Lietuvos varžovų dvikovoje – Kosovo rinktinės pergalė Kipre

Pirmadienį tęsėsi UEFA tautų lygos C diviziono 2 grupės varžybos.

Lietuviai išvykoje 1:3 dramatiškai pralaimėjo Rumunijos komandai, o ankstesnėje grupės dvikovoje Kipre susitiko šeimininkai Kipro futbolininkai ir Kosovas.

Pirmame mače Kipras 1:0 nugalėjo Lietuvą, o Kosovas namuose net 0:3 pralaimėjo rumunams. Visgi, Kosovui pavyko atsitiesti – šias rungtynes jie išvykoje laimėjo net 4:0 ir taip ženkliai pasitaisė savo padėtį lentelėje.

Kosovo ekipa į didelę dalį klausimų atsakė per pirmas 25 minutes, kai Vedatas Muriqi įmušė du greitus įvarčius ir svečiai išsiveržė į priekį 2:0.

Antro kėlinio starte Kosovas pridėjo dar tu smūgius, padidino savo pranašumą iki 4:0 ir rungtynės tokiu rezultatu buvo užbaigtos.

Būtent Kosovo rinktinė yra artimiausia Lietuvos rinktinės varžovė – šios ekipos spalio 12 dieną susitiks Kaune, tuo tarpu Kipro laukia dvikova su Rumunijos futbolininkais.