Lietuvos komandos susirungs dėl BWFL turnyro bronzos medalių

Šiaulių „Gintrai“ nepavyko apginti Baltijos moterų futbolo lygos (BWFL) nugalėtojų titulo, pusfinalio etape patyrus pralaimėjimą savo stadione, o Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU išvykoje nusileido vieno įvarčio skirtumu Estijos čempionėms.

Rugsėjo 7-ąją Taline ir Šiauliuose įvyko Baltijos moterų futbolo lygos pusfinalio dvikovos. Prieš tai grupių etape MFA „Žalgiris“-MRU užėmė trečią vietą, tad ruošėsi kovai su Talino FC „Flora“. Titulą gynusi FK „Gintra“ į pusfinalį žengė iš ketvirtos pozicijos ir laukė akistatos su SFK „Rīga“ (sezono metu pakeitusia pavadinimą į „RFS Women“).

Darnią gynybą demonstravusios žalgirietės atlaikė „Floros“ spaudimą iki pat 89 minutės. Vienintelį susitikimo įvartį nulėmė baudos smūgis, kurį preciziškai atliko Helina Tarkmeel – 1:0.

Rungtynių įrašas

Permainingai klostėsi „Gintros“ ir „RFS Women“ akistata – nors šiaulietės susikūrė daugiau progų pirmajame kėlinyje, įvartį pelnė tik viešnių žaidėja Santa Sanija Vuškanė.

Lietuvos čempionėms 58 minutę pavyko išlyginti rezultatą, debiutiniu įvarčiu pasižymėjus Siljai Jaatinen. Visgi rygietės vėl susigrąžino persvarą, kai 75 minutę taikliai smūgiavo Anastasija Poluhoviča. „RFS Women“ komandos pergalę rezultatu 3:1 įtvirtino Maryan Ogochukwu Ohadiwe.

Remiantis turnyro nuostatais, rungtynės dėl apdovanojimų vyks rugpjūčio 17 dieną. „RFS Women“ finale žais su „Flora“, o rungtynėse dėl trečios vietos „Gintra“ priims „Žalgirį“-MRU.