0 sužaidė su „Audace Cerignola“ vienuolike.

Kitame šių pirmenybių mače Titas Krapikas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „ACR Messina“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Latina“ ekipa.

Rugsėjo 26 diena (ketvirtadienis)

Lenkijos taurėje Artemijus Tutyškinas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje 2:0 nugalėjo „Grom Nowy Staw“ komandą ir pateko į kitą etapą.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dar nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 2:1 įveikė „Gent“ vienuolikę.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 0:1 pralaimėjo „Pescara“ komandai.

Kitame grupės susitikime Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda išvykoje 4:1 susitvarkė su „Perugia“ ekipa.

Rugsėjo 27 diena (penktadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Guangzhou“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Qingdao Red Lions“ ekipa.

Kipro čempionate Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, namuose 3:1 nugalėjo Limasolio AEL.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 0:0 išsiskyrė su „Unterhaching“ futbolininkais.

Rugsėjo 28 diena (šeštadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 81 minutės, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ namuose 0:0 sužaidė su „Avispa Fukuoka“ vienuolike.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas liko ant suolo, jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Primorje“ ekipą.

Kitame mače Armandas Kučys žaidė visas 90 minučių ir 25 minutę gavo geltoną kortelę, jo atstovaujama „Celje“ svečiuose 2:3 nusileido „Bravo“ komandai.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Poli Iasi“ vienuolikei.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 55 minutės, o jo atstovaujama „Burton Albion“ išvykoje 0:3 pralaimėjo „Blackpool“ komandai.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ išvykoje 0:4 pralaimėjo „Dungannon“ vienuolikei.

Antrame Lenkijos divizione Titas Milašius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Pogon Siedlce“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Pruszkow“ futbolininkams.

Kitoje dvikovoje Dominykas Barauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Gornik“ namuose 1:1 sužaidė su Poznanės „Warta“.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė iki 68 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ išvykoje 0:1 nusileido „L.R. Vicenza“ klubui.

Rugsėjo 29 diena (sekmadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Universitatea Craiova 1948“ namuose 0:3 pralaimėjo „Afumati“ futbolininkams.

Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 2:1 įveikė „San Fernando“ komandą.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 2:3 nusileido Romos „Lazio“ ekipai.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 72 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ išvykoje 0:0 sužaidė su Lvivo „Rukh“.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Zhenis“ vienuolike.

Bulgarijos čempionate Matijus Remeikis liko ant suolo, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ išvykoje 1:0 nugalėjo Sofijos CSKA 1948.

Indijos čempionate Keralos „Blasters“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, išvykoje 1:1 sužaidė su „North East Utd“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes ir per pirmo kėlinio pridėtą laiką gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Rimini“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Ascoli“ komandą.

Kitame šios grupės susitikime Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 2:0 įveikė SPAL komandą.

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ svečiuose 0:0 sužaidė su „Al Ain“.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dar nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 1:1 sužaidė su „St. Truiden“ komanda.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Maribor“ išvykoje 3:0 susitvarkė su „Domzale“ klubu.

Italijos „Serie C“ C grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 1:0 nugalėjo „Monopoli“ klubą.