Lietuvos vyrų rinktinė po atkaklios kovos pralaimėjo rumunams

Lietuvos nacionalinė vyrų rinktinė antradienį Kaune sužaidė ketvirtąsias rungtynes UEFA tautų lygos turnyre.

C diviziono antrosios grupės dvikovoje Edgaro Jankausko auklėtiniai 1:2 (1:1) patyrė pralaimėjimą Rumunijos futbolininkams.

Pirmajame kėlinyje žiūrovai išvydo du baudinius. Iš pradžių, teisėjas skyrė baudinį Lietuvos rinktinės naudai ir Armandas Kučys 7 minutę realizavo progą, bet po vienuolikos minučių rumunai pasinaudojo identišku šansu. Kėlinio pabaigoje Justo Lasicko grėsmingą smūgį atrėmė rumunų vartininkas Florinas Nica.

Rungtynės ir antrajame kėlinyje klostėsi apylygiai ir dinamiškai. Lemiamu tapo epizodas 65 minutę, kai rumunų staigi kontrataka pasibaigė Deniso Dragušo taikliu smūgiu. Lietuvos rinktinė susitikimo pabaigoje surengė kelias atakas, tačiau rezultato pakeisti nepavyko.

Tai buvo paskutinės Lietuvos rinktinės rungtynės namuose 2024-aisiais – lapkričio mėnesį lietuviai kampaniją užbaigs dvejomis akistatomis išvykose su Kipro ir Kosovo vienuolikėmis.

UEFA tautų lygos rungtynių statistika

Lietuva – Rumunija 1:2 (1:1)

Kauno Dariaus ir Girėno stadionas, teisėjas – Nicholas Walsh (Škotija);

Įvarčiai: 7 min. iš baudinio Armandas Kučys (Lietuva); 18 min. iš baudinio Răzvan Marin, 65 min. Denis Drăguş (Rumunija);

Įspėti: 48 min. Vykintas Slivka, 77 min. Armandas Kučys, 85 min. Gvidas Gineitis (Lietuva), 63 min. Andrei Burcă, 90+3 min. Florinel Coman (Rumunija);

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Edvinas Gertmonas, Artemijus Tutyškinas (59 min. Titas Milašius), Rokas Lekiatas, Edvinas Girdvainis, Pijus Širvys (75 min. Fedor Černych), Justas Lasickas, Modestas Vorobjovas (80 min. Giedrius Matulevičius), Gvidas Gineitis, Vykintas Slivka, Paulius Golubickas (59 min. Artūr Dolžnikov), Armandas Kučys (80 min. Gytis Paulauskas).

Atsargoje: Mantas Bertašius, Deividas Mikelionis, Klaudijus Upstas, Tomas Kalinauskas, Domantas Antanavičius, Valdas Paulauskas, Dominykas Barauskas.