Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (spalio 21–27 dienos)

Prabėgo dar viena savaitė su Lietuvos futbolininkų ir trenerių pasirodymais užsienio komandose.

Spalio 21 diena (pirmadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas žaidė nuo 69 minutės, o jo atstovaujama „U. Craiova 1948“ namuose 0:0 sužaidė su „Voluntari“ futbolininkais.

Norvegijos antrame divizione vartininkas Igoris Spiridonovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Bryne“ namuose 1:0 įveikė „Raufoss“ komandą.

Spalio 22 diena (antradienis)

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ išvykoje 2:0 įveikė „Ohod“ futbolininkus.

Lenkijos antrame divizione Dominykas Barauskas sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Gornik“ namuose 1:0 įveikė Krokuvos „Wisla“ komandą.

Trečiame Vokietijos divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Stuttgart“ II komanda.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 62 minutės, o jo atstovaujama „Burton Albion“ namuose 2:3 pralaimėjo „Wycombe“ vienuolikei.

Spalio 24 diena (ketvirtadienis)

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynėse Edgaras Utkus nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 1:3 pralaimėjo Reikjaviko „Vikingur“ ekipai.

Kitose rungtynėse Armandas Kučys žaidė iki 79 minutės, 51 ir 77 minutėmis pelnė įvarčius, 30 minutę atliko rezultatyvų perdavimą ir 37 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Celje“ namuose 5:1 sutriuškino „Basaksehir“ ekipą iš Turkijos.

Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, svečiuose 0:2 pralaimėjo Edinburgo „Hearts“ komandai.

Justas Lasickas liko ant suolo, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 2:0 nugalėjo LASK ekipą iš Austrijos.

Kipras Kažukolovas nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Astana“ svečiuose 0:2 pralaimėjo TNS vienuolikei iš Velso.

Spalio 25 diena (penktadienis)

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ svečiuose 1:2 pralaimėjo „Arda“ komandai.

Kitose rungtynėse Matijus Remeikis žaidė nuo 89 minutės, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 1:0 pranoko „Cherno More“ ekipą.

Kosovo čempionate pergalę iškovojo „Ferizaj“ komanda su Juozu Lubu, kuri svečiuose 1:0 nugalėjo „Feronikeli“ vienuolikę.

Indijos čempionate Keralos „Blasters“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, namuose 1:3 pralaimėjo „Bengaluru“ komandai.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas į aikštę žengė 64 minutę, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su Žytomyro „Polissya“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Ternana“.

Aukščiausioje Italijos lygoje Gvidas Gineitis rungtyniavo nuo 65 minutės, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 1:0 nugalėjo „Como“ futbolininkus.

Spalio 26 diena (šeštadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 3:1 nugalėjo „Yanbian Longding“ ekipą.

Albanijos antrame divizione „Vora“ komanda, kuriai atstovauja Manfredas Ruzgis, išvykoje 1:1 sužaidė su „Besa Kavaje“ klubu. Lietuvis 50 minutę įmušė įvartį.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė iki 71 minutės, o jo atstovaujama „Burton Albion“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Cambridge United“ komandai.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Glenavon“ komanda.

Antrame Norvegijos divizione vartininkas Igoris Spiridonovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Bryne“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Lyn“ komandai.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Verl“ klubu.

Lenkijos antrame divizione Artemijus Tutyškinas liko ant suolo, o jo atstovaujama Lodzės LKS svečiuose 4:2 įveikė „Stal Rzeszow“ klubą.

Kitoje dvikovoje „Pogon Siedlce“, kurios gretose Titas Milašius žaidė nuo 73 minutės, namie 1:1 sužaidė su „Gornik“ klubu, kurios gretose Dominykas Barauskas žaidė visas rungtynes ir 54 minutę gavo geltoną kortelę.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė visas rungtynes ir 76 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Maribor“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Mura“.

Spalio 27 diena (sekmadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas liko ant suolo, o jo atstovaujama „U. Craiova 1948“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Csikszereda“ komandai.

Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 1:1 sužaidė su „UCAM Murcia“ vienuolike.

Graikijos antrame divizione Karolis Laukžemis žaidė visą antrą kėlinį, o jo atstovaujama „Panargiakos“ namuose 1:0 nugalėjo „PAE Egaleo“ klubą.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ namuose 2:0 nugalėjo „Aktobe“ futbolininkus.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „ACR Messina“ išvykoje 0:6 pralaimėjo „Avellino“ ekipai.

Kitose šios grupės rungtynėse Marius Adamonis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 0:1 pralaimėjo „Latina“ ekipai.

Antrame Turkijos divizione Modestas Vorobjovas žaidė iki 84 minutės, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 1:2 nusileido „Boluspor“ futbolininkams.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė iki 67 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose 2:1 nugalėjo „Lecco“ komandą.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Pontedera“ vienuolike.

Slovėnijos čempionate Armandas Kučys žaidė iki 69 minutės, o jo atstovaujama „Celje“ išvykoje 2:4 pralaimėjo „Radomlje“ klubui.

Kitose rungtynėse Justas Lasickas liko ant suolo, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 3:0 nugalėjo „Domzale“ futbolininkus.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė nuo 76 minutės, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 3:1 įveikė „Royal Union“ klubą.